Четверг , 28 Сентябрь 2023
Политика

Григорій Немиря зустрівся з представниками Фонду Конрада Аденауера

У четвер, 27 червня, заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з представниками Фонду Конрада Аденауера.

Керівник представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауманн подякувала Григорію Немирі та «Батьківщині» за плідну співпрацю та представила новопризначеного керівника представництва Тіма Петерса, який розпочне виконання своїх обов’язків з 30 серпня.

Зі свого боку Григорій Немиря повідомив, що згідно аналізу Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД), який було оприлюднено у середу, «Батьківщину» визнано найефективнішою партією з усіх 352 українських партій за останній політичний цикл 2014 – 2019 років.

Він також подякував Габріель Бауманн особисто та Фонду за підтримку демократичного розвитку України, сприяння побудові громадянського суспільства, ствердження вільних ЗМІ та консолідацію демократичних інститутів у нашій державі.

Сторони обговорили ситуацію з проведенням реформ в Україні. При цьому особливу увагу було приділено боротьбі з корупцією в Україні та загрозливій ситуації, яка склалася в цій сфері у нашій державі.

Йшлося також про ситуацію, пов’язану з проведенням дострокових парламентських виборів, запланованих на 21 липня 2019 року.

У зустріч також брав участь Керівник відділу у справах Європи та Північної Америки Фонду Конрада Аденауера  Ларс Хензель.

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

Поддержка Украины: Греция развенчивает ожидания Путина

Премьер-министр Греции высказался о будущей поддержке Украине.

Провал информационных атак РФ: Украина укрепляет свои международные связи

Усилия РФ в деле о ссоре украинского государства с партнёрами провалилась.

Украинская армия наращивает силу: Польша продолжает поставку вооружения

Польша продолжает поставки вооружения украинским военнослужащим.