ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Февраль 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
   

Україна має максимально поширити інформацію про зв'язок між окупацією Криму і антидемократичними спецопераціями Росії в Венесуелі, - експерт

  135   0 30.01.2019, 11:33 | Новости, Мир
Україна має максимально поширити інформацію про зв'язок між окупацією Криму і антидемократичними спецопераціями Росії в Венесуелі, - експерт

Літак, який росіяни спорядили до Венесуели для допомоги Мадуро (може золото вивезти, може спецназ перекинути), ми добре знаємо.

Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомив дипломат, керівник «Майдану закордонних справ» Богдан Яременко.

Цей борт давно занесено до нашого "чорного списку" - літаків, які в порушення міжнародних заборон здійснюють польоти в Крим.

Список цей (а точніше велику базу даних російських літаків-порушників) з нашими коментарями, де і коли ці борти впродовж п"яти років побували закордоном Росії, ми кілька разів надсилали в Єврокомісію Могеріні і в Мінфін США (відділ санкцій). Відповіді отримували хіба у вигляді бюрократичних відписок. Ну, а спроби обговорювати це в Києві з іноземними дипломатами викликають лише довгий вологий погляд і запитання: а чому Ваш уряд не говорить з нами про це?

Чому зараз важливо повернутися до питання знову?

Поява літака, який використовується росіянами для незаконних операцій (польоти в Крим, здійснення і підтримка окупації) в одній частині світу, в іншій частині планети свідчить, що війна Росії - тотальна. Усі складові взаємопов"язані.

Цей невеликий факт є, тим не менше, красномовною ілюстрацією того, що ігнорування агресії чи війни в одному місці, нездатність зупинити її, ефективно стримувати і реагувати викликатиме агресію і складнощі в іншому місці.

Росія величезна за розміром країна, яка не має власної цивільної авіаціії чи авіабудування. Фактично усі імпортні борти (ейрбаси, боїнги, ембраери і тд) Росія навіть не купує, а бере в лізинг у західних компаній. Позбавити Росію цих бортів, відмовивши у лізінгу, обслуговуванні, сертифікації, відмовою приймати за межами Росії - завдати серйозного удару по цій сфері.

Ми маємо завдати удари в слабих місцях.

Здатність Росії діяти оперативно перекидаючи обладнання, техніку чи пасажирів глобально або навіть в межах своєї території може бути підірвана і скорочена радикально.

І зараз саме час для української влади "хайпанути" на темі Венесуели. Це прекрасна нагода актуалізувати тему війни Росії проти України не лише в країнах Південної Америки, які не визнають Мадуро, але і в США, де увага до південного флангу традиційно непорівняно вища за ту, яку приділяють Центральній і Східній Європі.

Треба не сором"язливо солідаризуватися з парламентом Венесуели, а визнати президента Хуана Гуайдо легітимним лідером і звернутися з запитом про затримання і арешт борта-порушника (зрештою новій владі Венесуели теж літаки будуть потрібні). І нехай цього не станеться зараз.

Україна має скористатися цією нагодою, щоб максимально поширити інформацію про зв"язок між окупацією Криму і підривними антидемократичними спецопераціями Росії в Венесуелі. Це тема для консультацій і з американцями, і з європейцями, які затято ігнорують тему розширення санкцій проти РФ.

Це не буде швидко, легко і автоматично. Але цього не станеться взагалі, якщо ігнорувати подібні інформаційні приводи. Бо камінь воду точить.

Доводиться про це писати і говорити розуміючи, що українська влада не має ні бази даних, ні "чорного списку", ні розуміння, як така інформація твориться і як такою інформацією користуватися. А ще для того, щоб дати зрозуміти - як багато корисного і потрібного можна робити без особливих зусиль. Варто лише змінити верховного головнокомандувача і дипломата на того, хто готовий вести країну у війні.

Вечірні Вісті

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Февраль 2019 (766)
Январь 2019 (1032)
Декабрь 2018 (1014)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области