Site icon Вечерние Вести

Михайло Волинець: Керівники Міністерства енергетики та захисту довкілля дали незаконні вказівки зменшити фонд оплати праці за листопад на вугільних підприємствах на 20-30%

По-чиновницьки чи по-хамськи поступають керівники Міністерства енергетики та захисту довкілля, коли дають незаконні вказівки зменшити фонд оплати праці за листопад на вугільних підприємствах від 20% до 30%.

Про це на своїй сторінці в “Фейсбуці” написав народний депутат від “Батьківщини” Михайло Волинець.

Як стало відомо, керівники державних вугільних підприємств повинні зменшити фонд оплати праці на всіх шахтах і відзвітувати за такою формою:

*ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАРАХУВАННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ЗА ЖОВТЕНЬ ЛИСТОПАД 2019 року

Назва підприємства. Середньооблікова чисельність. Фонд оплати праці з нарахуваннями на 31.10.19 на 30.11.19;
жовтень 2019/листопад 2019 (+/-) %

ДП ” “
шахта “_________________”
шахта “_________________”
шахта “_________________”
шахта “_________________”

ВСЬОГО

Керівник підприємства

Головний бухгалтер *

Таку вказівку в усній формі спустив на підприємства вугільної галузі заступник міністра енергетики Станіслав Ковалевський. Але хто стоїть за ним та видає такі інструкції?

Замість того, щоб розробляти програму виведення вугільної галузі з кризи, вирішувати питання підвищення заробітної плати – горе-керівники вирішили зекономити на працівниках, на гірниках!

Це відбувається в той час, коли державні керманичі зобов’язані працювати над тим, щоб з 1 січня підвищити реальний рівень заробітної плати.

А чи знають маріонеточні чиновники про чинне законодавство і про відповідальність за його порушення?

Особисто я ставлю собі питання, хто понесе відповідальність за ці незаконні дії, за шкідництво навіть не галузевого, а державного рівня?

 

Вечірні Вісті

Exit mobile version