ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
           

Польські фахівці проведуть в Києві тренингі, присвячені проблемам аутизму

  540   0 06.03.2018, 11:55 | Новости, Общество
Польські фахівці проведуть в Києві тренингі, присвячені проблемам аутизму

24-25 травня, 2018 р. у Києві відбудуться практичні тренінги з проблем аутизму за участю ведучих фахівців з Польщі, ініційовані  Асоціацією "Соціальний захист" та інтернет-порталом Autism Ukraine.

Перший день тренінгу (24 березня) буде присвячений темі "Аутизм. Визначення потреб учня, планування праці та методи роботи в освітніх закладах".  Спікерами тренігу будуть виступати Ганна Пижикевіч та  Дорота Ясиньська.

Цей тренінг може бути корисний і цікавий для для батьків, вчителів, асистентів вчителів, тьютерів, психологів, фахівців по роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, адміністрації освітніх закладів. 

Під час поведення тренінга буде розглянуто наступні питання: 

► Планування роботи з учнями з аутизмом, Синдромом Аспергера - поради та приклади, стратегії поведінки. Організація робочого місця (Обговорення, індивідуальні та групові вправи)

► Адаптація форм і методів роботи для задоволення потреб учня з Синдромом Аспергера і аутизмом. (Обговорення, індивідуальні і групові вправи)

► Як підготувати групу однолітків на присутність учня з аутизмом, Синдромом Аспергера? Роль навчання соціальним навичкам дітей та підлітків з аутизмом, Синдромом Аспергера. (Обговорення, індивідуальні і групові вправи)

► Характеристика соціальних навичок дітей і підлітків, які виявляють труднощі у побудові відносин. Планування занять, спрямованих на формування соціальних компетенцій. (Обговорення, індивідуальні та групові вправи)

► Методи роботи, спрямовані на розвиток соціальних навичок. Практичне застосування вивчених методів у різних соціальних ситуаціях в освітньому середовищі та сім'ї. (Обговорення, індивідуальні і групові вправи)

Другий день тренінгу (25 березня) буде присвячений темі "Втручання у важких та кризових ситуаціях. Діагностика, правила, етапи та методи роботи в освітніх закладах". Спікером тренінгу виступить Катерина Панковська-Юрчик.

Цей тренінг буде цікавий і корисний для для батьків, вчителів, асистентів вчителів, тьютерів, психологів, фахівців по роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, адміністрації освітніх закладів.

Під час поведення тренінга буде розглянуто наступні питання: 

► Інтенсивність кризи і критерії діагнозу. (Обговорення, питання-відповіді)

► Принципи та етапи кризової інтервенції (Обговорення, питання-відповіді, групові вправи)

► Принципи та етапи кризової інтервенції (Обговорення, питання-відповіді, групові вправи)

► Реагування в ситуації контакту з важкою поведінкою (Обговорення, питання-відповіді, групові вправи )

► Втручання у разі агресії та насильства в школі (Обговорення, питання-відповіді, індивідуальні вправи)

Кількість учасників обмежена. Дві групи до 30 осіб.

Місце проведення : Київ, вул. Госпітальна, 4, Premier Hotel Rus.

Учасники тренінгу отримують сертифікат учасника.

Бонус! Для учасників тренінгів діє знижка на розміщення в готелі Premier Hotel Rus (24-25 березня) - 30%.

Якщо Вам потрібна відмітка про відрядження, повідомте заздалегідь про це організаторів заходу.

Коротка інформація про спікерів тренінгу: 

Ганна Пижикевіч (А.Pyzikiewicz) - магістр, спеціальний педагог. Закінчила Вищу Школу Спеціальної Педагогіки та Основи Психотерапії на факультеті Реабілітації Академії фізичного виховання. Понад 25-ть років працює в інтеграційних класах школи № 69 у Варшаві. Протягом багатьох років співпрацює з Варшавським Центром освітньо-соціальних інновацій і тренінгів, Варшавським Центром перепідготовки вчителів, Фондом Синапсис та Асоціацією Допомоги дітям з прихованими порушеннями.

Проводить тренінги для вчителів і батьків в області роботи з дитиною з особливими освітніми потребами. Проводить терапевтичні заняття та заняття з соціалізації дітей з аутизмом.

Дорота Ясиньська (Dorota Jasińska) - магістр, випускниця Факультету Біології і Наук про землю Університету Марії Кюрі - Склодовської в Любліні, а також аспірантури в області Організації і Управління освітою у Вищій школі бізнесу ім.Р. Лазарського у Варшаві. Дипломований педагог із багаторічним досвідом роботи. Тренер Асоціації тренерів неурядових організацій. Випускниця Школи Викладачів, має сертифікат вчителя І ступеня колегіуму Wratislaviense. Член правління Польської Асоціації Синдрому Туретта у Варшаві, де, зокрема, проводить консультації та групи підтримки для сімей і хворих. Учасниця Європейської Конференції Синдрому Туретта (ESSTS) в Лондоні (2015 рік). Учасниця німецьких і норвезьких Національних Асоціацій Синдрому Туретта. Автор публікацій, програм, тренінгів для педагогічних керівників, педагогів, психологів і батьків в області особливих освітніх потреб (Група синдром Туретта, Синдром Аспергера).

Доктор Катерина Панковська-Юрчик (Katarzyna Pankowska-Jurczyk) - Президент Фонду «Підтримка та розвиток», доктор наук з фізичної культури, психолог, закінчила аспірантуру психології кризи і кризових ситуацій, арт-терапевт, сертифікований репетитор, викладач, інструктор, тренер в області психологічного навчання, інструктор з плавання, гімнастики та волейболу, дипломований вчитель. Провела більше 2000 годин тренінгів, в тому числі понад 150 групових та індивідуальних. Також є автором численних публікацій про те, як справлятися у важких і кризових ситуаціях. Брала участь у численних міжнародних проектах. Експерт Ради Європи з професійного розвитку вчителів в рамках Програми Pestalozzi, що просуває погляди, навички і знання у галузі розвитку демократичних суспільств, заснованих на цінностях, таких, як людська гідність, рівність, терпимість. Співпрацює з вищими польськими навчальними закладами, Центром розвитку Освіти, Центром підвищення кваліфікації вчителів. Спеціалізується на проведенні ліквідації аварійних ситуацій в закладах та установах освіти.

Вечірні Вісті

 

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2019 (480)
Август 2019 (559)
Июль 2019 (1051)
Июнь 2019 (1026)
Май 2019 (1058)
Апрель 2019 (1008)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области