ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Ноябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Чому мовчать профспілки?

  781   0 07.05.2015, 20:00 | Статьи, Общество
Чому мовчать профспілки?

Уряд неефективний великою мірою тому, що бездіяльна і безхребетна ФПУ

 

Відомо всім, що рівень життя населення різко падає, бо шаленими темпами зростають ціни (у рази, без будь-яких економічних обґрунтувань!) на продукти харчування, медикаменти (зокрема, вітчизняного виробництва), промислові товари першої необхідності, комунальні послуги, транспортні перевезення, зв'язок тощо.

 

Утричі впала купівельна спроможність громадян, підвищився рівень безробіття. Індексація пенсій і заробітних плат не відбувається, прожитковий мінімум не переглядається. Чимдалі більше жебраків, маємо випадки суїциду. При цьому кількість мільйонерів в Україні не зменшується, а навпаки - щорічно множиться! І навіть нині мільярди доларів вивозяться з країни за кордон.

 

Парадокс: кому - війна, кров, смерть і голод, а кому - збагачення, комунізм, рай на землі! Чи цього хотіла Небесна сотня, панове президенте, прем'єр-міністре?!

 

Тому дивує мовчанка Федерації профспілок України (ФПУ). Чому, наприклад, федерації не провести круглий стіл, на порядок денний якого винести питання щодо напруженої соціально-економічної, політико-правової ситуації в державі, про те, хто несе відповідальність за цей критичний стан і які можуть бути шляхи виходу з кризи (на основі обговорення розробити план дій федерації)?

 

Чому не провести спільне засідання президії федерації і уряду з актуальних питань? Чому не укласти угоду (зобов'язання) між ФПУ і урядом? Чому на президії ФПУ не заслухати діяльність міністрів (прем'єра, голів облдержадміністрацій), щоб оцінити їх роботу?

 

Чому не організувати мирні, але рішучі акції протесту на захист конституційних прав громадян (ст. ст. 39, 44, 48 Конституції України)? Чому такі інертні лідери ФПУ, у тому числі галузевих, лідери обласних профспілкових рад, чому вони самоусунулися від виконання своїх конституційних обов'язків і Закону України «Про профспілки, їх права та гарантії діяльності»? Чому ці так звані лідери профспілкового руху поводяться як маріонетки влади?

 

Чи потрібні такі «паралізовані» профспілки? У їхній діяльності, на жаль, відсутні гласність, оперативність, рішучість, результативність. Уряд неефективний великою мірою тому, що бездіяльна і безхребетна ФПУ!

 

Нардепи тільки галасують, а результат нульовий. Хто має захистити українців від авантюрних, антинародних, демагогічних дій уряду Яценюка? Для досягнення спільної реформаторської мети прогресивні нардепи, фахівці, експерти мають об'єднатися з ФПУ - така моя думка.

 

Прості громадяни за 20 років затягнули пояси до хребта, а олігархи і чиновники вищого рангу жирують! Ось така «конституційна справедливість» по-українськи! Це результат ганебної, провальної кадрової політики  президента і прем'єра, бо неуки, шулери, олігархи не здатні проводити прогресивні реформи, а можуть лише імітувати їх.

 

Далі. Колишні парламентські політичні партії втратили довіру і підтримку виборців, бо були бездіяльні, неефективні й брехливі, а окремі з них відкрито провадили українофобську,  прокремлівську ворожу політику. Їхні політичні вожді переважно вирішували свої меркантильні питання (за рахунок держави і платників податків, грабуючи нас!), а не захищали державні чи суспільні інтереси; в парламенті чинили опір, саботували ухвалення прогресивних державотворчих реформаторських законів; ігнорували та не забезпечували дію принципу верховенства права, справедливості, виконання соціально-трудових та конституційних гарантій, прав і свобод громадян, викорінення корупції, нівелювання впливів олігархів на всі гілки влади (виконавчу, законодавчу, судову) та на діяльність засобів масової інформації тощо.

 

До сьогоднішньої Верховної Ради (ВР) виборці також мають чимало    претензій через низьку якість та продуктивність її роботи,       неоперативність, недостатнє врахування інтересів суспільства, передусім малозабезпечених верств населення, низьку трудову і виконавську дисципліну депутатів, їх безвідповідальність.

 

Хто наведе порядок, щоб ледарі й московські маріонетки, лобісти олігархів не зривали пленарні засідання ВР і не бойкотували роботу її комітетів (при цьому пунктуально отримуючи зарплатню за прогули)? Що змінилося у діяльності  влади після революції, які позитивні рішення, закони ухвалені для простих людей,   покращення їх життя, а не лише життя олігархів і чиновників вищого рангу?

 

Якби реально, а не позірно боротися з корупцією і різними фінансовими махінаціями, то не довелося б владі їздити по світу з  протягнутою жебрацькою рукою...

 

Натомість уряд дефіцит бюджету покриває за рахунок пенсіонерів, скорочення соціальних виплат та міжнародних кредитів, тобто йде шляхом найменшого спротиву, а не розвиває продуктивні сили, не збільшує виробництво матеріальних і духовних благ тощо. При цьому олігархи (злоякісна пухлина на тілі України) збагачуються за рахунок зубожілих українців. Хіба це проєвропейські прогресивні   реформи?

 

Єднаймося! Контролюймо дії влади і вимагаймо позитивних результатів в інтересах суспільства і держави! Не допустімо, щоб до влади знову повернулися всілякі януковичі, азарови, клюєви - україножери, кремлівські васали, казнокради, конфіденти...

 

Василь НЕПИЙВОДА

м. Коломия

Івано-Франківська обл.

gazetavv.com

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Ноябрь 2018 (503)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области