31

Кубок конфедерацій відбувся під супровід стрілянини

250   0 18.06.2013, 07:02 | Новости, Спорт
Кубок конфедерацій  відбувся під супровід стрілянини

У Бразилії набирає обертів футбольний турнір Кубок Конфедерацій. Попри численні скандали через те, що бразильці не встигали підготувати арени, матчі розпочалися вчасно.

Старт турніру затьмарили протести. Перед кожним матчем активісти з демонстраціями виступають проти марнотратства.

На їхню думку, уряд занадто багато витратив на будівництво арен, тоді як країна потребує удосконалень в сфері охорони здоров’я, освіти, громадського транспорту. Всі демонстрації поліція придушила гумовими кулями та сльозогінним газом.

Під звуки вибухів та пострілів грали на легендарній Маракані Італія та Мексика. Свято для італійців розпочав Пірло. Андреа відсвяткував свою соту появу на полі у футболці збірної голом-красенем метрів з 30-ти.

Мексиканці відповіли пенальті у виконанні Хаві Ернандеса – Буфон був безсилим. Але взяти очки в цій грі мексиканцям не судилося. На 78 хвилині Маріо Балотелі забив переможний гол – 2:1. Італія та Бразилія мають по три пункти й очолюють групу Ей.

У групі Бі одноосібний лідер – Іспанія. Чемпіони світу та Європи розпочали виступи на турнірі з матчу проти Уругваю. Уже на початку гри Фабрегас, Педро та Інієста могли забивати, і саме Педро на 20-ій хвилині відкрив рахунок. незабаром Роберто Сольдадо подвоїв перевагу найкращої команди у світі.

Іспанія продовжувала тиснути, але більше не забивала. А от Уругвай таки зумів витиснути максимум зі своїх шансів. Нападник Ліврепуля Луїс Суарес забив гол престижу за дві хвилини до фінального свистка.