Site icon Вечерние Вести

Спортивна баталія: ‘Динамо’ перемагає ‘Львів’ у протистоянні на полі

Матч дев’ятнадцятого туру українського чемпіонату “Динамо” проти “Львова” закінчився перемогою “Динамо”, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на підсумки гри.

Київська команда з початку гри наголосила на дистанційних атаках. Але у ворота потрапити не міг ні Сидорчук, ні Караваєв. Їм відповіли “Городяни”, пробивним штрафним у ближній кут воріт.

Середина матчу не була кращою для команди столиці України. Точність ударів футболістів продовжувала бажати найкращого.

Незадовго до перерви Ванат встиг двічі опинитися у центрі подій. Зіграв на випередження і пробив удар, який влучив у штангу львівської команди.

Початок другої половини гри став проривним для гостей. Рахунок “біло-синіх” відкрився на 52-й хвилині гри. Це змусило львівську команду підлаштовуватись. Наприкінці гри “Динамо” забили другий свій гол. У підсумку матч закінчився з рахунком 0:2.

Нагадаємо, “Динамо” раніше проходили ретельну підготовку.