Site icon Вечерние Вести

Як витягнути лоток для порошку з пральної машинки

Вони мають властивість накопичуватися в барабані на манжеті завантажувального люка. Окрему увагу слід приділити і висувному лотку (кюветі) для прального порошку. В ідеалі його необхідно регулярно знімати та чистити. І тут виникає дилема: як дістати лоток із пральної машини, не пошкодивши при цьому? Особливо часто цим питанням задаються власники пралень Indesit та Hotpoint-Ariston. В інструкції ця операція описана недостатньо докладно, а прикладати зайві зусилля страшно, так як можна ненароком зламати пластикову деталь.

Як правильно діставати лоток для порошку з пральної машини

Насамперед: чим зумовлена необхідність зняття кювети:

Таким чином, якщо ви вирішили купити пральну машину в Україні та бажаєте, щоб вона довго та якісно виконувала свої функції, витяг лотка для чищення – одна з необхідних операцій.

Як дістати контейнер для порошку в пральцях Samsung, LG, Bosch

Виробники подбали про те, щоб у власників виникало менше питань під час обслуговування пральної машини. Всередині контейнера, біля секції для рідкого кондиціонера ми бачимо язичок. Його достатньо притиснути та потягнути на себе. Лоток дістається без особливих зусиль. Встановлення назад також виконується простим рухом руки. Простежте тільки, щоб пази збіглися з напрямними шліцами.

Лоток для порошку Індезит, Арістон – як дістати

Тут ситуація складніша через конструкцію висувної кювети. Якщо докласти сили, є ризик вирвати контейнер з коренем, пошкодивши лицьову частину або пластикові зубці, які його утримують. Інструкція із вилучення:

Якщо дістати не виходить, можливо, заклинили зубці, що утримують, знизу під лотком. Їх можна очистити щіточкою, а для більш простого вилучення змастити олією. Після очищення рекомендують пройтися зубами надфілем або наждачкою невеликої зернистості.

Приблизно за таким же принципом дістають лотки для порошку із пралень Hotpoint-Ariston. Якщо зуби заважають, спробуйте легко натиснути на контейнер зверху. Можна також підчепити їх викруткою.

Як чистити ємність для порошку

Одного ополіскування під водою із крана недостатньо. Позбутися плісняви, грибка, вапняних відкладень допоможуть такі засоби:

Їх необхідно засипати в таз із теплою водою і туди ж помістити кювету. Дайте їй відлежати кілька годин, після чого можна додатково пройтися щіткою. Зазначимо, що у сучасних пральних машинах є функція очищення ємності для порошку без вилучення.

Exit mobile version