Site icon Вечерние Вести

F-15EX Eagle II: найбільш важкоозброєний винищувач у світі

F-15EX Eagle II

F-15EX Eagle II: найбільш важкоозброєний винищувач у світі

F-15EX Eagle II від Boeing визнаний найбільш важкоозброєним винищувачем у світі, здатним нести до 13 000 кг озброєння. Це дає йому значну перевагу в бойових місіях, забезпечуючи потужний захист у повітрі та на землі, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на wionews.com.

Надзвичайні можливості з озброєнням

F-15EX здатний нести до 22 ракет класу “повітря-повітря”, серед яких AIM-9X Sidewinder для ближнього бою та AIM-120 AMRAAM для дальніх цілей. Це дозволяє літаку одночасно протистояти безлічі загроз, даючи перевагу у повітряних боях.

Крім того, F-15EX оснащений ракетами для ударів по наземних цілях, зокрема зенітними керованими ракетами AGM-158 JASSM, які дають можливість точно вражати віддалені об’єкти, мінімізуючи ризик попадання в небезпечні зони.

Гіперзвукові ракети та бойова гнучкість

Однією з інноваційних характеристик F-15EX є його здатність нести гіперзвукові ракети, зокрема AGM-183 ARRW, що перевищують швидкість звуку в п’ять разів. Ці ракети надзвичайно важко зупинити, що робить їх ефективними навіть у найбільш критичних ситуаціях.

F-15EX також має гнучку бойову систему, здатну перемикатися між завданнями “повітря-повітря” і “повітря-земля” в рамках однієї місії, що значно підвищує ефективність виконання різноманітних бойових завдань.

Раніше ми писали про анонс отримання винищувачів.

Exit mobile version