Site icon Вечерние Вести

Шольц став на захист України: канцлер ФРН назвав ідеї переговорів із Путіним наївними

epa10005572 German Chancellor Olaf Scholz reacts reacts during a joint press conference with Kosovo's Prime Minister (not pictured) in Pristina, Kosovo, 10 June 2022. Scholz is on a one-day official visit to Kosovo as part of his Balkan tour. EPA/GEORGI LICOVSKI Dostawca: PAP/EPA.

Президент Російської Федерації затягує війну. Шольц спростовує заяви проти західної зброї, повідомляють “Вечірні Вісті“.

Канцлер ФРН висловлює впевненість у питанні щодо затягування війни. Він заявляє, що це є відповідальність Володимира Путіна. Він наголосив, що швидкість закінчення війни залежить від швидкості розуміння лідером Росії про неможливість виконання імперіалістичних амбіцій.

Також Шольц додав, що його народ підтримуватиме Збройні Сили України у боротьбі проти агресії Російської Федерації стільки, скільки це буде необхідно.

Канцлер раніше ставився досить скептично до підтримки української держави щодо постачання танків Leopard ЗСУ. Невідомо, що на даний момент змінило його настрій. Можливо, це пов’язано з тим, що українські війська дають сильну відсіч російським.

Раніше Шольц із Макроном та Зеленським обговорювали важливу тему.

Exit mobile version