ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Декабрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Луценко про 5 реальних загроз з боку Росії після підписання Угоди

  65   0 09.10.2013, 17:05 | Новости, Политика
Луценко про 5 реальних загроз з боку Росії після підписання Угоди

Юрій Луценко вважає, що з боку Російської Федерації існує принаймні п’ять реальних загроз для Україні після підписання Угоди про асоціацію та Зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. На їх наявність політик вказав під час прес-конференції у Тернополі, відповідаючи на питання можливість про силового сценарію з боку Росії.

Про це повідомила прес-служба Луценка.

Луценко виключив можливість застосування сили, однак перелічив ті проблемні моменти у двосторонніх стосунках, на які українська влада не дала суспільству відповіді:

«Найперше: Росія може застосувати конфесійну зброю – православну церкву московського патріархату. Але через велику заполітизованість вона не зможе спричинити значних заворушень. Однак мати на увазі таку проблему треба.

Друга зброя – сепаратизм. Очевидно, що носії сепаратистських тенденцій в Україні існують.Але цієї теми я би не боявся, бо навіть у той час, коли представником влади був не виходець з Донецького регіону, держава давала раду різноманітним рухам у Криму, Севастополі, на Донбасі та в так званій Новоросії. Мало хто знає, але на севастопольському складі ДАІ лежали три крилаті ракети Чорноморського флоту РФ. Він порушував вимоги щодо переміщенняозброєнь, і за це патрульнімусили конфіскувати грізну зброю. А коли без жартів, то ми могли зупиняти сепаратистські рухи, і можна це успішно робити й тепер.

Третя зброя Кремля – торговельні війни. Це – серйозний інструмент, який позбавляє роботи тисячі українців. Мало того, такі війни супроводжуються імперською пропагандою на телебаченні, яка у кращих традиціях Геббельса переконує в тому, що, приміром, 5 тисяч закритих робочих місць у Вінниці є виною Європи. Геббельс є Геббельсом, і від того, що він тепер сидить не в Берліні, а в Москві, технологія не змінюється. Очевидно, в такій ситуації треба прямо поцікавитися в урядовців, чи готові вони давати відсіч такій загрозі?

Четверта загроза – це газ. Вона справді серйозна, але не така вже й велика. Українські сховища газу практично заповнені, а самі ми видобуваємо стільки газу, скільки його потребує населення. Ще близько 5 мільярдів кубів газу неросійського походження можна отримати з Європи через Словаччину. Цих трьох джерел цілком достатньо, аби з оптимізмом дивитися на перебіг імовірного застосування газових аргументів нашим сусідом.

П’ята загроза є найбільш серйозною, обговорювати її треба і всередині України, і з нашими європейськими партнерами. Йдеться про застосування фінансового важеля проти України з боку Кремля. Не секрет, що Україна перебуває у вкрай складному фінансовому становищі. Касовий розрив останнього місяця (йдеться про різницю грошей, які треба видати, і які є на рахунку) досяг 18 мільярдів гривень. У такій ситуації можна включити друкарський верстат, що є дуже небезпечним. Однак про таку ситуацію треба відверто говорити з нашими європейськими партнерами, домовляючись про реструктуризацію наших боргів. Заощаджені таким чином кошти можна було б використати як захист від імовірних російських дестабілізаційних дій на фінансовому ринку України.

Як на мене, то уряд має відзвітувати у Верховній Раді про готовність до можливого протистояння на цих та інших напрямках. Шкода, що цей процес ще навіть не почався.

У силу свого походження Партія регіонів не є демократичним середовищем. Більше того, у середовищі ПР присутня агентура Кремля.

Тим більше важливо для опозиції ставити ці питання у Верховній Раді. Я переконаний, що уряд Азарова має або продемонструвати готовність – не на словах, а конкретними планами – до можливого протистояння та запобігання російському тискові, або ж визнати той факт, що при владі у нас неукраїнський уряд. В останньому випадку, його треба змінити.

Українські еліти мають їхати до Вільнюса з готовим планом поведінки, з цілісною і дієвою стратегією на наступний день життя після Вільнюса».

gazetavv.com
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Декабрь 2018 (639)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области