ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
         

Україна – Євросоюз: «Сильніші разом»

  364   0 11.09.2013, 08:41 | Новости, Политика
Україна – Євросоюз: «Сильніші разом»

10 вересня у Києві стартувала інформаційна кампанія «Сильніші разом», яку підготували і здійснюють Україна та Євросоюз. Завдання кампанії – інформувати українців про зміст підготовленої до підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС, про євроінтеграцію України та діяльність і повсякденне життя Євросоюзу. Серед тих, хто погодився здійснювати кампанію, українські та європейські політики, бізнесмени, діячі культури і спорту, пише радіо "Свобода".


Зустріч членів консорціуму українських і варшавських університетів у столиці Польщі, лекції послів країн Євросоюзу у вишах Києва, Донецька, Полтави, Чернівців та інших українських міст; інформаційні заходи у різних областях України – це, серед інших, події, які включає кампанія «Сильніші разом».

У ЗМІ матеріали про ЄС представляють дипломати і політики з Євросоюзу, як і українські політики, громадські діячі, інтелектуали, зірки культури і спорту.

Кампанія поєднує зусилля влади і суспільства України, надаючи корисну інформацію про ЄС різним верствам населення: бізнесменам, студентам, науковцям, громадським активістам – зазначив посол, голова представництва ЄС у Києві Ян Томбінський.

«У чому важливість угоди з ЄС? Це рамки національної стратегії розвитку, де ключове значення мають механізми парламентської демократії, рівності кожного перед законом і неупередженості його застосування, створення умов для вільної економічної діяльності кожної особи і цілого підприємства, як малого, так і великого. Не менш важливо для людей і забезпечення місцевого самоврядування. У центрі уваги ЄС громадянин, його права й умови розвитку», – додав європейський дипломат.

Фактично, здійснення кампанії дозволить пересічним українцям дізнатись про зміст угоди про асоціацію з Євросоюзом, вплив євроінтеграції на кожного українця, наголосив на презентації заступник міністра закордонних справ України Андрій Олефіров.

«Кампанія буде успішною, якщо до неї активно будуть долучатись провідні політичні і громадські діячі у галузях культури, науки, спорту, які мають вплив на формування суспільної думки. Важливо також забезпечити діалог між провідними політичними партіями та рухами з метою вироблення спільного підходу до подальшого розвитку відносин між Україною та ЄС», – зазначив Олефіров.

Розвиток відносин між Україною та ЄС у разі утворення зони вільної торгівлі між ними поліпшить інвестиційний клімат в Україні для європейських інвесторів, а для українського бізнесу відкриє один із найбільших ринків світу – європейський. Тому необхідно інформувати представників ділових кіл держав Євросоюзу та України про взаємну вигоду підписання угоди про асоціацію. Таку пропозицію висловили керівники Європейської бізнес-асоціації і Торговельної палати України.

Учасники кампанії не мають забувати, що головна ознака європейськості – це цінності, які сповідують держави і народи Євросоюзу, наголосив відомий український музикант, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук.

«Що таке європейськість? Вочевидь, мова не йде про географію, як на мене, не йдеться і про примітивне розуміння добробуту... Я піду далі і скажу, що для мене європейськість – це навіть не геополітичний вибір. Європейський вибір – це цінності, і фундаментальна цінність – свобода! Свобода вибору, свобода людини, свобода особистості», – зауважив співак.

А директор Інституту світової політики Альона Гетьманчук закликала учасників кампанії інформувати українців про позитивний досвід українців і мешканців ЄС у вирішенні соціальних проблем, у захисті прав і свобод громадян.

«Дуже важливо вселити віру у людей, довести їм, що у цій країні позитивні зміни можливі, що угода про асоціацію з ЄС дає українцям такі можливості! Я закликаю усіх колег: хто має історію успіху, саме українського успіху, поділіться нею. Поділіться нею з друзями чи колегами з іншого регіону, з іншого міста, з іншого села», – сказала Альона Гетьманчук.

Власне, починаючи від сьогоднішнього дня, у рамках кампанії «Сильніші разом» позитивні історії українців та європейців почують мешканці багатьох міст України.

Інформаційні заходи і дискусії відбудуться у Білій Церкві, Донецьку, Дніпропетровську, Луганську, Миколаєві і Херсоні.
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (799)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области