ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Май 2021    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

Годину запитань до уряду цього тижня «Батьківщина» вимагає присвятити ситуації з Росією

  53   0 02.09.2013, 13:11 | Новости, Политика
Годину запитань до уряду цього тижня «Батьківщина» вимагає присвятити ситуації з Росією

«Батьківщина» вимагає присвятити годину запитань до уряду в парламенті ситуації з Росією та пропонує провести консультації з керівниками підприємств-експортерів, які постраждали від дій російської сторони.

Про це на Погоджувальній раді в парламенті у понеділок, 2 вересня, заявив голова Політради ВО «Батьківщина», голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

«Прийшов час почути від Кабміну чітку відповідь на питання, що відбувається в українсько-російських стосунках. Коли наші російські партнери почнуть виконувати угоду про зону вільної торгівлі, яка підписувалась прем’єр-міністром Азаровим? Коли наші російські партнери почнуть відповідним чином виконувати всі правила СОТ, членами якої вони є і дозвіл на вступ до якої їм давала Україна?», - наголосив він.

Арсеній Яценюк наголосив, що економічної й політичної позиції уряду щодо цього досі немає: «Найгірше – незрозуміло, що робити: товари стоять, рішення немає, плану дій від України немає. Прикро, що прем’єр-міністр Азаров звинуватив українське підприємництво, що нібито з вини українських підприємств росіяни не пускають наші товари».

Він зазначив, що дії російської сторони «є платою за незалежність і європейський вибір» України.

Арсеній Яценюк звернувся до голови парламенту у п’ятницю запросити до Верховної Ради прем’єр-міністра України, міністра закордонних справ, міністра оборони та міністра економічного розвитку й торгівлі. Зокрема, вони мають прозвітувати, «чи звернулись вони до СОТ з вимогою про проведення негайних консультацій щодо російсько-українського торгівельного і фактично політичного конфлікту».

Він також нагадав, що Росія заборонила експорт близько 50 українським підприємствам: «Тих людей покинули, ними ніхто не займається». Арсеній Яценюк звернувся до спікера з тим, аби він запросив до Верховної керівників кожної з цих компаній «для того, щоб вони послухали і з ними поспілкувались в рамках того, які дії треба робити і що вони очікують від української влади».

«Батьківщина» також вимагає звіту в парламенті голови Державної митної служби України, «щоб він доповів що відбувається з українськими товарами на російському кордоні і що відбувається з російськими товарами на українському кордоні».

Також, за словами голови Політради «Батьківщини», до парламенту необхідно запросити голову Національного банку України: «Те, що наші російські партнери заблокували всупереч всім міжнародним договорам зовнішню торгівлю, буде мати дуже негативний ефект як на банківській сектор, на рівень інфляції, так і на рівень росту ВВП».

«Ми хотіли б, щоб український уряд і Національний банк України дали чітку відповідь – план дій. І так само, щоб вони сказали що треба від українського парламенту, які акти прийняти. Ми як опозиція готові голосувати за будь-які акти, які дадуть можливість українським експортерам на законних підставах продавати туди свої товари», - наголосив Арсеній Яценюк.

Під час обговорення цієї пропозиції на Погоджувальній раді він підкреслив: «У нас сьогодні на порядку денному ключова проблема - це проблема україно-російських стосунків. І позиція наших політичних опонентів не слухати цю проблему - є позицією страуса».

«На порядку денному стоїть доля 25% українського експорту і сотень тисяч працівників. А ви ховаєтесь від проблеми. У тому випадку, якщо ви не хочете розглядати це питання, ми все одно відповідно до Регламенту ВР задамо ті запитання, які вважаємо за потрібне. І в першу чергу мова йде про виконання Російською Федерацією угоди про зону вільної торгівлі і правил СОТ», - звернувся Арсеній Яценюк до представників більшості.

gazetavv.com

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Май 2021 (403)
Апрель 2021 (682)
Март 2021 (715)
Февраль 2021 (653)
Январь 2021 (784)
Декабрь 2020 (743)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области