ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
         

Сергій Пашинський: «Україна стоїть перед найважливішим вибором»

  72   0 02.09.2013, 17:05 | Статьи, Политика
Сергій Пашинський: «Україна стоїть перед найважливішим вибором»

У рамках чату на порталі INTV.UA народний депутат, заступник голови парламентської фракції «Батьківщина» Сергій Пашинський розповів про першочергові завдання опозиції на наступну сесію Верховної Ради та про те, чому не можна ухвалити оновлений закон про столицю.

— Які завдання ставить перед собою фракція і сама партія «Батьківщина» на наступну сесію Верховної Ради?

— Янукович за допомогою шантажу, підкупу, руки Чечетова та комуністів створив таку собі псевдобільшість. Тому що народ України за неї не голосував. Адже Партія регіонів разом із комуністами не набирають 226 голосів… Але до них приєдналися так звані тушки та «незалежні» депутати. От більшість і утворилася. Чимало громадян не хочуть зважати на те, що опозиція не може ухвалювати закони. Ми виконуємо функцію таких собі санітарів лісу. Насамперед нам потрібно звертати увагу суспільства на ті законопроекти, які проводить влада. І створювати їм альтернативу. Щоправда, всі законодавчі ініціативи опозиції автоматично провалюються. Хочу нагадати, що коли «регіонали» були в парламентській меншості, то деякі їхні неполітичні фахові законопроекти ми підтримували. Наприклад, це стосувалося питань енергетики.

Отже, нині відповідно до тих умов, які існують, у нас є два завдання: по-перше, використовувати парламентську трибуну для того, щоб оприлюднювати свою позицію. По-друге — не дозволяти більшості проводити корупційні та кримінальні закони. А взагалі завдань у нас дуже багато, і сподіваюся, що ми будемо тримати високу планку, поставлену в першому півріччі.

Загалом законодавча база у нас європейська. Але чого варті закони, які не виконуються, а натомість їх підміняють псевдосуди? Далеко не треба ходити, є приклад Київради, яку суд визнав легітимною! Тим часом Партія регіонів розікрала державу, вже нема що красти. От вони й ходять по всьому світу і просять грошей. А їм кажуть: ми вам дамо грошей, але давайте такі й такі закони розглянемо. Наївні люди: вважають, що коли будуть закони, то вони не крастимуть.

— Залишилось не так багато часу, щоб ухвалити євроінтеграційні закони…

— Україна зараз стоїть перед історичним вибором. Мабуть, найважливішим за десять століть історії. Цей вибір має бути неодмінно реалізований! Але все залежить від Януковича. Якщо до 1 жовтня ми не ухвалимо пакет законів, які вимагає Євросоюз, то це означає, що Угода про асоціацію підписана не буде. А отже, нас шматуватиме Росія й ставитиме кожного місяця нові ультиматуми. І у мене складається враження, що сам Янукович це розуміє. Але чи вистачить у нього політичної волі та мудрості винести ці закони на розгляд, незважаючи на Колісниченка та інших людей, які відверто працюють на Росію? Завдання нашої фракції, зокрема, оптимізувати, пришвидшити ухвалення пакету законів. Проте треба бути дуже уважними, адже, прикриваючись гаслом європейського вибору, вони можуть почепити овечу шкуру на вовка. Наприклад, один із їхніх законопроектів пропонує дозволити в рамках слідства за підозрою конфісковувати майно. Ви ж знаєте культуру нашої міліції: тільки дайте їм таке право…

— Пам’ятаю, як на зустрічах із виборцями мажоритарні опозиційні кандидати говорили про необхідність ухвалення оновленого закону про столицю. Якщо за певних умов вдалося б провести його, чи вирішив би він найболючіші проблеми Києва?

— Як я уже говорив, жодного закону самі ми провести не зможемо. Але, не дивлячись на наше жорстке протистояння з Партією регіонів, у нас був позитивний досвід прийняття закону про вибори. Що стосується столиці… Ми волали, просили: давайте створимо робочу групу щодо виборів у Києві та закону про столицю. Ви також живете в цьому місті, їздите цими вулицями, ваші діти ходять до цих шкіл... У відповідь — тиша. Але ж у більшості є зобов’язання. І це порушення закону — нехтувати ними, не призначаючи вибори в Києві. Врешті-решт є Конституція. Тому якщо Янукович не дасть
команду своїм підлеглим (не соратникам), ситуація буде погіршуватись. Або влада шукатиме консенсусу із суспільством, або суспільство вирішить нагальні питання так, як розуміє. Проте нещодавні події під Києврадою показали, що влада не збирається шукати жодного консенсусу. У них є бритоголові «тітушки» і «Беркут»... Мені жаль ту владу, яка має такі вузькі інструментарії.

Микола БИКОВ
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (827)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области