ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Декабрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

Підписання Угоди між Україною та ЄС – це один із елементів побудови нового світу

  51   0 21.08.2013, 13:27 | Новости, Политика
Підписання Угоди між Україною та ЄС – це один із елементів побудови нового світу

План реформ для України – це 600 сторінок угоди між Україною і Євросоюзом, заявив голова Політради ВО «Батьківщина», голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк на сесії «Євроінтеграція – запорука незалежності України та сприяння її демократизації» Світового конгресу українців у Львові в середу, 21 серпня.

Україна, на переконання Арсенія Яценюка, стоїть перед геополітичним вибором: «Сьогодні у нас є історичний момент прийняти рішення, куди ми рухаємось. З одного боку - Митний союз, який представлений виключно Російською Федерацією, і треба зрозуміти, що Митний союз не є економічним утворенням, а класичним політичним союзом, який прикривається економічними гаслами і має на меті одне – відновлення Радянського союзу в тій чи іншій формі».

За його словами, Україну «примушують до вступу» до Митного союзу: «Кажуть - ми вам дамо дешевий газ, наші ринки. Можливо, в короткій перспективі хтось повірить у те, що членство України в Митному союзі може дати для України здобутки. Я не вірю. І не тільки з економічних причин - тому що ринок Митного союзу у вісім разів менший, ніж ринок ЄС. В першу чергу я не вірю з причин людського розвитку. Погляньте на тривалість життя в країнах-членах Митного союзу, на рівень освіти, захисту прав і свобод людини і громадянина».

«Не потрібно нам дешевого газу. Те, що для України сьогодні потрібно, – високі стандарти. Як би це не було складно, але треба рухатись туди. Той шлях завжди складніший, який більш результативний. Той шлях, який дає більше випробувань, завжди дає більше бенефіцій для того, хто пішов цим шляхом. І цей шлях, звичайно, - до ЄС», - наголосив Арсеній Яценюк.

Він нагадав, що закон про основи внутрішньої і зовнішньої політики, чітко визначає, що Україна повинна набути повноправне членство в ЄС: «Тому дискусії, куди іти, взагалі не повинно бути. Наш геополітичний вибір вже сьогодні передбачений чинними законами. Віктор Янукович, Партія регіонів та українська влада повинні виконувати цей закон».

Для того, аби Угода з ЄС була підписана, Україна має виконати три базові умови, перша з яких – це звільнення Юлії Тимошенко: «Ми вимагаємо від української влади і персонально від Віктора Януковича зупинити політичні переслідування в країні. І як перший крок до звільнення Юлії Тимошенко - надати їй можливість отримати ургентну медичну допомогу в Німеччині. Уряд Німеччини на це зголосився, і це відповідальне політичне рішення і виправлення злочинної помилки і несправедливості, яка була допущена режимом президента Януковича по відношенню до його основного політичного опонента – Юлії Тимошенко. Вона повинна бути на свободі».

Ще одна вимога, нагадав Арсеній Яценюк, – це ухвалення «законодавства щодо відновлення справедливості в країні», зокрема, нового закону про прокуратуру: «В Україні залишилась радянська прокуратура ще з часів Берії і Вишинського, яка захищає не людину і громадянина, а режим і тих, хто призначають генерального прокурора і його пополічників. В Україні повинна бути ліквідована функція загального нагляду для генпрокуратури, і вона повинна видозмінитись до європейських стандартів».

Це закон, за словами голови Політради «Батьківщини», має бути ухвалений у найкоротший період часу - у вересні поточного року: «Ми як опозиція внесли свій проект закону і готові голосувати за будь-який законопроект, який приводить українську прокуратуру в рамки європейських стандартів».

Третя вимога ЄС стосується виборчого законодавства. Зокрема, наголосив Арсеній Яценюк, відповідно до нового чесного справедливого закону мають бути проведені перевибори у п’яти «проблемних» округах, вибори мера Києва та Київради і інших органів місцевого самоврядування, «де влада відмовляється проводити вибори і відбирає в громадян України ключове політичне право – обирати і бути обраним».

Арсеній Яценюк висловив переконання, що на Вільнюському саміті в листопаді Угоду з ЄС буде підписано, проте, за його словами, цього недостатньо: «Підпис на угоді – це ніщо інше, як перший крок до реальних змін в країні».

«Другий етап – це імплементація законодавства, яке буде прийнято українським парламентом. Європейська інтеграція – це не просто перекласти закон з англійської чи з німецької на українську, прийняти його і сказати – ми інтегрувались. Треба, щоб цей закон в Україні працював», - зазначив він.

Саме тому, на переконання Арсенія Яценюка, для проведення реальної європейської інтеграції в Україні необхідно створити спеціальний урядовий орган - міністерство з інтеграції України до ЄС, яке має очолити перший віце-прем'єр міністр: «Повинно бути 200 освічених, фахових англомовних людей, як було в Польщі, які приведуть Україну до ЄС».

Він підкреслив, що план реформ в Україні – це «600 з гаком сторінок Угоди між Україною і ЄС»: «Там все передбачено: у політиці, в соціальній сфері, правоохоронній сфері. Тому виконання Угоди між Україною і ЄС і є планом реформ в країні».

«Угода повинна бути підписана. Чи віримо ми в те, що цей уряд буде виконувати угоду не за буквою, а за духом? Не вірю. Вони ментально інші. Усе, що їм подобається в ЄС, - це валюта євро. Але зараз склалась така конструкція, за якою ми приймаємо те, що під угодою між Україною і ЄС буде стояти підпис цього президента. Це не для нього, це для України і українського народу. А в 2015 році, переконаний, в Україні буде український президент, український уряд і українська незалежна держава відбудеться», - наголосив Арсеній Яценюк.

gazetavv.com за інформацією прес-служби "Батьківщини"
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Декабрь 2018 (496)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области