ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Октябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

Що пов'язує Хрещення Русі-України та американських блоггерів?

  95   0 17.07.2013, 18:21 | Новости, Политика
Що пов'язує Хрещення Русі-України та американських блоггерів?Низка західних газет повідомляє про початок у Москві 20 липня давно анонсованих, особливо Кремлем, торжеств, присвячених 1025-річчю Хрещення Русі, попри те, що Русь хрестили в Києві, де організатори з Кремля і керівництва РПЦ планують провести завершення святкувань 27 липня на Володимирській гірці у присутності лідерів країн православної традиції, включно з Віктором Януковичем і Володимиром Путіним. Оглядачі вже сьогодні кажуть, що за кулісами торжеств буде все ж політична проза: глава Кремля має в Києві чи не останній шанс вмовити Віктора Януковича забути про євроінтеграцію і податися до Митного союзу. Деякі видання оприлюднили факти таємно фінансованої на Заході правлячою в Києві Партією регіонів кампанії в пресі, зокрема, в намаганнях підплачувати консервативних американських блогерів, щоб ті цитували позитивні пасажі з «темників» американських піар-менеджерів регіоналів.

 

Російська «Независимая газета» розкриває на своїх сторінках деякі деталі широко розрекламованої задовго наперед в Кремлі та в РПЦ акції з 1025-річчя Хрещення Русі. Газета зауважує, що вся головна частина цих заполітизованих церковно-світських заходів розпочинається 20 липня в Москві і 27 липня завершується на Володимирській гірці в Києві. Навіть символічний хрест із грецького міста Патри, на якому за легендою нібито був розп’ятий апостол Андрій Первозванний (легендарний хреститель Києва), відвідав насамперед Санкт-Петербург і Підмосков’я, а потім вже з’явиться і в Києві. На 27 липня в Києві запланований великий молебень на Володимирській гірці, де будуть присутні всі православні ієрархи та лідери країн православної традиції, насамперед, Росії, Білорусі та України. Вже задовго до відзначення цих свят у багатьох виникали питання – чому ця дата Хрещення Русі переважно відзначатиметься в Москві, адже коли Андрій Первозванний хрестив киян, на місці майбутньої Москви були лісові хащі та болота. Чимало експертів критично відзначають, що у святкуванні 1025-річчя хрещення Русі проглядається погано замаскована прагматична геополітика Кремля з його намірами витворити на пострадянських теренах так званий «Русскій мір», сумнівного політичного інструменту Кремля у так званих православних республіках Східної Європи.

 

Ще одне московське видання – «Комерсант» – прямо пише, що дата відзначення 1025-річчя Хрещення Русі буде використана Кремлем, коли 27 липня Володимир Путін відвідає Київ для участі в ювілейному молебні на Володимирській гірці, для чи не останнього шансу – вмовити президента Віктора Януковича відмовитися від євроінтеграції й повести Україну до Митного союзу під егідою Москви. Але, як зауважують експерти, Янукович змушений буде дотримуватися на цих урочистостях підвищеної обережності, бо він не може не враховувати болючої реакції багатьох в українському суспільстві на розмови про «слов’янське чи православне братерство».

 

Роза Ґрей з американського видання BuzzFeed, детально розписала у своєму матеріалі, як американські піар-менеджери з правлячої в Україні Партії регіонів умовляли консервативні сайти та американських блогерів-консерваторів, інколи за фінансові винагороди, щоб ті повторили у своїх публікаціях думки («темники»), пропоновані цими піарниками в інтересах нинішньої української влади. Роза Ґрей наводить тут низку документів і фактів, включно з тим, як один із авторів зізнався, що брав участь в українській кампанії за 500 доларів, які йому заплатив Джордж Сковілл – «медіа-стратег-лібертаріанець». Згідно з електронним листом від 26 жовтня 2012 року, Сковілл запросив багатьох авторів із таких американських консервативних інтернет-видань, як RedState, Pajamas, Media Breitbart та інших, брати участь у конференції з Михайлом Охендовським із Центральної виборчої комісії України за наслідками парламентських виборів, щоб потім позитивно, за цитатами піарників на кшталт Сковілла, писати про нібито благо у правлінні Партії регіонів в Україні. Цей захід був організований так званим European Center for Modern Ukraine, яку очолював у Брюсселі Леонід Кожара, тодійшній народний депутат від Партії регіонів, який нині обіймає посаду керівника МЗС України. Із цим центром тісно пов’язані дві вашингтонські лобістські фірми – The Podesta Group та Mercury/Clark and Weinsyock. Одним із найбільш плідних американських авторів, котрий хвалив Януковича на основі цитат від Сковілла, BuzzFeed, названо Тодда Хадсона, який також виправдовує ув’язнення Юлії Тимошенко, називаючи її «одним з найкращих активів Путіна». Згадане американське видання наводить тут тексти («темники»), які Джордж Сковілл надсилав американським блогерам і цитує прохання, в яких він просив авторів не спілкуватися з BuzzFeed і заперечувати, що він їм платив гроші.За матеріалами "Голос Америки"


Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Октябрь 2018 (692)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области