ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Февраль 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
           

ГПУ зрозуміла, що у неї нічого немає проти Тимошенко

  1850   2 13.07.2013, 02:15 | Статьи, Политика
ГПУ зрозуміла, що у неї нічого немає проти Тимошенко

Сергій Власенко: «Гастрольний тур Кузьміна не вдався»

Політична партія Іспанії Unio Democratica de Catalunya нагородила лідера української опозиції Юлію Тимошенко медаллю Мануеля Карраско Формігуера за її внесок у захист демократії, свободи та боротьбу за відновлення верховенства права в Україні. У церемонії, яка відбулася у Барселоні, взяли участь донька Юлії Тимошенко Євгенія та заступник голови партії «Батьківщина», голова комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Григорій Немиря.

«Юлія Тимошенко стала жертвою політично вмотивованого судового процесу, під час якого постійно порушувалися права людини. Вона страждає, як страждав пан Карраско… Ми щиро захоплюємося тим, як навіть за ґратами пані Тимошенко захищає демократію та бореться за відновлення верховенства права. Ми вважаємо, що вона заслуговує на цю високу нагороду», — наголосив голова виконавчого комітету іспанської партії Unio Democratica de Catalunya Жозеф Антоні Дюран Лейда, передаючи нагороду Євгенії Тимошенко.

До речі, медаль Мануеля Карраско Формігуера раніше була вручена колишньому президенту Чехії Вацлаву Гавелу, президенту Європейського парламенту Гансу-Герту Петтерінгу та іншим політикам.

Отже, у всьому світі Тимошенко поважають та цінують, а в рідній Україні її, вибачте, «пресують».

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко минулого тижня зазначив, що Парламентська асамблея Ради Європи продовжує посилений моніторинг України в частині виконання критеріїв, необхідних для підписання Угоди про асоціацію з ЄС: «Мова йде про зупинення наслідків вибіркового політичного правосуддя, реформування судової та правоохоронної систем, внесення змін до виборчого законодавства, які б забезпечили проведення в Україні прозорих легітимних виборів за найвищими європейськими стандартами. Щодо першого пункту цих критеріїв, нещодавно ПАРЄ затвердила звіт доповідача Пітера Омтцигта під назвою «Відокремлення політичної та кримінальної відповідальності». Незважаючи на те, що в документі йшлося про питання відповідальності у всіх країнах Європи, 90% звіту присвячено справі Юлії Тимошенко. Вона, напевно, є єдиним прикладом застосування кримінальної юстиції для позбавлення волі політичних опонентів без будь-яких підстав».

Власенко повідомив, що згідно з рішенням ПАРЄ, в Україну найближчим часом з моніторинговою місією знову прибуде Пітер Омтцигт. За словами політика, Омтцигт детально вивчатиме всі справи проти Юлії Тимошенко та підготує висновки про те, що зроблено українською владою, щоб нівелювати всі негативні наслідки від застосування політично вмотивованого правосуддя проти опозиційних лідерів.

Разом із тим захисник Тимошенко розповів, що скоріше за все Юлія Володимирівна не буде присутньою на наступному судовому засіданні у справі ЄЕСУ: «Розгляд призначено на 15 годину 16 серпня. Але я переконаний в тому, що ставлення Тимошенко до цього судового засідання не зміниться. По-перше, ця справа не має нічого спільного з правосуддям. По-друге, є рішення ВСУ, згідно з яким справа була закрита у зв’язку із відсутністю складу злочину. Щоб уникнути будь-яких спекуляцій з боку прокуратури, Юлія Володимирівна надала письмовий дозвіл суду розглядати клопотання щодо закриття цієї справи за її відсутності. Ця позиція скоріше за все залишиться незмінною.

Щодо справи Щербаня… Хочу нагадати, що два роки тому перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін розпочав гастрольний тур по Європі з розповідями про те, що у нього є беззаперечні докази причетності Юлії Тимошенко до трагічної загибелі Євгена Щербаня. Незважаючи на те, що і досудове слідство, і розгляд справи в суді відбувалися із порушенням законодавства, всі побачили, які докази «є» у пана Кузьміна. Це свідок Мар’єнков та інші абсолютно неповажні пани, які свідчили зі слів третіх осіб, що мовчали багато років і раптом згадали. І навіть ГПУ стало зрозуміло, що у них нічого немає. Тому було прийнято рішення про зупинення провадження по даній справі. Досудове слідство на сьогоднішній день не ведеться. Проте захист так і не отримав доступу до матеріалів справи, незважаючи на пряму вимогу закону».

Микола БИКОВ.
Фото Олександра НАЗАРОВА

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Февраль 2019 (630)
Январь 2019 (1032)
Декабрь 2018 (1014)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области