Завтра у Києві продовжиться суд над представниками Соціал-національної асамблеї (СНА) — двома депутатами Васильківської міської ради Ігорем Мосійчуком та Сергієм Бевзем, а також над активістом Володимиром Шпарою, яких звинувачують у підготовці терористичного акту.


Зокрема, як стало відомо Gazeta.ua, чергове судове засідання у справі так званих "васильківських терористів" відбудеться 10 липня о 15:00 в приміщенні Києво-Святошинського районого суду Київської області за адресою місто Київ, вул. Мельниченка 1.


Суд буде проходити у відкритому режимі, тому громадські діячі закликали небайдужих громадян підтримати своєю присутністю підсудних.


Слід зазначити, що на цьому засіданні буде допитаний свідок Максим Бондаренко. За його словами, на нього з боку співробітників СБУ чинився тиск з вимогою оговорити політв'язнів.

Нагадаємо, Ігор Мосійчук, Сергій Бевз та Володимир Шпара вже близько двох років перебувають за ґратами.


Вони були затримані 22 серпня 2011 року. Їх обвинуватили у приготуванні терористичного акту, який, на думку сторони обвинувачення, мав полягати у підриві вже демонтованого на той час пам'ятника Леніну у м. Борисполі.


INTV