ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Ноябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

Захист Юлії Тимошенко вимагає закрити «справу ЄЕСУ», у якій немає нічого спільного ані з правом, ані з мораллю

  129   0 05.07.2013, 17:20 | Новости, Политика
Захист Юлії Тимошенко вимагає закрити «справу ЄЕСУ», у якій немає нічого спільного ані з правом, ані з мораллю Суддя Київського райсуду Харкова Костянтин Садовський проігнорував клопотання Юлії Тимошенко, у якому вона просила розглянути питання про закриття так званої справи ЄЕСУ без її участі та переніс судове засідання та 16 серпня.

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко зачитав заяву Юлії Тимошенко, де вона просила задовольнити їх клопотання про закриття справи без її участі.

Він відреагував на репліку обвинувачення про те, що лідер опозиції «знову не з‘явилася до суду» та наголосив, що є різниця, коли «мова йде не про явку-неявку, а про доставку - недоставку».

Він також назвав аморальною позицію обвинувачення, яке розповсюджує неправду і вчергове нагадав про постанову ГПУ та рішення ВСУ, у яких йдеться про закриття справи ЄЕСУ через відсутність у діях Юлії Тимошенко складу злочину.

Сергій Власенко знову повідомив про постанову ГПУ та рішення ВСУ про закриття справи через відсутність складу злочину в діях Ю. Тимошенко і натякнув на аморальність «поведінки руденької жіночки» (представника прокуратури, - ред.), оскільки вона «в перервах між засіданнями каже про те, що немає нічого спільного ані з правом, ані з мораллю, про те, що захист нібито посилається на документи, яких немає в матеріалах справи і їх нібито не існує».

Захисник нагадав, що згідно з постановою прокуратури та рішенням ВСУ в діях Юлії Тимошенко немає складу злочину, а в Україні діють не лише норми національного законодавства, але й норми міжнародного права, ратифіковані Верховною Радою, зокрема, Європейська конвенція з прав людини та основоположних свобод та 7 протокол Конвенції.

«З огляду на це необхідно закрити кримінальну справу», - зазначив захисник.

Сергій Власенко також нагадав, що «рішенням Європейського суду її арешт визнаний суддівським свавіллям», а питання Юлії Тимошенко розглядалося на червневій сесії ПАРЄ, яка затвердила звіт спеціального доповідача Парламентської асамблеї Ради Європи пана Омтзігта (Пітер Омтзігт), у якому Юлія Тимошенко називається політичним в'язнем.

Захисник також процитував п.29 доповіді, затвердженої ПАРЄ, де зазначається, що «справи щодо колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко й колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка є не тільки фактами вибіркового правосуддя – термін, що часто використовується міжнародними спостерігачами, - але й не мають зовсім нічого спільного зі справедливим правосуддям: була просто використана зовнішня форма судового розгляду, як прикриття для реалізації намірів нової більшості щодо виключення ключових лідерів опозиції з політичного рівняння й покарання їх за дії, які вони вчинили під час перебування при владі».

Сергій Власенко також звернув увагу судді на п.64 доповіді Пітера Омтзігта, де йдеться про те, що влада продовжила кримінальне переслідування Юлії Тимошенко, коли зрозуміла, що обвинувачення по «газовій справі» виявилося неспроможним.

Захисник процитував пункти звіту, затвердженого ПАРЄ, про бездоказовість «справи ЄЕСУ», яка була вже закрита у 2005 році Верховним судом України через відсутність складу злочину, а нещодавно була відновлена українською владою «як частина політично вмотивованої кампанії» проти лідера опозиції.

Захисник також підкреслив, що в затвердженій ПАРЄ доповіді чітко зазначено, що Юлія Тимошенко є політв‘язнем.

«Тому звертаюсь до судді з вимогою не прикривати прокуратуру, яка зібрала мотлох, а не докази, а розглянути клопотання, задовольнити його та закрити справу», - наголосив Сергій Власенко.

Суддя Костянтин Садовський вимогу розглянути клопотання Юлії Тимошенко проігнорував, задовольнивши прохання обвинувачення про перенесення судового засідання. Він також повідомив, що Юлія Тимошенко перебуває на стаціонарному лікуванні.

Захисник Андрій Кожем’якін повідомив, що обвинувачення навмисно затягує розгляд.

«Все, що відбувається, вигідно прокуратурі, бо саме їм вигідно, щоб справа не розглядалася, бо немає доказів», - резюмував захисник.
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Ноябрь 2018 (425)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области