ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Ноябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Парламентський день. 4 липня. Онлайн-репортаж (ФОТО, ВІДЕО)

  268   0 04.07.2013, 17:19 | Новости, Политика
Парламентський день. 4 липня. Онлайн-репортаж (ФОТО, ВІДЕО)


Сьогодні на пленарному засіданні Верховна Рада розгляне дострокове припинення повноважень голови ЦВК Володимира Шаповала й призначення замість нього членом ЦВУ Олександра Копиленка, а також призначення перевиборів депутатів Ради в проблемних округах. Про це сказано на порядку денному парламенті.

Спочатку Рада розгляне обрання члена Національної ради з питань телебачення й радіомовлення.

У першому читанні запланований розгляд законопроекту про реструктуризацію фактичної бюджетної заборгованості з обумовлених урядом видатків державного бюджету, що виникла станом на 1 січня 2013 року, шляхом видачі казначейських фінансових векселів.

Крім цього в порядок знову включено законопроекти №2845 і №2847, пов'язані із введенням казначейських фінансових векселів.

09:50
Перед початком засідання у кулуарах ВР депутат від "Батьківщини" Володимир Ар`єв заявив, що опозиція не голосуватиме за жоден із законопроектів, який є у порядку денному. Він також зазначив, що всі дії ПР спрямовані на те, щоб спровокувати опозицію на блокування парламенту, а, відтак, на проведення виїзного засідання.09:58
У свою чергу депутат від "Батьківщини" Ксенія Ляпіна зазначила, що регіонали хочуть протягнути загальний законопроект про вибори, де б не фігурувало п`ять проблемних округів.

"Влада налаштована шантажувати всіх мажоритарників", - зазначила вона.10:08
Верховна Рада відкрила ранкове пленарне засідання. Про це повідомив голова парламенту Володимир Рибак.

У залі зареєструвалися 375 депутатів.

10:17
Рада перейшла до обрання члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Усього на розгляд парламенту винесено вісім кандидатур.

10:20
Під час обговорення кандидатури Вікторії Георгієвської, яку висунула Компартія і підтримує більшість, представник "Свободи" Ігор Мірошниченко заявив, що вона "є прес-секретарем лідера Компартії" і "жодного дня не працювала на телебаченні, не має жодного розуміння, що таке телебачення і радіомовлення".

Крім того, він нагадав, що минулого разу вона подала свою автобіографію з 13 помилками.

10:25
Позицію Мірошниченка підтримав і член фракції "Батьківщина", голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко. Він підкреслив, що вона не має необхідного досвіду роботи на телебаченні.

10:27
Водночас Томенко виступив за підтримку Радою кандидатур, представлених громадськими організаціями, а не політичними силами.

На його думку, обрання члена Нацради за квотами політичних партій призводить до політизації цього органа.

10:38
Верховна Рада обрала членом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Вікторію Георгієвську. За її призначення проголосували 245 депутатів.

Жоден депутат з опозиційних фракцій в голосуванні участі не брав, оскільки ще в середу заявили, що поки питання про повернення карток Олександру Домбровському та Павлу Балозі не буде вирішене, вони голосувати не будуть.
 
10:46
Опозиція попросила у спікера Володимира Рибака 30 хвилин для проведення консультацій і оголошення заяви.

10:49
Спікер Володимир Рибак відмовився надати опозиції 30 хвилин для консультацій. Натомість дав тільки 5.

"Згідно регламенту до 5 хвилин даю вам перерву і як потрібно, зробіть заяву. Хватить кулуарно проводити переговори. Давайте при всій сесії", - зазначив Рибак.

10:50
У кулуарах ВР нардеп від "Свободи" Ігор Мірошниченко заявив, що спікер Рибак постійно порушує регламент.10:55

До Рибака підійшли лідери опозиції Віталій Кличко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок. Пізніше до них приєднався лідер фракції Партії регіонів Олександр Євремов.

Фото - Олександр Назаров


Після переговорів, жодних заяв не відбулося, а Рибак просто перейшов до питання про ЦВК.

11:04
Рада достроково припинила повноваження голови Центральної виборчої комісії Володимира Шаповала у зв'язку з досягненням ним 65-річного віку. За відповідний проект проголосував 241 депутат за мінімально необхідних 226.

11:08
Опозиція, яка виступає категорично проти ротацій у ЦВК, оточила трибуну і президію Ради.11:10

Голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що голова Центрвиборчкому Володимир Шаповал не писав заяву про зняття його з посади.

Про це він сказав з трибуни парламенту.


"Окремо хочу зазначити, що щойно ви голосували за зняття голови ЦВК Шаповала. Зі слів голови парламенту він написав заяву. Вчора на засіданні голови Верховної Ради, голова комітету заявив: "Заяви голови ЦВК немає - це брехня", - сказав Яценюк.


Фото - Олександр Назаров


11:12

Після цих слів Яценюка голова парламенту Володимир Рибак почав кричати, що дана інформація неправдива.


"Я такої заяви не робив. Ніколи не робив. Це брехня... Не треба брехати... це брехня", - кричить Рибак.


11:15

За словами Яценюка, так само немає заяви і від президента "про те, що подання до ВР внесено фракціями".


"Заяви Шаповала немає, читати ви погано вмієте, Партія регіонів. Почитайте стенограму Рибака, де він сказав, що людина особисто попросила, щоб його звільнили. Тільки от заяви немає", - сказав він.


11:18
"Ніякої бійки не буде. Всі на місця", - кричить з місця глава парламенту Володимир Рибак.

Фото - Олександр Назаров


Депутати більшості підтримали ці заклики спікера вигуками "Фашисти".

11:20

Рибак намагається поставити постанову про призначення членом ЦВК Олександра Копиленка.


"Я переходжу до зали і поставлю на голосування про призначення", - заявив він, на що глава фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що це рішення протизаконне.Фото - Олександр Назаров


11:29

Після суперечки Рибак встав із місця і у супроводі депутатів від більшості пройшов до місця у секторі, де сидить Партія регіонів, і вже звідти поставив на голосування кандидатуру Копиленка і за неї проголосували 236 голосів. Опозиція не голосувала.


Фото - Олександр Назаров


11:30

Рада оголосила перерву в ранковому пленарному засіданні для проведення консультацій керівництва Ради з головами фракцій. Про це оголосив голова парламенту Володимир Рибак із сесійного залу.

"Прошу голів фракцій зайти до мене в кабінет для консультацій", - сказав він.


12:00

На брифінгу лідери опозиційних фракції Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок та Віталій Кличко заявили, що оскаржать кадрові ротації у ЦВК.


Зокрема, за словами Яценюка, опозиція має намір звернутися до західних партнерів , які вимагають від України чесних виборів.

"Ми звернемось з одним чітким сигналом: ЦВК не може виконувати свою функцію, оскільки призначення відбувається з порушенням закону", - сказав він.12:04

У кулуарах ВР лідер "Свободи" Олег Тягнибок заявив, що парламент як інститут держави руйнується на очах.
12:16
Верховна Рада вирішила працювати в четвер до кінця розгляду порядку денного. За відповідне рішення проголосували 242 депутати за мінімально необхідних 226.

Перед цим депутати включили до порядку денного сесії питання про призначення перевиборів в 5 проблемних округах.

12:30
Закон про векселі підтримали. З "Батьківщини", яка не голосує взагалі, "за" проголосував Василь Кравчук. Це були зміни до бюджету, попереду ще одні зміни - до Податкового кодексу по векселям.

12:35
Коментуючи прийняття вексельного закону у кулуарах ВР, нардеп від "Батьківщини" Сергій Пашинський заявив, що Україна повертається у 90-ті роки, до повної тенізації економіки й гіперінфляції.12:45
Депутата Василя Кравчука виключили з фракції "Батьківщина". Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат Арсен Авков.

"Виключили з фракції Кравчука за голосування всупереч рішенню фракції. У тому числі за сьогоднішні вексельні закони", - написав Аваков.

12:58
Верховна Рада несла зміни до Податкового кодексу України щодо об'єктів житлової нерухомості. За проголосував 241 депутат.

13:10
Як заявив регіонал Віталій Хомутиннік, який представляв проект, "на сьогоднішній день є пільга по сплаті податку на нерухомість до 120 м.кв. на квартири і 250 на будинок".

"Але ця пільга не сплачується з одного об’єкта. Якщо ти, наприклад, маєш 2 хрущовки, то за одну пільга працює, а за іншу маєш платити", - зауважив він.

"Ми врегулювали це питання і в кінцевій редакції пропонується так: пільга на об’єкт у 250 м.кв. для квартири і 120 м.кв. для будинку, незалежно від того, скільки ти маєш об’єктів нерухомості", - додав він.

13:21

На брифінгу голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що в п'ятницю президент Віктор Янукович не виступатиме в парламенті.

Єфремов нагадав, що у п'ятницю згідно з регламентом в Раді буде година уряду, і депутати збираються "працювати за графіком, який був затверджений і узгоджений на погоджувальній раді в понеділок".

13:28

Він також зазначив, що Партія регіонів вирішила повернутися до урядового законопроекту про вибори на проблемних округах, який включає 7 округів, а не 5, як на тому наполягає опозицію.

13:45
У кулуарах ВР нардеп від "Батьківщина" Павло Петренко заявив, що регіонали сьогодні зібралися у майже повному складі, аби дерибанити бюджет.14:05

Рада закрила ранкове засідання. Вечірнє розпочнеться о 16:00.

16:04
Верховна Рада відкрила вечірнє пленарне засідання. Про це оголосив голова парламенту Володимир Рибак.
У залі зареєструвалися 346 депутатів.

16:18
У Раді створене міжфракційне депутатське об'єднання "Підтримка олімпійського руху й спорту України". Про це оголосив голова парламенту Володимир Рибак.

Співголовами депутатського об'єднання вибрані депутати Андрій Павелко ("Батьківщина"), Володимир Продивус (ПР), Артур Палатний (УДАР), Олександр Присяжнюк (КПУ) і Олексій Кайда ("Свобода").

16:21
Рада привела норми Митного кодексу у відповідність до адміністративної реформи. За проголосували 240 депутатів при мінімально необхідних 226.

"Метою цього законопроекту є узгодження положень Митного кодексу зі змінами, що відбулися в системі центральних органів виконавчої влади, зокрема зі створенням Міністерства доходів і зборів", - зазначається в пояснювальній записці до законопроекту.

16:27
Парламент підтримав законопроект щодо забезпечення прозорості відносин власності стосовно засобів масової інформації. Відповідний законопроект підтримали 322 депутати.

Ним, зокрема, власників ЗМІ зобов`язують відкривати акціонерів.


Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Ноябрь 2018 (523)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области