ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Ноябрь 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Угода про асоціацію з ЄС – це вибір цивілізаційний, - Кличко

  129   0 27.06.2013, 10:53 | Новости, Политика
Угода про асоціацію з ЄС – це вибір цивілізаційний, - Кличко

Угода про асоціацію з ЄС – це стратегічний та цивілізаційний вибір України, можливість перетворення її в сучасну демократичну державу з розвинутою економікою та високими соціальними стандартами.


Як пише прес-служба "УДАРу", про це заявив лідер Віталій Кличко під час зустрічей у Парижі з депутатами Національних Зборів Франції, головою групи дружби "Франція-Україна” Ремі Повро, дипломатичним радником Президента Франції Полем Жан-Ортізом та керівником Директорату континентальної Європи МЗС Франції Еріком Фурньє.


"Ми хочемо, щоб  Угоду про асоціацію було підписано цього року. Але ми розуміємо, що ця мета залишиться недосяжною, якщо українська влада не виконає умов ЄС. Адже ці кроки є принциповими для подальшого демократичного розвитку України. Саме тому "УДАР” наполягає на їх безумовному виконанні”, - зазначив Віталій Кличко.

 


"Україна повинна пройти етапи, необхідні для того щоб вона доєдналася до європейської спільноти і самміт у Вільнюсі- це та нагода, якою не можна не скористатися. Інакше, перспективи України відсунуться на роки.- Підкреслив голова групи дружби "Франція-Україна" в Національних Зборах Франції Ремі Повро.-Я вірю у силу символічних кроків. І зокрема, дуже важливо, щоб була звільнена Юлія Тимошенко, яка сьогодні є символом політичних переслідувань і ув'язнення за політичні переконання",- наголосив Повро.


Віталій Кличко підкреслив,  що підписання Угоди про асоціацію стане на заваді режиму Януковича у використанні заборонених прийомів, до яких він вдається – від застосування вибіркового правосуддя, адміністративного ресурсу і тиску до фальсифікації результатів виборів усіх рівнів.

На зустрічі з дипломатичним радником Президента Франції Полем Жан-Ортізом лідер "УДАРу" зазначив:"Я розумію, що в Європі є різні думки щодо підписання Угоди про асоціацію. Але ми повинні мислити стратегічно і приєднання до європейської спільноти дозволить Україні реалізувати необхідні реформи. -підкреслив Кличко.-І ми, опозиція, тиснемо на владу щодо виконання умов ЄС, зокрема, і звільнення Юлії Тимошенко,  і сподіваємося, що європейські друзі України теж робитимуть все, щоб змусити українську владу виконати необхідні умови. Ми впевнені,  що за кілька місяців у Вільнюсі вирішуватиметься майбутнє України",- наголосив Віталій Кличко.


Процес асоціації видався для України складним, -підкреслив у розмові з Кличком дипломатичний радник Президента Франції. "Це не значить що ми розчарувалися в Україні. Ми сьогодні багато спілкуємося з керівниками країн ЄС в фокусі підписання або не підписання Угоди з Україною. Є ті, які впевнені, що її треба підписувати, а є ті, що вважають: Україна повинна надати більше доказів того, що готова і може доєднатися до європейського співтовариства. Деякі країни вже визначилися зі своєю позицією щодо підписання  Угоди, деякі досі не визначилися. Але, майбутнє України для Європи справді важливе",- зазначив Поль Жан-Ортіз.


За словами лідера "УДАРу",  повернути Україну на шлях демократичного розвитку і  здійснити давно необхідні реформи можна тільки повністю змінивши систему влади в країні. Ключовою передумовою для цього є перемога опозиційного кандидата на президентських виборах у 2015 році. "Але владі має протистояти той опозиційний кандидат, який здатний перемогти Януковича”, - наголосив Кличко.


Під час візиту до Франції Віталій Кличко відвідав засідання французького парламенту, на якому депутати ставили питання членам уряду щодо європейської політики Франції. Також лідер "УДАРу" візьме участь у конференції-дискусії у Центрі студій і досліджень міжнародних відносин  та зустрінеться з міністром у європейських справах Франції Тьєрі Репантеном.


АРХИВ НОВОСТЕЙ

Январь 2021 (1)
Ноябрь 2020 (623)
Октябрь 2020 (766)
Сентябрь 2020 (712)
Август 2020 (588)
Июль 2020 (1007)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области