ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Январь 2021    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

Українська опозиція має план дій щодо європейського майбутнього країни

  137   0 25.06.2013, 16:43 | Новости, Политика
Українська опозиція має план дій щодо європейського майбутнього країни

Українська опозиція сьогодні об’єднана, вона має реалістичний план дій щодо європейського майбутнього України, і він має бути втілений у життя.

Про це заявив голова політради ВО «Батьківщина», голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк в Інституті Брукінгза (Brookings Institution) у Вашингтоні, де він виступив із публічною лекцією на тему «Інвестиції у майбутнє України: визначення політичних та економічних можливостей», повідомляє прес-служба партії.

На цій зустрічі Арсеній Яценюк представив програму розвитку України, а також відбулося обговорення бачення стратегії реформ в Україні.

«Не можна просто змінити ім’я президента і сказати народу України: «Усе змінилося». Для того щоб отримати пост президента, необхідно показати народу України реальний план дій, справжній порядок денний – як провести зміни, хто це зробить і який спільний план дій об’єднаної опозиції. Чи ми як опозиція маємо план? Так, маємо», - сказав він.

Арсеній Яценюк розпочав із «політичного порядку денного»: «Передумова для того, щоб мати вільний ринок, справді сильну економіку, незалежну судову гілку влади й прокуратуру і щоб мати майбутнє – це реальна свобода. Ми як опозиція боремося за громадянські права, свободи та ключові конституційні права: свободу слова, свободу зібрань, право обирати і бути обраним, свободу віросповідання, підприємницької діяльності. Це нелегке завдання. Але це завдання кожного справжнього політика».

Для того, аби зробити це, за словами Арсенія Яценюка, в Україні має бути відновлено баланс влади, систему стримувань і противаг. Адже після того, як президент Янукович в обхід парламенту рішенням Конституційного суду змінив Основний закон, вся влада в Україні сконцентрована у президента. «Нам необхідна дуже впливова законодавча гілка влади, незалежна судова система та незалежна виконавча влада – прем’єр-міністр та уряд. Це можна зробити, ухваливши спеціальне законодавство. Це наш порядок денний, який має бути підтриманий парламентом. У нас немає більшості, проте у нас є проекти законів, які критично необхідні Україні для відновлення балансу влади», - підкреслив він.

Ще одна ключова проблема України – корупція: «Нам необхідно створити спеціальний антикорупційний орган, щоб почати боротьбу з корупцією, перевірки українських високопосадовців, які є частиною корупції. Нам необхідно змінити Кримінальний кодекс і посилити відповідальність тих, хто задіяний в корупції».

Частина плану дій у цій сфері стосується так званої «red tape» (бюрократії): «Менше бюрократії і більше відповідальності держслужбовців. Органи державної влади мають неймовірні повноваження, які часто пересікаються. Тому нам потрібно реформувати державну адміністрацію».

«Це кроки, які мають бути зроблені, але неможливо побороти корупцію, якщо корупцію очолює президент та його уряд. Тож план опозиції – виграти президентські вибори 2015 року або раніше – залежно, що відбуватиметься в Україні, і втілити ці кроки», - заявив Арсеній Яценюк.

Для покращення інвестиційного клімату «насамперед потрібно змінити Податковий кодекс, спростити податки, впровадити рівні умови, підтримати підприємництво, отримати додаткові внутрішні та закордонні інвестиції».

«Необхідно закрити податкові лазівки. Наприклад, на Кіпр за останні три роки туди було направлено 72 мільярда доларів, які взагалі не оподатковувалися, - це подвійний бюджет України. Парламент відмовився скасовувати угоду з Кіпром, і ми як опозиція висунули вимогу до президента і уряду закрити податкові лазівки й зупинити ухиляння від сплати податків через Кіпр та інші офшорні зони», - повідомив Арсеній Яценюк.

Опозиція має також план подолання безробіття в Україні, рівень якого наразі становить близько 10%: «Люди шукають роботу за межами країни, переважно в ЄС та навіть в Росії. Один із рецептів створення робочих місць в Україні – Податковий кодекс, другий – закордонні інвестиції, а третій – ефективне управління й ефективний уряд».

«Я твердо вірю в наш успіх. Це складна дорога – до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Це нелегко – впроваджувати реформи в Україні. Але це єдиний шлях, яким ми маємо піти, і єдиний шлях до успіху», - зазначив Арсеній Яценюк.

«Українська опозиція сьогодні об’єднана. Ми розпочали процес об’єднання перед парламентськими виборами разом із нашими політичними партнерами – партією «Удар» та партією «Свобода». Ми розпочали співпрацю в парламенті й робимо те ж саме на вулицях – розпочали акцію «Вставай, Україно!». Українці певною мірою розчаровані. І це правда. Їм не подобається ні влада, ні опозиція. І нам потрібно отримати реальну довіру. Нам потрібно донести до народу України, що ми хочемо зробити і як ми це виконаємо», - наголосив голова Політради «Батьківщини».

«Переконаний, що наш план дій щодо європейського майбутнього України можливий і реалістичний. І він має бути втілений усією опозицією. Історичний момент, вікно можливостей, яке досі відчинене перед Україною для того, щоб зробити її проєвропейською державою, - має бути не лише вікном, а реальною можливістю. Ми як українська опозиція зробимо все можливе для того, щоб це відбулося, щоб зробити Україну проєвропейською, щоб вона рухалася вперед і для того, аби український народ пишався своєю державою і своїм майбутнім», - підсумував Арсеній Яценюк.

Інститут Брукінгза (Brookings Institution)- найбільший аналітичний центр (think tank) у США Заснований 1916 року у Вашингтоні, округ Колумбія. Займається дослідженнями та навчанням у сфері соціальних наук, насамперед в економіці, політиці, управлінні, зовнішній політиці і глобальній економіці та розвитку.

gazetavv.com

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Январь 2021 (592)
Декабрь 2020 (743)
Ноябрь 2020 (750)
Октябрь 2020 (766)
Сентябрь 2020 (712)
Август 2020 (588)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области