ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

Інформаційна атака Банкової не зашкодить об‘єднанню опозиції

  141   0 07.06.2013, 22:14 | Новости, Политика
Інформаційна атака Банкової не зашкодить об‘єднанню опозиції


Інформаційною атакою проти Яценюка влада намагається перешкодити об‘єднавчому процесу двох партій, - так політологи прокоментували вихід з фракції «Батьківщина» двох депутатів та ситуацію в опозиційному таборі.Віталій Бала, директор Агентства моделювання ситуацій
Чим швидше вийдуть з опозиції «тушки», тим більше довіри буде до неї серед українців - серед тих, хто зараз сумнівається. Чим швидше відбудеться очищення у лавах опозиції, тим ефективнішою вона стане, - зазначив Віталій Бала.
«Я вважаю, що всі ті процеси, які відбуваються сьогодні, - тільки на краще, оскільки лише так можна побачити, хто насправді достойний бути політиком, а хто зраджує своїх виборців і шукає матеріального збагачення. Делегуючи до парламенту тих депутатів, які стали «тушками», виборці не давали їм повноважень зраджувати і переходити в інші політичні сили, - вважає політолог.
«Таким чином, я вважаю, що це стане наукою для опозиції, яка врешті зрозуміє, що брати у списки і відправляти на мажоритарні округи варто не тих, кого порекомендували, а шукати активістів з громадянського суспільства, які будуть гідно представляти її інтереси», - сказав він.
«Окремо, хочу наголосити, що процес «тушкування» - це серйозний удар по Арсенію Яценюку, який є лідером найбільшої опозиційної фракції «Батьківщини». Це серйозний іспит на політичну зрілість особисто для нього, і поки, як на мене, він цей іспит складає.


Олексій Гарань, політолог, професор кафедри політології НаУКМА
Вихід народних депутатів зі складу фракції «Батьківщини» відбувається з метою дискредитації партії «Батьківщина» і самого Арсенія Яценюка, - вважає Гарань.
За його словами, оскільки «Батьківщина» є ключовою опозиційною силою, саме на неї спрямована основна атака.
«Проте, я не виключаю, що пізніше можуть так само переключитися на Кличка, просто зараз ми бачимо різницю в підходах Банкової до цих політичних сил. Тобто, Кличка вона зображує як монолітну, конструктивну опозицію, а проти Яценюка ведеться цілеспрямована атака», - наголосив політолог.
«Тобто, якщо говорити в цілому, то мета цього процесу з виходом «тушок» - це дискредитація і «Батьківщини», і Яценюка, і ув’язненого лідера «Батьківщини» - Юлії Тимошенко», - наголосив він.

Гарань вважає, що всі ці події не випадково відбуваються напередодні об’єднавчого з’їзду «Фронту змін» і «Батьківщини».
«Очевидно, є мета зірвати цей процес і дискредитувати його учасників», - сказав політолог.


Ігор Жданов, президент аналітичного центру «Відкрита політика»
Ігор Жданов також переконаний, що основна мета атаки на фракцію «Батьківщина» - це зрив об’єднавчих процесів між партіями «Батьківщина», «Фронт змін», ПРП та іншими партіями демократичного спрямування, які почалися ще минулого року з травневого Форуму демократичних сил.
«Влада продовжує бачити основну загрозу у політичній силі «Батьківщина», тому саме проти неї ведеться цілеспрямована атака у вигляді скуповування і тиску на її депутатів у Верховній Раді», - сказав Жданов.
Він вважає, що влада вибрала мішенню керівника фракції Арсенія Яценюка, і тому з представниками «Фронту змін» активно намагається «працювати» Банкова.
«Всі ці процеси з «тушками» також спрямовані на посилення внутрішніх протиріч всередині фракції, а також ослаблення її ролі на фоні інших сил - УДАРу і «Свободи», - наголосив Жданов.
«Окрім того, треба мати на увазі, що все відбувається за тиждень до об’єднавчого з’їзду між «Батьківщиною», «Фронтом змін» та іншими партіями демократичного спрямування», - нагадв політолог.


Вадим Карасьов, директор Інституту глобальних стратегій
Політолог Вадим Карасьов переконаний, що процеси, які відбуваються довкола "Батьківщини", -  не випадкові і це, на його думку, очевидно.
"Все, що відбувається сьогодні довкола "Батькивщини", Яценюка та так званих тушок, виглядає намаганням перешкодити об’єднавчому процесу двох партій в одну структуру та стає на заваді Яценюку стати беззаперечним і безальтернативним лідером "Батьківщини", - заявив він.
Карасьов вважає, що і для "Батьківщини", і для "Фронту змін це об’єднання надзвичайно важливе: для "Батьківщини» сьогодні прринципово мати один центр управління, без протиріч та без внутрішньофракційної гетьманщини, до якої іноді вдаються деякі відомі політики, які через ревнощі чи інші міркування не можуть сприйняти Яценюка у якості наступника Юлії Тимошенко у "Батьківщині".
За словами Карасьова, для "Батьківщини" питання лідерства надзвичайно важливе, особливо на фоні лідерського домінування Тягнибока у "Свободі" та лідерського домінування Кличка в Ударі.
"Ситуація навколо Яценюка послаблює як Яценюка, так і "Батьківщину", особливо на фоні більш монолітної, більш дисциплінованої та більш прогнозованої ситуації у фракціях-партнерах.
За словами Карасьова, "Удар" та "Свобода" - це крила опозиції, а "Батьківщина" двигун, і тому удар по "Батьківщині" - це удар по опозиції. На думку експерта, тому тушки обираються саме у фракції "Батьківщина", хоча в «Ударі» потенційні тушки є також.
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (827)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области