ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Февраль 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
         

Заклик до журналістів: акція «Порожнє місце»

  127   0 22.05.2013, 12:48 | Новости, Политика
Заклик до журналістів: акція «Порожнє місце»
Сергій Гармаш: мітинг журналістів перед МВС мене принизив. Звіт міністра МВС у парламенті - розізлив.


Міністр навіть не вийшов до 150 (!) журналістів. І не прийняв їх. 15 «Акул пера» не пустили в міністерство! Це хіба не показник відношення міністра до ЗМІ? І хіба це не показник того, як ми «забалакали» значення і вплив своєї професії у суспільстві? А сама вимога акції «розслідується, або йди геть!" - Хіба це не наївність? Хто з нас не знає, що нинішні керівники правоохоронних органів служать не закону, а президенту? Хто не знає, що міліція служить партії влади, представники якої і наймають гопників на політичні заходи? Більше того, міліція сама брала участь у провокаціях проти опозиції по всій країні. Вона знімала опозиційних активістів з поїздів, залякувала людей, знімала номери з машин, щоб ті не могли поїхати в Київ, ДАІ не пропускала автотранспорт ... Так від кого ми чекаємо об'єктивного розслідування? Чи є хоч один приклад, щоб міліція об'єктивно розслідувала злочини проти опозиції, які вона сама якщо не організовувала, то прикривала?


І чого ми хочемо від простого мента, розгублено спостерігає, як б'ють журналіста, якщо він бачить, як до журналістів відноситься міністр!?


А міністр так ставиться до журналістів та опозиції, бо знає, що так ставиться до журналістів Президент!


Хіба ми не знаємо цього? Але ми знову прийшли конючіть: «розслідується, або йди» ... Та нікуди він не піде! У кращому випадку нашим шумом скористаються його «друзі» з «команди професіоналів» і звільнять місце для своєї людини ... Ми можемо отримати те, що хочемо, але ця перемога НЕ буде нашою перемогою, тому що, помінявши людини, ми ніяк не вплинув на систему , а, значить, новий «орел Януковича» буде робити те ж саме.


Журналісти повинні згадати, що вони четверта влада. Ми формують громадську думку. І ці міністри, президенти та інші «небожителі» поки ще (!) залежать від неї, хоч і забувають про це. Наша зброя слово! Так давайте використовувати його! Давайте правильно формувати громадську думку. Давайте не просити, а діяти. Так, ми не можемо зняти міністра з посади, але ми можемо показати, що не вважаємо його легітимним міністром, показати своє ставлення до нього.


У цій країні немає міністра МВС, як самостійної фігури. Він служить не закону, а президенту. Отже, він не міністр, а гвинтик, що не приймає самостійних рішень. 


Отже там, де ми раніше писали «міністр МВС Віталій Захарченко», тепер має бути порожнє місце. Просто «Віталій Захарченко». Нехай його називають міністром ті, які йому підпорядковуються. 


Тоді він зрозуміє, що жити в суспільстві і протиставляти себе суспільству, замикаючи всі увагу на волі президента - це помилка, яка загрожує наслідками. І може дійсно краще піти, ніж бачити замість своєї посади принизливе порожнє місце ...


Вони ще не знають, що таке громадська думка, тому що вона їх не стосувалася. Вони відгородилися від неї броньованими машинами, охороною та придворними піарниками. Так давайте дамо їм можливість стикнутися з нашої думкою! І так з кожним чиновником, який буде забувати, що він служить не «Папі», а державі і народу.


Слово б'є сильніше, ніж зброя. Не дарма влада завжди бореться з письменниками та журналістами, режисерами і філософами. Словом можна возвеличити і знищити. Так чому ми не використовуємо цю зброю навіть для того, щоб захистити себе?


Прикриваючись «журналістської об'єктивністю», ми відображаємо спотворену дійсність, ніяк не впливаючи на тих, хто її спотворює! Ми «об'єктивно» дозволяємо їм ставити факти з ніг на голову, тому що вони розуміють, що не понесуть ніякої відповідальності за це. Скільки раз викривали в брехні того ж Чечетова? А геббельсівські виверти Гані Герман, що робить Чехова українським поетом!? І що? - Ми все одно продовжуємо їх цитувати, запрошуємо на ефіри, беремо інтерв'ю. Замість того, що позбавити брехунів можливості брехати, ми транслюємо брехня, піаримо їх! ....


Ми використовуємо політику як інформпривід, джерело для поспішних сенсацій. І цим перетворили самі себе з суб'єкта в об'єкт політики, інструмент в руках політиків. У результаті ми стали тією кришкою, через яку випускають пару, інструментом маніпуляції суспільством. Причому таким інструментом, який не соромляться рихтувати руками гопників від МВС.


Якщо ви думаєте, що потрібно почекати до виборів, які все вирішать, то я, як людина знаюча цей режим, і спостерігає за ним з 1996 року, відразу кажу і можу закластися на що завгодно: виборів не буде! Будуть організовані ось такі от банди зі спортсменів, бандитів і відвертих кримінальників, за якими будуть закріплені виборчі комісії, виборчі дільниці, персонально опозиціонери, які голосують на них, і які будуть забезпечувати правильне волевиявлення по всій країні. Досвід попередніх донецьких виборів і те, що відбувається в країні зараз, дозволяють говорити це з абсолютною впевненістю. Не бачити цього можуть тільки наївні або сліпі. Їм ніхто не протистоїть, і по іншому вони просто не вміють.


Спостерігаючи те, що відбувається сьогодні навколо провокацій 18 травня, цинічність влади і передачу ініціативи з поля журналістської солідарності на поле політичних «розборок» і маніпуляцій, ми в черговий раз ризикуємо заговорити реальну проблему. А значить, весь цей шум не матиме жодних реальних наслідків.


Потрібно не говорити, а діяти! І не на мітингах, а в своїх виданнях, статтях, телеканалах і ефірах. І почати пропоную з акції «Порожнє місце», коли замість посади міністра МВС залишається порожнє місце й вказується лише прізвище. Це ніяк не зашкодить інформованості наших читачів, але покаже наше ставлення до міністра, який не виконує своїх функцій і обов'язків перед суспільством. Якщо акція буде підтримана навіть тільки Інтернет-спільнотою, то це вже буде більш дієвим, ніж самопринизливі репортажі про те, як міністр принижує журналістів своїм ігнором або маніпулятивною брехнею.


Водночас, журналіст Олексій Мазур нагадує про свою ще минулорічну ініціативу «НЕ НАЗИВАТИ ЯНУКОВИЧА ПРЕЗИДЕНТОМ!»
У мене виникла ідея. Я подумав... причому добряче... зважив всі «за» й «проти»... і таки вирішив винести на розсуд журналістської спільноти пропозицію - не називати у своїх публікаціях в друкованій та електронній пресі, а також повідомленнях по телебаченню (хоча це буде набагато важче) Віктора Януковича "президентом". В рамках кампанії громадянської непокори українофобському режиму кримінальної тиранії. За все «добре», що вже і ще буде зроблено «для людей» і України. 


У такий спосіб висловлюватиметься протест проти політики русифікації і радянізації країни, насаджування  «русского мира», національного і соціального поневолення українців, утисків свободи слова і мирних зібрань громадян, нищення правосуддя, запровадження репресій проти опозиції тощо. Цей перелік можна ще довго продовжувати. Аж до державної зради, відродження в Україні сталінізму, організації новітнього гено- і лінгвоциду українців. Це буде однією з форм громадянського й журналістського спротиву режиму внутрішньої окупації.


Будьмо чесні як з самі з собою, так і зі своїми читачами або глядачами: Україна стогне від правління Януковича ледь не з моменту його приходу до влади, Схід і Захід все більше об'єднуються у своєму категоричному неприйнятті жахливих безчинств, що відбуваються в країні. Ті, які проголосували за Віктора Федорича на минулих виборах, ладні кусати собі лікті, адже теж опинилися серед жертв його соціальних ініціатив. Що не «реформа», то обов'язково йде на шкоду суспільству, а медична, так та взагалі працює «на убой» в прямому смислі слова. 


Зубожіння широких народних мас, що дедалі прогресує на фоні стрімкого й невпинного збагачення олігархів, наближає пересічних українців до межі фізичного існування. Кричуща соціальна і національна несправедливість зашморгом душить Україну. Вона, нещасна, фактично вже перебуває в реанімації, тільки садизм ситуації в тім, що замість ліків їй методично у щоденному режимі продовжують вводити отруту.
То скільки триватимуть тортури і який же з огляду на це з Януковича президент? Це словосполучення само по собі звучить як абсурд і анекдот. Нонсенс. Все одно що «розумний дурень» (чи навпаки), «ніжний садист», «кілер-гуманіст» і таке інше. Той, немов очманілий, відкриває все нові кримінальні справи проти своїх опонентів, ніяк зупинитися не може - незабаром всю Україну за грати запроторить, обнісши  територію колючим дротом, і тризуб на двоглавого орла поміняє, а ми його за це "пане президенте"? Та ви що?      


Замість «президента» чи «глави держави» пропоную писати чи казати просто: Янукович або Віктор Федорович. Це - м'яка форма протесту. Є й більш жорстка. Приміром: «володар Межигір'я», «малоросійський губернатор», «єнакіївський самодержець», «український туркмен-баші», «умикач України», «двічі несудимий», «проФФесор-рецидивіст», «головний урка країни», «шанувальник творчості українського поета Чехова», «передостанній (щоби не позбавляти бацьку Лукашенку титулу «останнього») диктатор Європи» і т.д. і т.п.


АРХИВ НОВОСТЕЙ

Февраль 2019 (652)
Январь 2019 (1032)
Декабрь 2018 (1014)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области