ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Ноябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
         

Для української влади рішення ЄСПЛ щодо Тимошенко стало черговим дзвінком

  443   0 30.04.2013, 12:14 | Новости, Политика
Для української влади рішення ЄСПЛ щодо Тимошенко стало черговим дзвінком Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) сьогодні, 30 квітня, оголосив рішення за скаргою екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на незаконність арешту, а також на інші порушення в ході судового розгляду стосовно "газової справи".

Захист найвідомішої української опозиціонерки святкує перемогу - суд став на бік Юлії Тимошенко, українська ж влада зазнала поразки.

Ігор Жданов, президент Аналітичного центру "Відкрита політика" назвав справедливим рішення Європейського суду, яке, на його думку, розставило всі крапки над "і", як у політичній, так і юридичній площині, оскільки це рішення вже не політичного органу, як це було до цих пір, наприклад, ПАРЄ або Європарламенту, а судового органу.

Для української влади рішення ЄСПЛ щодо Тимошенко стало черговим дзвінком


"Європейський суд також визнав, що лідера української опозиції переслідували з політичних мотивів, також застосовувалися тортури. Крім того, рішення ЄСПЛ - це той фактор, від якого залежить майбутнє країни. Чи буде звільнено за рішенням суду Юлія Тимошенко - від цього залежить підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС, і те, як буде розвиватися політична ситуація в Україні", - сказав Жданов.

На думку політолога, цілком зрозуміло, що Україна зобов'язана виконати зобов'язання по виконанню рішення ЄСПЛ, оскільки вона підписувала міжнародні документи і є спеціальний закон щодо виконання відповідних рішень суду.

"Звичайно, якщо влада відмовиться виконувати дане рішення ЄСПЛ - це означатиме, що країна остаточно стала на шлях авторитаризму і диктатури", - підсумував політолог.

У свою чергу політолог, професор кафедри політології НаУКМА Олексій Гарань вважає, що рішення Європейського суду з прав людини є сигналом для української влади.

Для української влади рішення ЄСПЛ щодо Тимошенко стало черговим дзвінком


Гарань нагадав, що Україна вже отримувала рішення Європейського суду з прав людини щодо арешту Юрія Луценка, і що ЄСПЛ визнав незаконність його арешту і назвав цей арешт політичним.

"Рішення ЄСПЛ демонструє, що Європа не сприймає пропаганду Януковича і розуміє, що« газова справа »сфабрикована. І це стало актом справедливості стосовно Тимошенко і певним сигналом українській владі. Рішення свідчить, що у разі, якщо питання по Тимошенко не буде вирішено, то навряд чи Україна зможе підписати угоду про асоціацію", - переконаний політолог.

Крім того, вважає Гарань, рішення Європейського суду з прав людини показало, що Європа розуміє замовний і політичний характер усіх справ стосовно лідера опозиції.

Політолог Олег Медведєв більш категоричний у своїх оцінках, вважаючи, що рішення ЄСПЛ у справі Юлії Тимошенко - це навіть не сигнал для Віктора Януковича, а дзвін на сполох, який означає, що справа Тимошенко - політична. А також те, що Юлія Тимошенко повинна бути негайно звільнена, не чекаючи формальних рішень Європейського суду за іншим позовами.

Для української влади рішення ЄСПЛ щодо Тимошенко стало черговим дзвінком


"Підходи Європейського суду - зрозумілі й очевидні. Не потрібно бути аж надто премудрим, щоб спрогнозувати прецедент цього рішення для всіх наступних судових розглядів, і те, що оцінки і підходи, викладені в даному рішенні ЄСПЛ, перекочують в усі наступні рішення, які ця шановна інституція буде виносити за позовом Тимошенко", - заявив Медведєв.

"Не визнавати цього - значить, не визнавати очевидне і безглуздо затягувати безальтернативне рішення цього питання, яке полягає в тому, що Юлія Володимирівна повинна бути негайно звільнена, і повинна отримати можливість повернутися до активного політичного життя", - підкреслив політолог.

Директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала впевнений, що українській владі і політично і технологічно доведеться виконувати рішення ЄСПЛ.

"І тут українська влада може дати хороший сигнал Європейському союзу, даючи зрозуміти, що Україна прислухається і виконує рішення суду", - зазначив він.

Для української влади рішення ЄСПЛ щодо Тимошенко стало черговим дзвінком


Він переконаний, з точки зору іміджу для української влади рішення ЄСПЛ стало черговим дзвінком: і в даній ситуації буде цікаво поспостерігати за реакцією української влади, зокрема за тим, чи будуть покарані люди, які незаконно заарештували і посадили Юлію Тимошенко.
Бала вважає, що з наближенням моменту Х, коли Україна повинна підписати політичну асоціацію, українська влада повинна досить чітко реагувати і виконувати рішення Європейського суду з прав людини.

Директор компанії стратегічного консалтингу "Berta Communications" Тарас Березовець вважає, що, оскільки Європейський суд з прав людини на відміну від Печерського суду завжди дуже ретельно підходить до вивчення справ, то він цілком закономірно знайшов похибки в юридичних процедурах.

"Рішення Печерського суду, за яким було засуджено Тимошенко, визнано незаконним цивілізованим європейським судом відповідно з нормальними європейськими процедурами", - заявив політолог.

Для української влади рішення ЄСПЛ щодо Тимошенко стало черговим дзвінком


Березовець нагадав прецедентне рішення Європейського суду щодо звільнення незаконно засуджених азербайджанських опозиціонерів.

"Тому, враховуючи загальний інтерес в Європі до Тимошенко, рішення про те, щоб змусити українську владу звільнити Юлію Тимошенко, було очікуваним", - підкреслив він.
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Ноябрь 2018 (666)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области