ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Декабрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

Янукович має стати минулим!

  440   0 29.04.2013, 12:23 | Статьи, Политика
Янукович має стати минулим! Всеукраїнський марш спротиву «Вставай, Україно!» приєднав до боротьби за демократичне майбутнє держави ще близько 20 тисяч громадян.

Черкаси, 25 квітня
На марш та мітинг у рамках загальнонаціональної акції «Вставай, Україно!» зібралися 5 тисяч жителів області.
Учасники тримали національні стяги, прапори опозиційних сил, портрети Юлії Тимошенко, плакати «За Україну, за її долю, за честь і волю, за народ!», «Україні — волю! Юлі — волю!», «Звільнимо Юлю!», «Юля, Черкащина з тобою!», «Юля з нами!», «За достойну пенсію!», «За справедливу зарплату!», «Роботу для кожного!».
Марш «Вставай, Україно!» на чолі з головою фракції «Батьківщина» Арсенієм Яценюком та лідером фракції «Свобода» Олегом Тягнибоком рушив від площі Дружби народів до Театральної площі, де відбувся мітинг.
До речі, на Соборній площі Черкас, де раніше було заплановано проведення мітингу в рамках акції, влада вирішила начебто провести концерт до Дня перемоги. Соборну площу по всьому периметру оточили наметами Партії регіонів. Як стало відомо, 24 квітня до навчальних закладів Черкас надходили дзвінки з обласного управління освіти й науки та методичного кабінету з вимогою забезпечити виступи шкільних творчих колективів на концерті. Причому про це повідомляли в наказовому тоні: «Якщо не співатимуть учні — співатимуть художні керівники».
«У єдності три наші опозиційні партії переможуть і дійсно змінять країну. Опираючись на волю і рішення людей, ми неодмінно отримаємо українського президента й український уряд», — підкреслив голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк, розпочинаючи мітинг.
Він наголосив, що три опозиційні політичні сили — «Батьківщина», «Свобода» та «УДАР» — перебувають в меншості у Верховній Раді. «Але при цьому ми маємо єдність, ми маємо план змін і волю до перемоги», — сказав Яценюк.
Він підкреслив, що опозиційний план змін складається, зокрема, із законопроектів, які вже внесені до парламенту. Серед них — закони щодо скасування пенсійної реформи, скасування медреформи та якісних змін у медицині, щодо вищої освіти та забезпечення молоді першим робочим місцем.
Ще одне завдання опозиції, за його словами, — «зробити так, щоб влада перестала грабувати свою країну»: «Очолила цей процес особа, яка повинна боротися з корупцією, яка повинна показувати, що президент турбується не про себе, а про мільйони українців і про долю країни. Віктор Янукович повинен піти в минуле і бути відправлений у відставку».
«Наше завдання — це не просто боротьба з корупцією. Наше завдання — це перемога в цій боротьбі. Адже що таке боротьба з корупцією? Це відновлення справедливості», — підкреслив Арсеній Яценюк.
«Найгірша несправедливість в Україні — це те, що мізерна купка людей, які сьогодні є оточенням Януковича, збагачується за рахунок 45 млн українців. Тому ми разом з вами мусимо сказати своє слово», — наголосив лідер фракції «Батьківщина».
«У нас трьох є велика амбіція — щоб Україна стала європейською державою. Ми хочемо, щоб Україна була тією країною, яка асоціюється у світі з такими словами, як добробут, якісна освіта, справедливість, демократія, цивілізований світ. Це реально. Ми можемо зробити, щоб Україна стала частиною ЄС. Ми хочемо разом з вами пройти цей шлях», — наголосив він.
Арсеній Яценюк звернувся до учасників мітингу: «Не бійтеся, не опускайте руки і вірте в те, що зміни настануть. Знайте, що Янукович потрапить до українських підручників маленьким абзацом: був — і пішов, нічого не зробивши. У наших руках — наша доля і доля великої країни. Ми разом із вами день за днем, крок за кроком будемо йти до нашої спільної перемоги, до нашого спільного майбутнього», — підкреслив голова фракції «Батьківщина».

Чернігів, 26 квітня
Колона, яку очолили лідери опозиції — Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок, рушила проспектом Миру до Красної площі, де мав відбутися мітинг.
Захід зібрав близько 5 тисяч жителів Чернігова та області. Спочатку хвилиною мовчання вшанували загиблих внаслідок чорнобильської трагедії. Чернігівська область чи не найбільше постраждала від Чорнобиля.
Відкриваючи мітинг, Арсеній Яценюк наголосив, що опозиція вимагає від уряду і президента відновити для чорнобильців і афганців всі соціальні гарантії, які існували два роки тому. За його словами, ці пільги були скасовані рішенням Конституційного суду, «яке надиктували в Адміністрації президента Януковича».
Яценюк підкреслив, що опозиція повинна «виправдати очікування українців, представити чіткий план, команду змін і терміни, коли це станеться». Так, план опозиції передбачає зміни в економіці, освіті, медицині, а також реформу правоохоронних органів: «Сьогодні люди не мають можливості отримати те, що держава просто зобов’язана надати кожному своєму громадянину: якісну освіту, медицину, чесний і справедливий суд. Це обов’язок держави! Ви платите податки, ці податки йдуть до бюджету, на ці податки живуть Янукович і його оточення».
Політичне завдання опозиції — відставка президента Януковича. «Ця людина не має права називатись главою української держави», — наголосив Арсеній Яценюк. Він додав, що опозиція наполягає, зокрема, на скасуванні пенсійної реформи: «Ми домоглися того, щоб це розглядалося в стінах парламенту. Але Партія регіонів не дала жодного голосу за те, щоб скасувати реформу, відповідно до якої люди не доживають до пенсії. Хочу, щоб ця реформа залишилась для двох людей — Януковича і Азарова, щоб відправити їх на 894 грн пенсії».
Арсеній Яценюк підкреслив, що в опозиції є проекти законів, які треба ухвалити: «Але їх прийняття нам потрібна більшість у Верховній Раді. Для того щоб підписати ці закони, нам потрібен президент України як гарант. Для того щоб виконувати ці закони, нам потрібен український Кабінет міністрів. Формула перемоги одна — єдина опозиція, єдиний народ і єдина перемога. У нас є наше європейське майбутнє. Ми за це майбутнє будемо боротися, і ми його виборемо».
«У нашій формулі не вистачає ще однієї людини — Юлії Тимошенко. Ми повинні зробити все для того, щоб Юля вийшла на свободу. І щоб українська держава і громада отримали свободу. Свободу від корупції, знахабнілих чиновників, від окупаційного режиму», — підкреслив голова фракції «Батьківщина».
«Ми знаємо, що і як робити. Знаємо, з ким і в які терміни. Нам потрібна ваша воля і віра в перемогу», — наголосив Арсеній Яценюк.
Лідер фракції «Батьківщина» додав, що акція «Вставай, Україно!» — це акція не опозиції, а народу. «Десятки тисяч людей, які пройшлись ходою по всій країні і встали з колін — яскраве свідчення того, що це правильний момент, правильний час і правильний підхід. Політики сильні тільки тоді, коли їх підтримує народ і коли вони чують людей, а люди чують політиків. І ми почали вибудовувати це».

Суми, 27 квітня
Кілька тисяч учасників рушили маршем. Колону очолили лідери опозиції Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок, народні депутати від «Батьківщини», серед яких Сергій Пашинський, Ірина Купрейчик, Олег Медуниця. На мітингу зібралися понад 8 тисяч сумчан.
За словами Арсенія Яценюка, опозиція розпочала акцію «Вставай, Україно!» для того, щоб люди відчули, що майбутнє є: «Майбутнє, на яке заслуговує кожен українець і наша велика держава. За це майбутнє треба боротися. За це майбутнє треба нам усім об’єднатися», — підкреслив голова фракції «Батьківщина».
Він наголосив, що в опозиції є не просто політична єдність, а «єдність навколо великої ідеї — ідеї змін в країні, гідності для кожного українця». «Коли ми кажемо про гідність, це не просто слово. Влада повинна ставитися до людей як до сили, яка визначає, хто в країні буде керувати, і яка має законне право гнати в шию тих, хто погано керує країною, а тим більше тих, хто її обкрадає. Йдеться про Віктора Януковича та його оточення», — наголосив політик.
Гідність, підкреслив Яценюк, — це «віддати дитину до дитячого садка без хабара, після середньої школи отримати можливість працювати або піти навчатися до одного з вузів, які сьогодні в Україні почали друкувати дипломи замість того, щоб давати знання. Це прийти до лікарні й мати якісну медичну допомогу за ті кошти, які кожен з нас заплатив до бюджету. Гідність — це чесний і справедливий суд, а не той, що приймає рішення іменем України, а підписує доларами. Не такий суд, що пише рішення під диктовку корумпованих прокурорів, які ув’язнили Юлію Тимошенко і Юрія Луценка. Cправедливий і чесний суд — це також наше спільне завдання», — наголосив він.
«Партія регіонів за жодних обставин не готова працювати на свій народ. Саме тому ми розпочали акцію «Вставай, Україно!». Нам треба в єдності з вами довести, що ми здатні перемагати», — підкреслив голова фракції «Батьківщина».
Наприкінці акції лідери Об’єднаної опозиції закликали усіх 18 травня, в День Європи, долучитися до всеукраїнського маршу «Вставай, Україно!» в Києві: «Щоб ми сказали своє ні режиму Януковича і так — незалежній, європейській Україні», — додав Яценюк.

Микола АНІСІМОВ
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Декабрь 2018 (561)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области