Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
         

Або ви працюєте на народ, або народ вас змете – Арсеній Яценюк Партії регіонів

  228   0 19.03.2013, 12:42 | Новости, Политика
Або ви працюєте на народ, або народ вас змете – Арсеній Яценюк Партії регіонів Опозиція представила чіткий план економічних, соціальних та політичних змін в країні та вимагає включити до порядку денного сесії парламенту всі законопроекти, внесені народними депутатами.

Про це заявив голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк у Верховній Раді у вівторок, 19 березня.

«Опозиція вимагає, щоб Верховна Рада працювала на мільйони українців. На ті мільйони українців, які приходять, на акції «Вставай, Україно!» і кажуть, що вони більше не будуть жити так, як вони сьогодні живуть завдяки цьому президенту, цьому уряду і цій так званій більшості», - наголосив він.

За його словами, опозиція розпочала акцію «Вставай, Україно!», «щоб днів президента Януковича і Партії регіонів біля влади було все менше і менше, а життя українців дійсно змінилось у найкоротші терміни в кращий бік».

Голова фракції «Батьківщина» підкреслив, що опозиція представила чіткий план економічних, соціальних та політичних змін в країні. За його словами, опозиційні фракції наполягають насамперед на ухваленні законів, «які змінюють життя українців і не дають можливості українській олігархії, яка сьогодні представлена в першу чергу Партією регіонів, грабувати народ». «Ті закони, які пропонують наші політичні опоненти, спрямовані тільки на одне – відбирати у мільйонів бідних і робити одиниці багатими», - наголосив Арсеній Яценюк.

На його переконання, парламент повинен розпочати з пакету соціальних і економічних законів, зокрема, скасування пенсійної реформи і ухвалення нової пенсійної реформи, запропонованої опозицією. «Ваш уряд визнав, що цей закон про пенсійну реформу неефективний. Ми вимагаємо поставити це в порядок денний», - підкреслив він.

Також опозиція вимагає скасування закону про медичну реформу – «про проведення експерименту над людьми»: «Українська нація вимирає. І Партія регіонів робить усе для того, щоб заробляти на мільйонах українців, тому що ви контролюєте всю фармацевтичну промисловість, ви контролюєте всі аптеки, ви контролюєте всі державні закупівлі, ви грабуєте на людському житті», - наголосив Арсеній Яценюк.

Натомість опозиція вимагає негайного ухвалення закону про державний гарантований рівень надання медичних послуг та введення державної страхової медицини.

«Сьогодні президент Янукович і партія влади, відповідно до закону про державний бюджет, коштує 1,5 млн грн не день. Ми вважаємо, що парламент негайно повинен прийняти закон про внесення змін до державного бюджету, скоротити витрати на утримання президента, парламенту, членів уряду, продати 16 державних резиденцій президента Януковича - надто багато для нього - а гроші відправити на соціальні пільги і соціальну допомогу», - підкреслив голова фракції «Батьківщина».

У пакеті соціальних законопроектів опозиції є також закони про створення робочих місць, спрощення системи оподаткування, «закони, які дають можливість в Україні почати економічне зростання, а не знищення економіки, яку розпочав цей уряд»: «Третій місяць поспіль українська економіка падає. Третій місяць поспіль люди не отримують грошей і не мають за що купити навіть продукти харчування. І все це діяльність цього уряду, який призначений Партією регіонів разом з комуністами. І вони в двох несуть відповідальність за діяльність цього уряду».

За його словами, опозиція також вимагає ухвалення і політичного пакету законів, насамперед закону про порядок імпічменту президента: «Президент повинен нести відповідальність перед своїм народом. Нехай президент не боїться відповідальності перед мільйонами українців за те, що натворив він і його уряд».

«Ми вважаємо, що в четвер повинні бути проголосовані всі закони щодо європейської інтеграції і виконані умови, в тому числі по звільненню Юлії Тимошенко і Юрія Луценка», - наголосив він.

«Вимагаємо, щоб цей парламент, який обирався народом України, розумів свою відповідальність перед мільйонами українців, які хочуть справедливості, які хочуть гідного життя і які не хочуть, щоб ті одиниці від партії влади знущались над мільйонами. Буде навпаки. Або ви будете працювати на народ України, або народ України вас», - наголосив Арсеній Яценюк.
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (807)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области