ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
     

Опозиція блокує парламент, щоб унеможливити позбавлення мандата Власенка та привернути увагу до спроби Януковича знищити ВР

  204   0 05.03.2013, 11:16 | Новости, Политика
Опозиція блокує парламент, щоб унеможливити позбавлення мандата Власенка та привернути увагу до спроби Януковича знищити ВР «Влада намагається знищити депутатів від опозиції та Верховну Раду як таку. Автором цього плану є дві особи: замовник - президент Янукович і виконавець – голова Верховної Ради Рибак», - заявив голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк на брифінгу у Верховній Раді по завершенні зустрічі керівників фракцій в кабінеті голови ВР у вівторок, 5 березня.

Арсеній Яценюк наголосив, що опозиція заблокувала трибуну Верховної Ради, щоб унеможливити виступ спікера парламенту та оголошення про припинення повноважень народного депутата Сергія Власенка: «Блокування трибуни привертає увагу всього українського суспільства і чітко показує, що президент і голова парламенту знищують в країні опозицію, знищують в країні тих людей, за яких проголосувало більше 50% українців».

«Ми разом єдині в тому, що ми повинні захищати своїх депутатів. І ми хочемо, щоб Україна побачила, що Янукович з компанією хочуть остаточно захопити владу в країні», - наголосив він.

За його словами, опозиція готова, щоб парламент негайно розпочав свою роботу в законний спосіб, «тим більше, що опозиція домоглася введення закону про особисте голосування»: «У нас є низка законів, як потребують негайного розгляду, і ми готові до того, щоб парламент працював».

Проте при цьому, наголосив голова фракції «Батьківщина», спікер парламенту повинен виконати свій конституційний обов’язок: відкликати сфальшовану позовну заяву щодо позбавлення мандата Сергія Власенка, скликати засідання керівників фракцій, розібратися з депутатами-сумісниками від Партії регіонів: «А в Партії регіонів, за нашими даними, близько 37 депутатів, які внесені чи то до судового реєстру адвокатів, чи то до реєстру суб’єктів підприємницької діяльності».

«Після цього ми в публічний спосіб, на прозорому засіданні регламентного комітету за участі керівників фракцій приймемо рішення, чи дійсно ці депутати суміщають парламентську діяльність з іншою, чи це просто технічні помилки в органі виконавчої влади і вони не винесли їх із державного реєстру», - підкреслив Арсеній Яценюк.

«Я намагався пояснити Рибаку, що депутатів не можна здавати, як склотару, а він – перший голова парламенту, який таким чином поступає і який за декілька годин підписав позовну заяву до ВАСУ, знаючи, що рішення комітету не було, що воно сфальшоване і що позбавлення Власенка мандата пов’язане лише з одним – його діяльністю як громадського захисника по захисту Юлії Тимошенко», - наголосив він.

За словами Арсенія Яценюка, спікер парламенту «відмовився виконати закон і виконати Конституцію: відкликати позов, розібратися з депутатами від Партії регіонів, з головою регламентного комітету, який вчинив кримінальний злочин, сфальшувавши рішення комітету, і дати можливість, щоб парламент працював».

«Це – сценарій президента Януковича, який виконується Рибаком і Партією регіонів. Сценарій щодо знищення останнього острівця демократії, який не контролює Янукович – Верховної Ради», - підкреслив голова фракції «Батьківщина».

Він наголосив, що за останні три місяці опозиція показала, що вона здатна в парламенті боротися і досягати результату. «Такий парламент не влаштовує Януковича. Тому їхній план – це знищення депутатів від опозиції та знищення Верховної Ради як такої».

Він повідомив що опозиція сьогодні візьме участь у засіданні Вищого адміністративного суду в справі проти Сергія Власенка, «щоб висловити всі юридичні позиції щодо того, що вся ця справа сфальшована, що депутат Власенко не порушує закон».

Арсеній Яценюк також наголосив, що опозиція звернеться до Європейського суду з прав людини в тому випадку, «якщо українські судові інстанції в порушення закону і Конституції будуть виконувати незаконні вказівки президента, а не закон і регламент».

«Якщо цей так званий суд прийме незаконне рішення про позбавлення депутата Власенка мандата виключно за політичними мотивами – ми негайно звертаємось до ЄСПЛ і просимо прискорену процедуру. Суддю Волкова відновили - депутата Власенка також відновлять», - наголосив .
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (859)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области