ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
           

«Жоден дарвінізм не зможе шакала перетворити на лева»

  318   0 22.10.2012, 10:22 | Статьи, Политика
«Жоден дарвінізм не зможе шакала перетворити на лева» Відкритий лист екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко громадянину Віктору Януковичу

Вікторе Федоровичу!
Вчора у пересувній в’язниці, на яку ви перетворили мою лікувальну палату, я побачила по всіх каналах вашого телебачення відеозаписи мого тюремного побуту, відзнятого прихованими відеокамерами. Враховуючи крайню аморальність цього вашого вчинку, вирішила написати вам відкритого листа. По-перше: я підтверджую автентичність цих матеріалів на 90% їх обсягу. Особливо в тій частині, яка стосується моїх занять лікувальною фізкультурою з лікарем-реабілітологом у кімнаті для медичних процедур.

По-друге: відеозаписи в процедурній кімнаті та інших приміщеннях зроблені прихованими камерами відеоспостереження, які встановлені за вашим особистим дорученням. Тепер факт наявності постійної прихованої відеозйомки є доведеним, і це є вашим кримінальним злочином. По-третє: значна частина медичних заходів, які проводяться у цій процедурній кімнаті, потребує повного зняття одягу, і приховані відео-камери це все фіксували впродовж усього періоду мого лікування та продовжують фіксувати в безперервному режимі. А це вже моральний злочин, який ви чините. По-четверте: працівники колонії, які мене підтримують, після оприлюднення цих відеозаписів на каналах телебачення передали мені точний план розташування усіх прихованих відеокамер, що встановлені за вашим дорученням у приміщеннях, де я перебуваю. Суспільству, можливо, буде цікаво дізнатися, що три відеокамери встановлені в кімнаті для конфіденційних зустрічей із захисниками, дві приховані відеокамери — безпосередньо в душовій кабінці та по одній — над кожним із двох унітазів (перепрошую за деталі). Камер прихованого відеоспостереження встановлена така кількість, що від них ніде сховатися ні вдень, ні вночі.
І наостанок: у спеціальній кімнаті біля моєї тюремної палати розміщені монітори цілодобового відеоспостереження за мною, яке здійснюють виключно чоловіки-офіцери, котрі працюють у колонії. Чоловіки-офіцери, котрі працюють у прокуратурі, це покривають. Чоловіки-офіцери, котрі працюють у СБУ, це технічно забезпечують. Це робиться демонстративно, відверто, у мене на очах, очевидно, для додаткового психологічного тиску. На жаль, який президент, такі й офіцери, які його обслуговують.

Ці відеозаписи щоденно передаються вам в електронній формі. У зв’язку з цими обставинами у мене немає до вас жодних прохань або пропозицій.
Просити вас припинити це неподобство? То ви ж самі це організували. Попросити порушити кримінальні справи проти виконавців цієї брудної роботи? То хіба ваш генеральний прокурор порушить проти вас кримінальну справу? Ви — ідеолог, організатор і виконавець цього безпрецедентного за своєю гидотою дійства. Саме тому в мене до вас є тільки три запитання, на які прошу вас відповісти публічно. Перше запитання. Що ви особисто хочете побачити на відеозаписах, зроблених прихованими відеокамерами в душі, туалетах, тюремній палаті, кімнатах, де здійснюються медичні процедури з повним роздяганням?

Що ви робите з цими фільмами? Проглядаєте самі або в веселій компанії з друзями? Можливо, ви отримуєте від спостереження за політичним опонентом-жінкою в роздягненому вигляді додаткову впевненість у собі та своїх політичних можливостях? Можливо, ви насолоджуєтеся такою специфічною владою над своїм політичним опонентом та відчуваєте себе завдяки цьому сильнішим та успішнішим? Якщо на всі ці запитання ви самі собі відповіли позитивно, то це, Вікторе Федоровичу, діагноз, і вам треба негайно анонімно лікуватися, бо це може перейти в хронічну стадію. Друге запитання. Коли по ваших телевізійних каналах буде продовження цього цікавого для вас серіалу? Коли очікувати продовження відеозаписів уже в стилі ню? Можливо, ви думаєте, що демонстрацією цих матеріалів принижуєте мене? Ні. Ви принижуєте себе, відкриваєте Україні та світу свою справжню сутність. Кожен такий «злив» відеоматеріалів про мій тюремний побут, записаних прихованими камерами, перетворює вас для всіх нормальних людей у… Та краще вам не знати…
І останнє, третє запитання. Ви не хотіли б спробувати помістити під цілодобове публічне відеоспостереження з прямою трансляцією в Інтернеті вашу дружину Людмилу або свою матір, якщо вона ще жива? Покажіть по своїх каналах телебачення, як вони живуть, як сплять, роздягаються, приймають душ або відправляють свої природні потреби. Якщо у вас є такі екзотичні фантазії — таємно стежити за приватним життям жінок на кшталт шоу «За склом», — почніть із жінок своєї родини.

Можливо, тоді ви зрозумієте межу між садизмом та моральністю, між ницістю та гідністю. Враховуючи, що я добре усвідомлюю, з ким маю справу, і повністю розумію ваш психологічний портрет, я вас ні в чому не звинувачую. І навіть пробачаю. Ви такий, який є. І ніхто вас не зможе зробити іншим. Жоден дарвінізм не зможе шакала перетворити на лева і навпаки. В принципі у мене немає крім цих запитань до вас жодного прохання. Прохання у мене є до всіх жінок України та світу, які мають честь, гідність та солідарність. Перед тим як будете спілкуватися з Януковичем, просто згадайте, що він цілодобово спостерігає за тюремним побутом свого політичного опонента-жінки через приховані в туалетах відеокамери, і не подавайте йому руки, бо потім її буде неможливо відмити.

Таке саме у мене прохання до чоловіків в Україні та за її межами, які люблять своїх матерів, дружин, доньок, сестер. Не подавайте руки Януковичу, бо цим ви принизите всіх жінок, які мають гідність, підтримаєте Януковича в його брудних повсякденних розвагах. А вам, Вікторе Федоровичу, я повідомляю, що відмовляюся від такого «лікування» під відеокамерами з трансляцією в Інтернеті та на TV, яке більше схоже на перебування в катівнях ГУЛАГу. В таких умовах не лікують, а калічать. Я вимагаю повернути мене до колонії в такому стані, як є. Лікуватися я буду на свободі, коли ви не підглядатимете за мною у замкову щілину.

Сподіваюся на рішення Європейського суду з прав людини й на те, що українці нарешті зрозуміють, ким ви є, та знесуть вас із президентської посади разом з мафією, яку ви очолюєте.

Без поваги до вас, Юлія ТИМОШЕНКО.
17 жовтня 2012 року

"Вечерние Вести"
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (763)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области