ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Октябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     

Юлія Тимошенко: Премія Боніфація VIIІ є підтвердженням вірності обраного шляху

  152   0 21.10.2012, 15:29 | Новости, Политика
Юлія Тимошенко: Премія Боніфація VIIІ є підтвердженням вірності обраного шляху Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що присудження їй "Боніфаціанською академією" премії Боніфація VIII є підтвердженням вірності обраного шляху служіння своєму народові.

"Премія Боніфація VIIІ для мене – це потужний символ наполегливості у досягненні насправді високих цілей, підтвердження вірності обраного шляху служіння своєму народові. І ув’язнення не примусить мене зійти з цього шляху, скоритися перед розперезаністю беззаконня й сваволі, припинити або навіть послабити боротьбу", - написала Юлія Тимошенко у своєму листі президентові Академії, кавалерові докторові Санте де Ангелісу, президентові наукового комітету Його Преосвященству Франко Крочі, титулярному єпископові Потенца Пічена, повідомляє персональний сайт Юлії Тимошенко.

Екс-прем'єр переконана, що присудження їй міжнародної премії Боніфація VIIІ є важливим актом солідарності з народом України, з його боротьбою проти поневолення безчесною диктатурою, з його європейськими прагненнями і стремлінням до свободи.

"Складаючи щиру подяку Академії Боніфіціана, я розглядаю її вибір як непереборну рішучість демократичної громадськості, людей Церкви, культури і науки не йти на компроміс зі злом, не миритися із ганебним приниженням людини, яка носить у собі відблиск Божої подоби", - заявила Юлія Тимошенко.

Екс-прем'єр підкреслила, що Папа Римський Іван Павло ІІ є для неї взірцем людської стійкості й гідності. "Перебуваючи за ґратами за спротив режимові, котрий намагається відкинути мою країну в часи ГУЛАГів і Голодоморів, я ще і ще раз подумки звертаюся до взірців людської стійкості й гідності, нескореності та вірності неминущим цінностям й високим ідеалам. Серед велетів, життя яких надихає мене і повертає надію тим, кого її хочуть позбавити – Блаженний Папа Іван Павло ІІ. Ця велична особистість кинула виклик комуністичним і авторитарним диктатурам тоді, коли ці диктатури видавалися непорушними, закликала до єдності Європи тоді, коли прірва між Заходом і Сходом видавалася нездоланною і проголосив проникливу мрію визволення Континенту тоді, коли ця мрія здавалася нездійсненною", - зазначила вона.

"Ув’язнення не дає мені змоги бути серед членів Ради директорів та Наукового Комітету Премії, її лауреатів й тих високодостойних осіб, які зібралися на церемонію вручення Премії. Але жодні мури і грати не здатні зруйнувати наш емоційний зв'язок, теплоту розкритих до мене сердець і життєствердність висловленої мені підтримки. Вірю, що присутня на цій церемонії моя дочка Євгенія Тимошенко зможе передати ті глибокі почуття вдячності, які я відчуваю до всіх, хто прагне добра Україні і хто готовий це добро відстоювати у один з найбільш драматичних періодів історії моєї країни. Молюсь за Україну і молюсь за вас", - написала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, що премія Боніфація VIII була заснована в 2003 році громадською культурною асоціацією "Боніфаціанська академія", що діє в італійському містечку Ананьї (столична область Лаціо). Перша премія Боніфація VIII в 2003 році була присуджена Папі Римському Івану Павлу II.

Премією в різні роки були удостоєні видатні діячі католицької церкви, такі як Префект конгрегації католицької освіти кардинал Зенон Грочолевскі, глава Папської ради з міжрелігійного діалогу кардинал Жан-Луї Торан, бібліотекар Римської Церкви кардинал Хорхе Марія Мехія.

Крім того, премією були відзначені видатні представники громадянського суспільства, наукових, культурних, дипломатичних кіл. Серед них: лауреат Нобелівської премії з фізіології і медицині Рита Леві-Монтанчіні, президент Європейського парламенту Єжи Бузек Кароль, президент Італії Оскар Луїджі Скальфаро, прем'єр-міністр Республіки Польща Хана Сухоцька, лідер Християнсько-демократичної партії Албанії Зеф Бушаті, астронавт Умберто Гуїдоні, міністр культури Італії професор Орнагі Лоренцо, ректор Римського університету "Ла Сап'єнца" Ренато Гуаріні.
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Октябрь 2018 (787)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области