ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Октябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     

Євгенія Тимошенко отримала Міжнародну премію «Боніфацій VIIІ», якою було нагороджено лідера опозиції

  398   0 20.10.2012, 22:32 | Новости, Политика
Євгенія Тимошенко отримала Міжнародну премію «Боніфацій VIIІ», якою було нагороджено лідера опозиції Євгенія Тимошенко отримала Міжнародну премію «Боніфацій VIIІ», якою було нагороджено лідера української опозиції Юлію Тимошенко.

Про це повідомив голова Харківської обласної організації партії «Батьківщина» Арсен Аваков.

В урочистій церемонії вручення премії взяв участь Його преосвященство кардинал Жозе Сарайва Мартінс (Jose Saravia Martins).

«Сьогодні ми вручаємо Міжнародну премію Бенедикта VIII Юлії Тимошенко - представниці однієї з наймолодших європейських держав», - сказав у своєму виступі кардинал.

«Юлія Тимошенко - маленька жінка, яка стала символом величезного кроку України до демократії. Вона завжди була послідовним опозиціонером тій державній системі України, при якій купка колишніх радянських керівників узурпувала владу і поділила між собою усі потужності, ресурси і фінансові потоки новонародженої країни», - наголосив він.

«Сьогодні Юлія Тимошенко знаходиться у в'язниці по політичному звинуваченню, вона була піддана неправедному суду, знаходиться в тотальній несвободі, її піддають жорстокому поводженню, приниженню людської гідності, фізичному і моральному насильству. Але у неї є велика гуманітарна мета і сила, щоб її досягти. Вона не припиняє своєї діяльності як лідер опозиції, як послідовний прибічник демократичних і базових гуманітарних цінностей», - сказав Жозе Сарайва Мартінс.

Кардинал наголосив, що «навіть у в'язниці Юлія Тимошенко залишається у своїй країні символом свободи, боротьби і віри в перемогу».

У свою чергу Євгенія Тимошенко зазначила під час виступу, що ця премія «уособлює силу тих, кого намагаються позбавити сили, незламність тих, кого прагнуть зламати, і нескорену силу духу тих, кого хочуть зробити безсилим».

«Ця «сила безсилих», про яку так добре сказав великий Вацлав Гавел, зносить імперії, руйнує диктатури й утверджує справедливість. Бо ця сила спирається не на танки, гармати та колючий в’язничний дріт, а на правду та повагу людської гідності. А тому ми знов і знов повторюємо ту істину, з якої почав свій понтифікат Папа Іван Павло II і котра надломила тоді комуністичний режим, що багатьом здавався вічним. «Не бійтеся!», — сказав він», - зазначила Євгенія Тимошенко.

Крім того, у своєму виступі вона наголосила, що «дуже важливим є те, що нагородою та підтримкою, які ви надали моїй матері, ви вшанували не тільки її, а ще цілий Український народ, якому вона чесно і самовіддано служить навіть за таких важких обставин. Народ, який у своєму опорі несправедливості й приниженню, у своєму прагненні до цінностей об’єднаної Європи потребує сьогодні всебічної і беззастережної підтримки світової духовної, культурної та інтелектуальної еліти. Адже багато сторіч боротьби за гідність людини у світі, що стає дедалі більшою мірою взаємопов’язаним, свідчать: якщо свобода утискається в одній частині планети — вона ніде не може почуватися у безпеці».

«Я приймаю цю нагороду, якою в особі моєї матері відзначено мій народ, не тільки з сильними почуттями та глибокою вдячністю, але й із особливою надією», - сказала Євгенія Тимошенко.

Вона передала Президенту Академії Боніфація лист своєї матери із подякою за високу нагороду.

У своєму листу лідер опозиції, зокрема, зазначає: «Присудження мені Міжнародної премії «Боніфацій VIIІ», спрямованої на плекання культури миру та піднесення людського духу, є важливим актом солідарності з народом України, з його боротьбою проти поневолення безчесною диктатурою, з його європейськими прагненнями і стремлінням до свободи».

«Висловлюючи щиру подяку «Академії Боніфіціана», я розглядаю її вибір як непереборну рішучість демократичної громадськості, людей Церкви, культури і науки не йти на компроміс зі злом, не миритися із ганебним приниженням людини, яка носить у собі відблиск Божої подоби. Серед видатних людей, життя яких надихає мене і повертає надію тим, кого її хочуть позбавити, – Блаженний Папа Іван Павло ІІ, який стояв біля витоків Премії «Боніфацій VIIІ». Тому Премія «Боніфацій VIIІ» для мене – це потужний символ наполегливості у досягненні насправді високих цілей, підтвердження вірності обраного шляху служіння своєму народові», - сказала Юлія Тимошенко.

«Ув’язнення не примусить мене зійти з цього шляху, скоритися перед беззаконням і свавіллям, припинити або навіть послабити боротьбу», - додала вона.

Премія Боніфація VIII присуджується за підсумками засідання ради директорів Академії і Наукового комітету Міжнародної премії. Ювілейна, десята, Міжнародна премія була одноголосно присуджена Юлії Тимошенко в серпні 2012 року. Першу премію отримав Папа Іван Павло ІІ.

Премія імені Боніфація VIII заснована в 2003 році. Вона присуджувалася, зокрема, видатним представникам громадянського суспільства, наукових, культурних, дипломатичних кіл.
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Октябрь 2018 (787)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области