ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Октябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Об’єднана опозиція «Батьківщина» і «Свобода» підписали угоду про створення коаліції у майбутній Верховній Раді

  370   1 19.10.2012, 13:42 | Новости, Политика
Об’єднана опозиція «Батьківщина» і «Свобода» підписали угоду про створення коаліції у майбутній Верховній Раді
Лідери політичних сил, які входять до Об’єднаної опозиції «Батьківщина», та ВО «Свобода» підписали політичну угоду про створення коаліції демократичних сил у Верховній Раді VII скликання.

Угоду підписала також лідер опозиції Юлія Тимошенко, яка вчора передала свій підпис через адвоката Сергія Власенка.

У церемонії взяли участь Голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина», голова ГО «Фронт Змін» Арсеній Яценюк, керівник Центрального виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина», 1-ий заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, лідер партії «Реформи і порядок» Сергій Соболєв, лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко, лідер партії «Народний Рух України» Борис Тарасюк, заступник Голови партії «Народна самооборона» Юрій Гримчак, а також лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк наголосив, що ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» погодили процедуру участі у виборах 2012 року за принципом «один кандидат - один округ».

«Нам вдалося виконати ці домовленості. До моменту виборів «Батьківщина» об’єднала 8 партій, і ми сформували потужну силу, яка здатна перемогти Партію регіонів. І коли ми прийняли рішення разом із ВО «Свобода» щодо спільного походу на виборах по мажоритарним округам, це тільки утвердило нас в правильності цього рішення, тому що наші кандидати отримали не просто реальні шанси на перемогу, але й переможуть в округах», - сказав він.

«Наше рішення дає відповідь на питання, що буде 29 жовтня, чи здатна українська опозиція сформувати демократичну коаліцію в новій Верховній Раді України, чи здатні ми отримати необхідну кількість голосів, щоб розпочати прийняття всіх тих законів, які є нашими програмними», - наголосив він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що політична угода про створення Коаліції демократичних сил у новому парламенті містить перелік законів, які має ухвалити нова демократична більшість.

«Об’єднана опозиція «Батьківщина» та ВО «Свобода» будуть мати більше місць в парламенті, ніж Партія регіонів. І це дає нам можливість зреалізувати нашу програму і прийняти ті закони, з якими ми ідем на вибори», - додав Арсеній Яценюк.

У свою чергу лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок заявив, що скептики, які вважали, що опозиція не зможе об’єднатися у боротьбі проти режиму Януковича, глибоко помилилися.

«Ми не тільки зуміли знайти найбільш оптимальний формат нашої участі у виборах, ми ще зуміли напрацювати майбутній перелік першочергових законопроектів, які ми однозначно спільно і разом голосуватимемо у новому парламенті», - сказав він.

За словами Тягнибока, опозиційні сили домовилися побороти режим Януковича, усунути усі негативні наслідки його дворічного правління та через очищення влади змінити законодавство і побудувати українське суспільство на засадах справедливості.

«Ми зробимо докорінні і всеосяжні зміни у системі української влади, в українській державі і українському суспільстві, і, власне, сьогоднішній договір – це цемент, який скріплює наші шляхетні проукраїнські наміри, який дає перспективу і гарантію для нашого майбутнього», - додав Олег Тягнибок.

Керівник Центрального виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Олександр Турчинов заявив, що сьогодні настав час для демократичних сил визначатись: чи вони за Україну і українців, чи вони за олігархів і з криміналітетом; вони за демократію, чи будуть потурати встановленню диктатури в Україні; вони за європейський шлях розвитку, чи будуть співпрацювати з тими, хто хоче відновити на теренах Україні радянську імперію.

«Треба визначатися сьогодні, і всі політичні сили, які входять до Об’єднаної опозиції «Батьківщина», визначились з цим.

«Шкода, що не всі, хто декларує себе як альтернатива владі, мають сьогодні смілість чітко і відверто заявити про свою позицію» - додав Турчинов.

Член Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Анатолій Гриценко через журналістів звернувся до лідера партії «Удар» Віталія Кличка.

«За цим столом портфелі не ділять, за цим столом беруть на себе зобов’язання: публічні, відкриті зобов’язання перед людьми», - наголосив він.

«Я і всі наші колеги ставимо свій підпис і відкрито говоримо про злочини режиму Януковича і про готовність боротися з ним», - сказав Анатолій Гриценко.

У свою чергу член Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Юрій Гримчак заявив, що якщо Україна хоче бути європейською державою, то в ній не повинно бути політв’язнів і таке зобов’язання «Батьківщина» бере разом з партією «Свобода».

Сергій Соболєв, коментуючи підписану угоду, заявив, що «це реальний план економічних, соціальних і політичних дій, які ми повинні разом зробити у перші тижні роботи нового парламенту.

За його словами, реалізація цього плану дозволить України вийти з кризи і тотальної блокади, у яку її завела влада Януковича.

Крім того, сьогодні у всіх регіонах відбудеться підписання політичної угоди про створення коаліції демократичних сил у Верховній Раді VII скликання єдиними кандидатами в депутати в одномандатних округах від ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода». Об’єднана опозиція звернулася із закликом приєднатися до цієї угоди до мажоритарних кандидатів від партії «Удар», на користь яких «Батьківщина» зняла своїх висуванців.

Об’єднана опозиція «Батьківщина» і «Свобода» підписали угоду про створення коаліції у майбутній Верховній Раді

Об’єднана опозиція «Батьківщина» і «Свобода» підписали угоду про створення коаліції у майбутній Верховній Раді

ПОЛІТИЧНА УГОДА ПРО СТВОРЕННЯ КОАЛІЦІЇ ДЕМОКРАТИЧНИХ СИЛ
У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ VII СКЛИКАННЯ

Ми, представники українських демократичних політичних сил – ВО «Свобода» та Об’єднана опозиція ВО «Батьківщина», у складі партій ВО «Батьківщина», Громадянська позиція, Європейська партія України, «За Україну!», Народний Рух України, Народна самооборона, Реформи і порядок, Фронт змін:

- поділяючи спільну відповідальність за демократичний та європейський шлях розвитку України, захист прав і свобод громадян;

- прагнучи продемонструвати нову якість української політики, європейський рівень політичної культури;

- враховуючи, що режим Януковича разом з Компартією створює реальні загрози існуванню незалежної та демократичної України, засадам нашої державності: суверенітету України, правам і свободам людини, рідній мові та культурі.

З метою повернення України на демократичний, європейський шлях розвитку та відсторонення президента Януковича від влади, домовилися про наступне:

1. Сформувати Коаліцію демократичних сил у Верховній Раді VII скликання.

2. Не допустити внесення президентом Януковичем змін до Конституції України, які мають на меті обрання глави держави у парламенті та ліквідацію права українців на всенародні президентські вибори. Не голосувати за відповідні зміни до Основного Закону України.

3. Ухвалити закон України про порядок імпічменту президента та створити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань усунення президента Януковича від влади. Розпочати процедуру імпічменту чинного глави держави.

4. Здійснити усі можливі заходи з метою формування справедливого та незалежного правосуддя в Україні, дотримання прав і свобод громадян та звільнення політичних в’язнів, зокрема, лідера опозиції Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.

5. Ухвалити закон України про відкликання народного депутата України. Проголосувати за встановлення кримінальної відповідальності для тих народних депутатів, які голосують за інших парламентарів. Скасувати недоторканність для Президента, народних депутатів і суддів.

6. Скасувати Закон «Про засади державної мовної політики», як антиконституційний, такий, що розколює суспільство, та ставить під загрозу державний статус і розвиток української мови.

7. Продовжити мораторій на продаж землі до 1 січня 2016 року та ухвалити необхідні закони, спрямовані на захист селян-власників землі.

8. Скасувати чинний Податковий кодекс, який знищує основу середнього класу – приватне підприємництво. Ухвалити Кодекс економічного зростання, який передбачає запровадження лише 7 податків замість чинних 135, створення максимально сприятливих умов для ведення малого та середнього бізнесу.

9. Скасувати антинародну «пенсійну реформу» Януковича-Азарова-Тігіпка, яка призвела до підвищення пенсійного віку.

Ухвалити справедливу пенсійну реформу, що передбачатиме єдиний для всіх порядок нарахування пенсій та ліквідацію спеціальних пенсій для високопосадовців.

10. Забезпечити підписання та ратифікацію Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом, включно із створенням зони вільної торгівлі, створити умови для запровадження безвізового режиму з країнами ЄС. Денонсувати зрадницькі «Харківські угоди».

* * *

Ця Угода відкрита до підписання усіма політичними силами, які готові до спільних дій у Верховній Раді з метою усунення від влади режиму президента Януковича, ліквідації наслідків його правління, недопущення реваншу олігархічної диктатури, захисту прав і свобод громадян, утвердження в Україні демократії, соціальної та національної справедливості, європейських стандартів якості життя.

Лідер Об’єднаної опозиції «Батьківщина», голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко

Голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк

Голова партії ВО «Свобода» Олег Тягнибок

Керівник Центрального виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Олександр Турчинов

Члени Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина»: Юрій Гримчак, Анатолій Гриценко, Микола Катеринчук, В’ячеслав Кириленко, Сергій Соболєв, Борис Тарасюк.
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Октябрь 2018 (577)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области