ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Октябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Після виборів у парламенті буде проєвропейська демократична більшість, а ПР піде в опозицію, - Арсеній Яценюк

  304   1 16.10.2012, 12:04 | Новости, Политика
Після виборів у парламенті буде проєвропейська демократична більшість, а ПР піде в опозицію, - Арсеній Яценюк
Після виборів 28 жовтня період Верховної Ради як підрозділу адміністрації президента завершиться, і у парламенті буде створено нову демократичну більшість.

Про це заявив голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк з парламентської трибуни.

Він наголосив, що діяльність Верховної Ради нинішнього скликання, останнє засідання якої проходить сьогодні, можна поділити на два етапи: «Перший – це коли у Верховній Раді працювала демократична більшість. Це період без Януковича».

«Коли у Верховній Раді була демократична більшість, Україна стала членом СОТ, країною з ринковою економікою. Україна ратифікувала угоду з країнами-членами ЄС про спрощення візового режиму для мільйонів українців. Демократична більшість прийняла рішення про перерахунок пенсій і збільшення соціальних виплат через державний бюджет України. Вона змонтувала систему особистого голосування народних депутатів», - наголосив Арсеній Яценюк.

Другий період роботи ВР, за словами Арсенія Яценюка, розпочався після того, як більшість отримала Партія регіонів.

«Після президентських виборів така установа, як Верховна Рада України, взагалі зникла. Сьогодні це підрозділ адміністрації президента Януковича», - наголосив він.

«Першим рішенням більшості Януковича було подарувати частину української території іноземній військовій базі в Криму. Ця більшість позбавила Україну самостійної безпекової політики і внесла зміни до закону України про основи національної безпеки і оборони. У цій Верховній Раді з’явились «мертві душі», які торгують картками і які продали Україну і продались самі», - підкреслив він.

Ця більшість, за його словами, намагалася знищити українську мову своїм «мовним» законом.

«Ця більшість прийняла рішення збільшити витрати на президента і на його адміністрацію в розмірі 4 млн. грн. Вона прийняла Податковий кодекс і пенсійну реформу, знищивши 300 тис підприємств і збільшивши на 5 років термін виходу на пенсію 15 млн. українських жінок. Більшість Януковича зробила все для того, щоб Україна стала частиною їхньої власності, а не 45 мільйонів українців».

«Верховна Рада за період президентства Януковича перетворилася в базар, на якому ходять мільйони доларів і на якому торгують голосами українців», - наголосив Арсеній Яценюк.

«Ми знаємо, що після виборів 28 жовтня період із Януковичем завершиться», - підкреслив він.

Арсеній Яценюк наголосив, що в наступному парламенті буде сформована демократична більшість.

«Прийшов час складати каміння. Більшості з тих людей, які продавали Україну, які торгували голосами українців, які торгували картками, які знищували державу, - в наступній Верховній Раді не буде», - підкреслив він.

Арсеній Яценюк наголосив, що Об’єднана опозиція має чіткий план змін, який передбачає ухвалення новим парламентом 80 законопроектів.

«Ми отримаємо нову більшість і розпочнемо процедуру імпічменту чинного президента Януковича. Ми приймемо закон про відкликання народного депутата України, про голосування виключно за себе і про кримінальну відповідальність за голосування чужими картками. Ми скасуємо ганебний мовний закон. Ми скасуємо Податковий кодекс і приймемо Кодекс економічного зростання. Ми продовжимо мораторій на продаж землі і не дамо можливості «регіоналам» далі торгувати Україною».

Він наголосив, що між Об’єднаною опозицією «Батьківщина», до складу якої входять 8 партій, та ВО «Свобода» була досягнута угода про створення демократичної більшості у новому парламенті.

«Ми звертаємось до партії «Удар» дати чітку відповідь, чи готові вони боронити Україну і формувати демократичну більшість у новому парламенті. Об’єднуватись треба до виборів, а не після. А то після виборів буде ситуація, якою інфікована сьогоднішня Верховна Рада», - наголосив голова Ради Об’єднаної опозиції.

«Ми переконані в перемозі демократичних сил. Партія регіонів піде в опозицію, і в Україні при владі будуть проєвропейські демократичні сили», - додав Арсеній Яценюк.
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Октябрь 2018 (516)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области