ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Октябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

Політична угода про створення коаліції демократичних сил у Верховній Раді України 7-го скликання (ПОВНИЙ ТЕКСТ)

  447   0 15.10.2012, 16:32 | Новости, Политика
Політична угода про створення коаліції демократичних сил у Верховній Раді України 7-го скликання (ПОВНИЙ ТЕКСТ)
м.Київ

За всі роки незалежності, Україна ще не була в такій небезпеці, як сьогодні. Президент Віктор Янукович через фактичний конституційний переворот – узурпував безпрецедентний обсяг владних повноважень, якими його не наділяв Український народ. Лідерів опозиції Юлію Тимошенко,Юрія Луценко та інших політиків, які виступають проти цього режиму, за особистим наказом Януковича було ув’язнено по сфабрикованих кримінальних справах.

Кримінально-олігархічний режим Януковича довів ситуацію в країні до краю. Стрімко зростає прірва між багатими та бідними, ліквідовуються заслужені пільги для громадян, сотнями закриваються шклоли та лікарні, знищується малий та середній бізнес. Реальні доходи населення знижуються, а економіка знаходиться в катастрофічному стані.

Під загрозою знищення опинилися засади нашої державності: суверенітет України, права і свободи людини, рідна мова і культура.

Враховуючи, що режим Януковича створює реальні загрози існуванню незалежної та демократичної України, ВО «Свобода», Об’єднана опозиція ВО “Батьківщина» та Партія УДАР Віталія Кличка домовилися з метою повернення України на демократичний, європейський шлях розвитку та відсторонення президента Януковича від влади сформувати за результатами парламентських виборів 28 жовтня 2012 року Коаліцію демократичних сил у верховній раді 7-го скликання. Першочерговими завданнями цієї коаліції є реалізація наступних кроків:

1. Не допустити внесення президентом Януковичем змін до Конституції України, які мають на меті обрання глави держави у парламенті та ліквідацію права українців на всенародні президентські вибори. Не голосувати за відповідні зміни до основного Закону України.

2. Ухвалити закон України про порядок імпічменту президента та створити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань усунення президента Януковича від влади. Розпочати процедуру імпічменту чинного глави держави.

3. Здійснити усі можливі заходи з метою звільнення політичних в’язнів, зокрема, лідера опозиції Юлії Тимошенко та Юрія Луценко, формування справедливого та незалежного правосуддя в Україні, дотримання прав і свобод громадян.

4. Ухвалити закон України про відкликання народного депутата України. Проголосувати за встановлення кримінальної відповідальності для тих народних обранців, які голосують за інших депутатів. Скасувати недоторканість для Президента, народних депутатів і суддів.

5. Скасувати Закон «Про засади державної мовної політики», як антиконституційний, такий, що розколює суспільство, та ставить під загрозу розвиток і державний статус української мови.

6. Продовжити мораторій на продаж землі до 1 січня 2016 року та ухвалити необхідні закони, спрямовані на захист власників землі серед селян.

7. Скасувати чинний Податковий кодекс, який знищує основу середнього класу – приватне підприємництво. Ухвалити Кодекс економічного зростання, який передбачає запровадження лише 7-ми податків замість чинних 135-ти, створення максимально сприятливих умов для ведення малого та середнього бізнесу.

8. Скасувати антинародну пенсійну реформу Януковича-Азарова-Тігіпка, яка призвела до підвищення пенсійного віку. Ухвалити справедливу пенсійну реформу, що передбачатиме єдиний для всіх порядок нарахування пенсій та ліквідацію спеціальних пенсій для високо посадовців. Забезпечити європейські стандарти якості життя українських громадян, заробітної плати, соціального та пенсійного забезпечення.

9. Забезпечити ратифікацію Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом, включно із створенням зони вільної торгівлі, створити умови для та запровадження безвізового режиму з країнами ЄС. Денонсувати зрадницькі «Харківські угоди».


Кожен кандидат в народні депутати України по мажоритарних округах від Об’єднаної опозиції “Батьківщина», або партії УДАР Віталія Клічка, який буде визначений єдиним кандидатом від опозиції, і на користь якого знімуться інші висунуті нашими партіями кандидати – зобов’язується особисто та публічно підписатися під цією Угодою.

Кандидати в народні депутати, що підписали Угоду, в разі свого обрання, зобов’язується увійти до складу коаліції демократичних сил у Верховній Раді 7-го скликання. У випадку порушення взятих на себе зобов’язань, кожен обраний народним депутатом кандидат від опозиції, що підписав цю Угоду – добровільно складає із себе депутатські повноваження.

Ця Угода відкрита до написання усіма політичними силами та народними депутатами, які готові до спільних дій у Верховній Раді з метою протидії авторитарному режиму президента Януковича, захисту прав і свобод громадян, утвердження в Україні демократії, соціальної справедливості та європейських стандартів якості життя.

За об’єднану опозицію ВО “Батьківщина» - Арсеній Яценюк

За політичну партію «Удар Віталія Кличка» - Віталій Кличко

За ВО «Свобода» - Олег Тягнибок
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Октябрь 2018 (699)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области