ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Январь 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Злочинний режим намагається силовими методами вчинити розправу не тільки над опозицією та її лідером Юлією Тимошенко, а й над народом України

  288   0 23.07.2012, 14:03 | Статьи, Политика
Злочинний режим намагається силовими методами вчинити розправу не тільки над опозицією та її  лідером Юлією Тимошенко, а й над народом України Злочинний режим намагається силовими методами вчинити розправу не тільки над опозицією та її лідером Юлією Тимошенко, а й над народом України

Вже не варто сьогодні переконувати читача в тому, що після приходу до влади Партії регіонів на чолі з Януковичем в країні стрімко відбулося «покращення життя уже сьогодні» виключно для зграї «кровососів». За словами пана Азарова, їм «жити стало веселіше, жити стало краще». Так воно і є, однак люди по всій країні — від Луганська до Львова, від Чернігова до Криму, — м’яко кажучи, плюються від усіх новацій, модернізацій та реформувань «проффесіоналів» з команди Януковича.

А чого, власне кажучи, за останні два роки досяг Янукович зі своєю партією?
Можливо, він підняв до захмарних висот соціальні стандарти, про які так несамовито верещали його спікери у 2009 році, напередодні виборів президента? Ні. Соціальне становище громадян навпаки відчутно погіршилося!
Підвищення пенсій та заробітних плат не відбулося. Більше того, саме з моменту приходу до влади Януковича стрімко розпочалося непомірне зростання цін практично на все. Пенсії, стипендії, заробітна платня перетворилися на жалюгідні крихти, на які нереально вижити. Як наслідок — уже понад 18 мільйонів наших співвітчизників опинилися за межею бідності. А відомий український «лінгвіст-регіонал» порадив їм: «Беріть лопати та ідіть копати».
За ці два роки Партія регіонів постійно згадувала про пенсіонерів. Сам Янукович обіцяв: «Для того щоб вирішити це питання (підвищення пенсійного віку. — Прим. авт.), треба ухвалити відповідний закон. Парламент на це ніколи не піде. Ми це ніколи нікому не дозволимо… Для цього потрібно збудувати систему охорони здоров’я, потрібно, щоб люди жили набагато довше і були здоровішими, тоді у них буде можливість і працювати довше… Зараз ми не маємо морального права це робити. Я на це ніколи не піду» (із заяви Януковича в ефірі Миколаївської обласної телерадіокомпанії 21.01.2010 р. — Прим. авт.).
Турбота про пенсіонерів — це тільки на словах, а насправді стан медицини критично погіршується, бодай передумови для збільшення середнього показника тривалості життя українців не створюються. Обіцянки «регіоналів» виявились лише передвиборчим піаром. Населення добре запам’ятало слова Януковича: «…Перше рішення, яке я прийму, коли прийду до влади, — це виконання закону про соцстандарти з 1 листопада 2009 року… Це означає, що пенсії і зарплати за цей період часу будуть компенсовані людям» (із заяви Януковича на прес-конференції у Феодосії 3.12. 2009 р. — Прим. авт.). Однак не тільки не відбулося підняття обіцяних мінімальних пенсій до 1300 грн та заробітних плат до 3000 грн, але навіть не були зроблені перерахування та виплата компенсацій людям відповідно до реального рівня інфляції — 18–20%.
Отже, «покращення» для пенсіонерів звелося до пенсійного кріпацтва і необґрунтованого підняття пенсійного віку жінкам. От, власне кажучи, і все, що подарували своїм виборцям ці віртуози гри у лохотрон. Зрештою, їм і не потрібно перейматися проблемами пенсійного забезпечення. У них самих накопичено достатньо капіталів для безбідної старості та жирування їх мажорних родин. І не в Україні, а в заможних європейських країнах.
В оточенні Януковича мільярдери і мільйонери ростуть як гриби. Лише за два останні роки вони висмоктали з України та з кишень кожного громадянина понад $54 млрд і перевели їх за кордон на свої банківські рахунки. Це не беручи до уваги ті їхні палаци з золотими унітазами, що як бур’ян розростаються у найпривабливіших місцинах нашої країни, звідки перед тим виганяють звичайних людей, як
кріпаків.
Можливо, режим створив додаткових п’ять мільйонів робочих місць та забезпечив умови для повернення в країну остарбайтерів? Саме про це заявляв Янукович на всю країну в розпалі президентських перегонів. Усе відбулося точно навпаки. Замість обіцяних податкових канікул пропрезидентською більшістю («регіонали», комуністи, «литвинівці») приймається так званий Податковий кодекс. Після його ухвалення підприємці податкову службу почали називати гестапо (цікаво, чому?), а податки — оброком. Величезна армія представників малого та середнього бізнесу не тільки згорнула свій бізнес, але й серйозно почала думати, як залишити країну. А як може вижити законослухняний громадянин в країні, де, за словами Віктора Федоровича, буде «…відновлена несправедливість…», а він зробить усе, щоб «…територія стала небезпечною для громадян…»?!
Янукович та його почет олігархів не виконали ще одну обіцянку, яких можна нарахувати добрих два десятки, — не скоротили суттєво чисельність чиновників та кошти на їх утримання. Змінилися лише вивіски, назви. А вже після першої хвилі такої «реформи» обіцяні скорочення звелися до збільшення кількості державних відомств та установ на третину. Причому витрати на утримання президентської адміністрації, Кабміну та інших корупційних «чиновницьких коридорів» виросли за ці два роки на 10 млрд гривень.
Достатньо навести хоча б один показник так званої їхньої економії. Платникам податків — громадянам України утримання Державного управління справами обходиться в
1 млрд 433 млн 439 тис. грн, секретаріату Кабінету міністрів — у 294 млн 451 тис. грн, обласних та районних державних адміністрацій — у 2 млрд 483 млн 106 тис. грн. Це не беручи до уваги ті регулярні додаткові збільшення витрат бюджету, які так завзято голосуються пропрезидентською більшістю у Верховній Раді.
Безперечно, говорячи про «успіхи» Януковича та «регіоналів», несправедливо було б не згадати про щомісячну газову економію у $100 млн, про яку пан президент наголошував як про одне з головних «досягнень» та «суттєвих зрушень» у відносинах із Росією внаслідок підписання Харківського пакту. Чи то байкери нарадили господарю Білокамінної, з якими він проводив консультації перед нещодавньою зустріччю з Януковичем, чи то знаний головний лісовод карпатських гір та маєтків на козацьких могилах часів Кучми підказав, але стосунки вочевидь не склались. Світлина Віктора Федоровича з кривою посмішкою на обличчі під час чергової безрезультатної зустрічі наводить на думку: хороша міна при поганій грі. Можливо, за кадром Володимир Володимирович навіть натякнув на сир, щоб не такий кислий вираз обличчя був у Віктора Федоровича...
І безперечно, найбільше досягнення «регіоналів» — «прорив» Януковича у системі управління державою «одними руками в три наперстка». Подейкують, що ці руки крали, хоча очі все ж боялись. Хай там як, але «прорив» відбувся, щоправда, в антиконституційний спосіб та у звичній для них манері — брутальній узурпації і тотальній криміналізації влади в країні. Дійсно, свого часу Янукович заявляв, що їм вкрай потрібна повна консолідація усіх органів влади, і тоді вони (ПР)
зроблять відчутний прорив. І їх «прорвало»! Для себе рідненьких. А для людей їхній «прорив» став тотальним кримінальним диктатом та зубожінням.
Загалом в результаті такої, так би мовити, рішучої антиконституційної «модернізації» країна отримала: розграбовану економіку, спаплюжені Конституцію і закони, повне ігнорування соціальних прав та свобод громадян, повністю залежні від забаганок можновладців суди, кишенькову пародію на парламент, ГПУ, МВС, СБУ як особисту охорону влади від народу, відвертий політичний терор проти політичної опозиції, інакомислячих та незгідних перетворюватись у рабів громадян.
Показова спроба ГПУ і кірєєво-межигірських судів розправитися з національно-демократичним лідером Юлією Тимошенко, переслідування непокірних режиму журналістів, громадських активістів, цинічне ігнорування потреб громадян — все це яскраве свідчення того, як діючий режим бачить своє подальше перебування у владі.
Без сумніву, кримінальна олігархія намагатиметься силовими методами розправитися не тільки з опозицією та її лідером Юлією Тимошенко, але й з народом України. Адже після того як Тимошенко кинули за ґрати, вони намагаються ув’язнити і українську мову, соціальні права громадян, незалежні ЗМІ. І як «апофеоз» — втрата незалежності та соборності
України.
За реалізацію таких планів режим платить щедро своїм опричникам. Нещодавно ще підкинули 174 млн грн для ГПУ. Звісно, не свої кровні «чесно вкрадені», а з державної казни.
Щоб уявити масштаби щедрості за рахунок простих громадян Януковича та Партії регіонів до своїх затятих виконавців — новоявлених Пукачів, варто навести таку статистику. На 2012 рік за рахунок громадян спрямовується на ГПУ
2 млрд 477 млн 532 тис. грн; СБУ —
3 млрд 256 млн 978 тис. грн; МВС —
14 млрд 569 млн 183 тис. грн; Внутрішні війська — 1 млрд 417 млн 096 тис. грн; Податкову службу —
4 млрд 518 млн 888 тис. грн; судову адміністрацію з місцевими судами — 4 млрд 219 млн 542 тис. грн; Верховний суд — 103 млн 661 тис. грн; Вищий спеціалізований
суд — 170 млн 664 тис. грн;
Вищий господарський суд — 178 млн 527 тис. грн; Вищий адміністративний суд — 107 млн
565 тис. грн; Конституційний суд — 67 млн 357 тис. грн.

Як кажуть, без коментарів! Гроші громадян витрачаються на чинуш, що вже давно перейшли на «самозабезпечення», приватизувавши свої державні стільці для тихого родинного бізнесу по відкатах, здирництву і хабарах. А якщо до цього додати мільярди, які вихолощуються у вигляді липових державних закупівель особами з оточення Віктора Федоровича, реалізацію ними «стратегічних» програм на кшталт позолочених лавок для Харківського метро; газо-нафтовидобувних платформ одна за ціною двох; швидкісних потягів разового використання; НСК «Олімпійський» за вартістю у добру сотню шкіл та лікарень, то стає очевидним — кримінальне пограбування країни у повному розпалі.
Тому цілком закономірним є те, що більшість людей вельми скептично сприймають чергові обіцянки Януковича про «покращення життя вже завтра» та «гречкосіїв-регіоналів» на виборчих округах, що нахабно сприймають ці території як потенційні особисті феодальні володіння. Однак люди все бачать та розуміють і вже твердо зробили свій висновок на рахунок Януковича та «регіоналів».
Відтак що б не намагався чинити режим, його доля вже визначена — ганебне історичне забуття! Адже гасло «Україна проти Януковича!» — це не просто програма дій опозиції. Це загальний настрій громадян.

Роман ЗАБЗАЛЮК,
народний депутат України, заступник керівника фракції «БЮТ–Батьківщина» у Верховній Раді, голова ЦКРК партії «ВО «Батьківщина»
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Январь 2019 (765)
Декабрь 2018 (1014)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области