ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Октябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

«Сила — у вірі в те, що ми можемо перемогти»

  229   0 09.07.2012, 10:22 | Статьи, Политика
«Сила — у вірі в те, що ми можемо перемогти» Саме з таких слів Арсенія Яценюка розпочався мітинг Об’єднаної опозиції біля Українського дому, який символічно розташований на Європейській площі столиці й став центром боротьби за нашу рідну мову, державу.

На мітингу було оголошено про початок акції «Україна без Януковича». Кілька років тому вже відбувалася акція зі схожою назвою. Лише замість Януковича тоді був Кучма. І владна команда зрештою була змінена. Так само буде й зараз, впевнені опозиційні лідери.

Арсеній ЯЦЕНЮК:
«Сила — у вірі в те, що ми можемо перемогти»
«Сила — в серці, сила — в дусі, сила — в переконанні, у вірі в те, що ми можемо перемогти. У першу ж ніч на Європейській площі кілька сотень людей дали бій за українську державу та українську мову. Ми відтиснули міліцію, і це була наша перша перемога. Вони думали, що ми проковтнемо й розійдемося. Вони гадали, що міліція нас знесе. Але ніхто не зміг за тисячолітню історію України знищити наш волелюбний дух. Боротьба за українську мову — це боротьба за державу і наше майбутнє. Хочу звернутися до російськомовних українців. Ви — наші брати! Ніколи Янукович нас не роз’єднає. Ми оголошуємо про розширення нашої акції аж до переможного походу. Оголошуємо про всеукраїнську акцію «Україна проти Януковича». У кожному куточку нашої рідної України ми повинні показати, що так, як ми вигнали його з Українського дому, виженемо й з кожної української хати. Результатом нашої акції повинні бути дострокові парламентські та президентські вибори. Янукович боїться написати заяву про відставку, а ми змусимо його це зробити. Якщо він не подасть у відставку, то ми новою демократичною більшістю приймемо Закон України «Про порядок імпічменту президента». І першим піде Янукович. Це стане уроком для всіх наступних президентів. Той, хто думає, що він володіє країною, що 46 мільйонів українців працюватимуть на нього, — буде знищений. Кожен з президентів мусить знати: він відповідає перед народом України».

Микола ТОМЕНКО:
«Сила — у вірі в те, що ми можемо перемогти»
«Шановні друзі, досвід нашої боротьби показує, що майдан перед Українським домом має розростися у сотні майданів по всій Україні. Сьогодні мої побратими, які організували такий майдан біля Черкаської адміністрації і поставили наметове містечко, були побиті й запроторені до міліції. Це депутати міської ради Микола і Максим Болотецькі. Прості черкащани, які, як і ми з вами, захищали своє право говорити українською і бути українцями. Тому сьогодні ми, Об’єднана опозиція, залишаючи нашу базу тут, вирішили боротися за Україну в усіх містах, на кожній площі.Сьогодні влада відверто діє за принципом, який я називаю «грабуй недограбоване». У кожному регіоні рішеннями обласних рад, які захоплені Партією регіонів, віддаються під приватизацію морські порти, національні парки. Забирається усе, що можна забрати. Сьогодні вони розуміють, що у владі їм залишилося бути недовго. І ми повинні сказати цим мародерам, що їх буде зупинено в кожному місті, районі, області.Ми повинні йти в усі регіони, бо потрібно захистити людей і в Луганську, і в Донецьку. Ми повинні надрукувати списки «гречкосіїв», які, поки ми тут боремося, купують собі округи і переконують, що вони — справжні українці і будуть справжніми депутатами. Всі мусять знати, що ті, хто підкуповує гречкою, не менші мародери, ніж ті, хто зараз при владі.Представники Об’єднаної опозиції написали заяву до Генпрокуратури про існування у Верховній Раді злочинного угруповання, яке в шулерський спосіб проголосувало за мовний закон. Очевидно, що це — банда, яка діяла за змовою, мала чіткий план дій і підпадає під статті Кримінального кодексу. Тому якщо не сьогоднішня, то наступна ГПУ має порушити кримінальну справу. Якщо ми цього не зробимо, значить, ми пробачимо їм спробу захопити нашу мову, державу і наші цінності.У вівторок наша фракція повним складом буде у Харкові, де готується чергове судилище над Тимошенко. Ми робитимемо все, щоб поряд з нами тут стояли Юлія Тимошенко і Юрій Луценко.Цей невеликий успіх має надихнути нас і народ України. Бо з маленьких досягнень народжуються великі перемоги. Я радію, що Янукович повернувся на батьківщину до Донецьку і готується до гастрольного туру з Йосипом Кобзоном із піснею «Мой дом — Донецк». Ми готові проінвестувати тур Януковича і Кобзона, дати транспорт, озвучку, якщо він погодиться скласти з себе повноваження голови держави. Це буде правильно, коли він стане веселити людей, а новий президент і новий уряд будуть думати про Україну».

Олег ТЯГНИБОК:
«Сила — у вірі в те, що ми можемо перемогти»
«Брати і сестри, дозвольте привітати всіх нехай із невеличкою, але дуже важливою нашою перемогою. Ми зробили кілька надзвичайно потрібних речей протягом останніх кількох днів. Представники опозиційних партій не просто зуміли сісти за стіл перемовин і подивитися один одному у вічі, не просто підписати якість документи, не просто домовитися про майбутню співпрацю… Ми довели одне одному і українському суспільству, що вміємо у складний момент ухвалювати правильні необхідні рішення та їх реалізовувати. Хочу схилити голову перед усіма українцями, перед тими, хто був тут, на Європейському майдані… Перед киянами і тими, хто поки що придивляється. Київ завжди довго розхитується, але як вийде на вулиці, то вся ця банда дуже швидко втече з України. І в тому наша сила, в тому наша перевага. Ми зуміли провести таку акцію протесту, що люди повірили опозиційним лідерам. І сьогодні кожен знає, як можна перемагати режим. Українські патріоти, керуючись силою духу, силою серця, зуміли відбити фактично озброєних представників спецпідрозділів. Вони готували зелений коридор для Януковича, який мав проводити прес-конференцію в Українському домі. Побравшись за руки, ми зуміли зупинити тих, хто хотів позбавити нас права на майбутнє».

В’ячеслав КИРИЛЕНКО:
«Сила — у вірі в те, що ми можемо перемогти»
«Сьогодні ми довели, що об’єднавшись можемо давати банді відсіч. Пам’ятаєте, як вони у вівторок, думаючи, що їм усе дозволено, поставили на голосування цей бандитський антиукраїнський закон про мови? Знаючи, що ніхто ще й до зали не дійшов, що опозиція і не здогадується про голосування. Так, ми вирвали один мікрофон у Адама, я особисто до цього долучився. Ми вирвали другий мікрофон. Але банда встигла незаконно, антиконституційно, по-бандитському, по «беспредєлу» проголосувати з третього мікрофону.За 30 хвилин після цієї ганебної ухвали ми з побратимами вже стояли тут, біля Українського дому. Бо це наш дім, він лише формально належить управлінню справами Адміністрації президента. А насправді він належить українському народу. І ось Європейська площа, бо Україна — це Європа, ось Український дім, це все наше, це не належить жодному чиновнику. Навіть якщо він вважає, що запанував над усією Україною і ніхто йому не указ.Ми прийшли і розпочали голодування. Це все неможливо було б без вас, дорогі українці. Бо одразу, як тільки ми почали політичну акцію, перехожі помітили, що щось не те. Небайдужі люди все підходили й підходили. Влада почала метушитися. Спроби відтіснити нас здійснювалися неодноразово, але ми вистояли, відстояли цей плацдарм від «беркутівських» атак. Поки гарант не зрозумів, що сказати українському народу нічого не може. Бо що сказати — що забрав мову, забрав пенсії та зарплати, ліси і води, і взагалі все хоче забрати? Що для них це не країна, а територія, місце для бізнесу? Та ще й яке! 603 тисячі квадратних кілометрів, найбільша країна в Європі. Вони думають, що пануватимуть вічно. Але зламають зуби зараз і назавжди об українську мову…У нас була одна мета — не допустити підписання закону. І ми домоглися цієї перемоги. Можливо, це не тріумф, бо тріумф буде тоді, коли Янукович перестане бути президентом! І цей тріумф не за горами. По всій країні час розпочинати такі акції, щоб він зрозумів: по всій Україні люди стогнуть від ярма такого правителя. А ті крихти, що вони отримують, — це одна мільйонна від щоденного доходу хазяїна «Межигір’я».Щоб ми терпіли скільки завгодно довго, вони хотіли забрати мову. Бо мова — це серце народу. Нема в людини мови, духу, серця — роби з нею що хочеш. Але перед ними — нащадки запорозьких козаків, славних бійців УПА, УНР, ЗУНР, дисидентів 60-х. Я переконаний, я вірю, що ми не вдарили обличчям у багнюку».

Анатолій ГРИЦЕНКО:
«Сила — у вірі в те, що ми можемо перемогти»
«Насправді їхня мета — 40,5 млн гектарів української землі вартістю сотні мільярдів доларів. Вони вже назвали ціну — 300 доларів за гектар. За ці кошти навіть мопед не купиш. Хоча чудово знають, що земля такої якості у Європі коштує від 15 до 20 тисяч євро за гектар. Ми знаємо, хто її придбає. Звичайно, ви не побачите у передвиборчих гаслах Партії регіонів щось на кшталт: «Ми розпродамо або скупимо всю землю!» Але вони хочуть це зробити. Український дім — символ відродження. Ми розширюємо акцію протесту. Сьогодні лідерами партій, які входять до Об’єднаної опозиції, прийняте важливе рішення — ми гуртуємо своїх депутатів у міських, селищних, сільських радах. А все для того, щоб працювати разом. Усі сили мають бути в одному кулаку. Ви зараз бачите, скільки різних партій виступають на однакових позиціях. Раніше такого не було. Янукович допоміг нам об’єднатися. Для того щоб ніколи більше жодна влада не дозволяла собі знищувати суди, руйнувати місцеве самоврядування, розподіляти бюджет у ручному режимі, заганяти країну в ізоляцію, — саме тому Партія регіонів після зміни влади повинна бути ліквідована. А її вище керівництво на чолі з Януковичем, Азаровим, Бойко, Лавриновичем має піти під суд. Цього вимагають закони України, і це аж ніяк не зведення рахунків. Це щеплення для того, щоб народ тримав кожну владу за горло. Ми зараз допрацьовуємо нашу передвиборчу програму. І якщо ви допоможете нам отримати більшість у парламенті, то одним із перших ми приймемо Закон України «Про відкликання народного депутата». Тоді не буде жодної тушки. Тоді люди зможуть впливати на депутата не один раз у 5 років, а щодня».


"Вечерние Вести"
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Октябрь 2018 (666)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области