ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Ноябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

«У нас одна Батьківщина, і буде одна перемога!»

  1013   0 14.05.2012, 09:11 | Статьи, Политика
«У нас одна Батьківщина,  і буде одна перемога!» Звернення Юлії Тимошенко до Форуму Об’єднаної опозиції

Слава Україні! Дорогі мої!

У мене болить душа через те, що я не можу бути поряд з вами тут, на Михайлівській площі в центрі нашої столиці, де б’ється серце гідного майбутнього нашої великої європейської держави.Я надзвичайно горда за кожного, хто присутній на форумі, хто виявив волю до об’єднання.Наше об’єднання — історичне! Відійшла в минуле вся політична мішура та взаємопоборювання, залишилося головне — свята справа звільнення України від жорстокої кримінальної окупації. Якщо ми не зможемо на парламентських виборах зробити цю справу спільно з активною частиною суспільства, окупанти ставатимуть міцнішими, заможнішими, цинічнішими, і з кожним роком їх буде все складніше і складніше усувати. Коли ми разом, коли ми об’єдналися, у нас з’явився шанс на перемогу.

Тому сьогодні моя велика подяка, мій низький уклін усім опозиційним партіям за відмову від амбіцій, за віру в гідне майбутнє, за служіння Україні. Ми здатні єдиним фронтом вдарити по мафії, що засіла у владних кабінетах і «межигірських» резерваціях. Ми повернемо нашим громадянам в усіх регіонах України почуття власної гідності та гордості за свою Вітчизну.Але сьогодні немає жодного сенсу вчергове критикувати партію влади. Більшість людей вже знають їй ціну. Продовольчі пайки, які зараз «регіонали» роздають по всій країні, навряд чи змінять ситуацію. Ми зібралися для того, щоб дати відповідь нашим співвітчизникам на питання: «Яку країну ми збудуємо, які наші принципи, від котрих ніколи не відступимо, які наші ідеї, що їх ми ніколи не зрадимо?».

Головне завдання для нас — закласти такий фундамент для нашої держави, який дозволить збудувати сучасну сильну демократичну європейську Україну, де не чергова партія влади вирішуватиме, як жити кожному українцю, а громадянське суспільство буде міцно тримати в своїх руках кожного чиновника, посадовця і надавати їм чіткі директиви щодо управління країною. Необхідно радикально змінити систему стосунків між владою і суспільством. Опозиція, ставши владою, повинна відмовитися від частини своїх повноважень на користь громадян України. Ми зобов’язані дати людям не декларативні, а справжні інструменти впливу на всю систему влади. І не від виборів до виборів, а ті, які діють щодня. Не може життя людини залежати від «гри в лотерею» — пощастить з вибором президента чи ні. Хто б і коли б не переміг на президентських або парламентських виборах, людина завжди мусить мати всі необхідні засоби, щоб захистити себе правовим шляхом та мати змогу впливати на хід свого життя. Ще раз підкреслюю — за будь­яких умов.

Я у своєму житті зазнала достатньо страшних випробовувань, щоб на власному досвіді переконатися, що пересічна людина в Україні, навіть коли вона на волі, перебуває у в’язниці безправ’я, владного насилля та безвиході. Я твердо знаю, як це виправити, і хочу дати кілька порад.Перше. Відкликання депутатів, мерів, розпуск парламенту, місцевих рад, імпічмент президенту треба зробити доступними для громадян. Ці процедури мусять проводитися без втручання влади. Підкреслюю: без будь­якого втручання влади. Я готова запропонувати працюючі механізми.

Друге. Треба надати кожному громадянину право звертатися до суду з заявою про порушення кримінальної справи проти будь­якого представника влади, який грубо переступив закон, — наприклад, якщо чиновник примушує людину до сплати хабара. Суд зобов’язаний порушити і розслідувати цю справу. Треба дозволити громадянам збирати докази порушення посадовцями закону та надавати їх до суду. Сьогодні кожен непокірний громадянин — на оптичному прицілі у влади. Треба, щоб було навпаки. Але для цього необхідно зробити суди цілковито незалежними, інакше ця пропозиція не має жодного сенсу. У в’язниці я розробила цілісну концепцію реформи системи правосуддя і найближчим часом доповім про неї країні.

Третє. Треба зробити громадянське суспільство впливовим учасником усіх політичних процесів. Нам необхідно розірвати замкнене коло монополії політиків на державо­творення. Профспілки, творчі союзи, громадські організації, студентські й галузеві спілки мусять отримати право на участь у формуванні правил життя у своїй країні та право контролю за діяльністю влади.Четверте. Треба перебудувати піраміду влади. Центральні органи влади повинні виконувати тільки ті функції, з якими не можуть самостійно впоратися місцеві. Тож піраміда влади мусить бути перевернута на користь місцевих громад та їх представників. Не менш як 70% бюджетних коштів мають залишатися у місцевій громаді. До центрального бюджету слід перераховувати лише необхідний мінімум. Адже сьогодні центральна влада здійснює не державну політику, а тотально грабує країну на користь власних офшорів.

Окреме завдання — змінити стосунки між власниками бізнесу і най­маними працівниками. Частина прибутків повинна передаватися безпосередньо працюючим у вигляді медичного страхування, оплати за навчання, комунальних субсидій. Тому що зараз ця частина прибутку йде до бюджету, де безслідно зникає на приватних рахунках чиновників. Створення платіжоспроможного народу — запорука його свободи.

Правляча партія познущалася з людей, ухваливши Податковий кодекс, який вбив середній клас, Пенсійний кодекс, який принизив значну частину пенсіонерів, особливо жінок і військових. Влада змінила систему судочинства, перетворивши суддів на лакеїв кримінальних авторитетів та олігархів. Ми маємо взяти на себе обов’язок в перший день нашої перемоги скасувати ці псевдореформи й усі інші антиукраїнські та антилюдські нововведення.Я також прошу Об’єднану опозицію відразу після перемоги передбачити в нашій спільній платформі створення спеціального комітету за участі громадськості щодо організації повернення підприємцям їх приватної власності, яка рейдерським та адміністративно­бандитським шляхом була відібрана за останні два роки.

Я прошу опозицію внести до першочергового плану дій розслідування кожної незаконно відібраної копійки з бюджетів усіх рівнів, кожного державного підприємства, кожного державного родовища корисних копалин — всього, що без плати та тендерів привласнила собі ця правляча зграя.Ми зобов’язані переконати кожного українця, що справедливість є, і ми її повернемо! Наша боротьба не буде простою. Перемога над кримінальною клікою — це не лише справа політиків. Точніше, за жодних обставин не допустіть, щоб це стало лише справою політиків. Це свята та рятівна боротьба, де кожна людина честі не може залишатися осторонь. Піднімайтеся всі, хто цінує свободу, хто має гідність, хто любить Україну і не хоче жити під кримінальною диктатурою.

Піднімайтеся та беріться за роботу зараз, бо завтра може бути запізно. Свою роботу мусить зробити кожна людина честі без умовлянь та запрошень. Беріть Програму дій Об’єднаної опозиції, роздруківки з Інтернету, які розповідають правду про правлячу кримінальну зграю, розмовляйте з тими, хто ще обманутий або байдужий, беріть відповідальність за членів своєї родини, які отримали продуктові пакунки чи інші політичні хабарі від партій влади.

Вставайте пліч­о­пліч! У нас одна Батьківщина, і буде одна перемога! Я вірю у вас, я вірю в український народ! Слава Україні!

Ваша Юлія Тимошенко
"Вечерние Вести"
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Ноябрь 2018 (594)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области