ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

«Ми вирішили боротися й перемагати»

  289   1 26.04.2012, 12:23 | Статьи, Политика
«Ми вирішили боротися й перемагати» Як відомо, 23 квітня було оприлюднено «Декларацію єдності», яку підписали лідери «Батьківщини» Юлія Тимошенко й «Фронту змін» Арсеній Яценюк.

Отож, відбулося фактичне об’єднання опозиційних політичних сил і формування їх спільного списку на парламентських виборах. До складу опозиції, яка піде на вибори на базі «Батьківщини», увійшли, окрім «Фронту змін», ще «Народний рух», «Народна самооборона», «За Україну!», ПРП.

Того ж дня ця подія активно обговорювалась у вітчизняних засобах масової інформації. Олександра Турчинова та Арсенія Яценюка запросили до участі в телевізійних програмах. На політиків, які здійснили довгоочікуваний крок — об’єднання опозиції, чекало чимало запитань від журналістів, ведучих і, звичайно, політичних опонентів. Пропонуємо вашій увазі головні месиджі щодо цієї знаменної події, які озвучили перший заступник ВО «Батьківщина» та лідер «Фронту змін».

Щодо цілей, які ставить перед собою опозиційне об’єднання
Олександр Турчинов: «У нас сьогодні є один головний опонент — це кримінальне угруповання, яке керує країною. І я вважаю, що не може нині відповідальний політик розмінюватися на боротьбу за рейтинги, додаткові відсотки. Треба вибудовувати єдиний фронт, єдину команду, яка б змогла отримати перемогу в дуже важкій боротьбі, тому що боротьба буде не за правилами, і саме це демонструє влада щодня». Арсеній Яценюк: «Ми порушили політичний формат України. Вперше за 20 років української політичної історії дві базові демократичні опозиційні партії — «Батьківщина» і «Фронт змін» — все ж таки прийняли рішення об’єднатися. У нас була дуже складна історія, але ми все це подолали. А спірні питання завжди є, бо ми всі демократи. Але ми вирішимо будь-які спірні питання, тому що ми сильні, ми порозумнішали, ми зробили серйозні висновки. Я переконаний у тому, що жодних суперечностей не залишиться!»

Щодо складу об’єднаної опозиції
Олександр Турчинов: «І мої колеги, і я — ми всі засмутилися, що серед тих, хто зробив свій вибір, хто сьогодні об’єднався в межах опозиції, немає поки що партії «УДАР» і Віталія Кличка. Мені здається, що настав час усім визначитися. Я не вірю, чесно вам скажу, в якісь ефемерні треті сили, які і не влада, і не опозиція. Сьогодні відбувається водорозділ: або ти працюєш на «регіони», як би ти не називався, і фактично ведеш країну до ізоляції, до постійної перманентної кризи, до тоталітаризму, або ти об’єднуєшся у демократичну опозицію. І на першому етапі наша головна мета — повернути нашій країні демократичний фундамент».

Щодо контролю за чистотою партійних списків

Арсеній Яценюк: «Ми застосували дуже простий принцип: партія висуває найкращих, але для того, щоб прийняти рішення, кого висуває об’єднана опозиція, ми проводимо соціологічне опитування. І в кого вищий рейтинг — той і йде від партії. Все дуже просто!»

Щодо злиття фінансів, необхідних для проведення передвиборчої кампанії
Олександр Турчинов: «Ця влада розгорнула фактично тотальний терор стосовно всіх, хто хоч якось допомагає опозиційним силам, насамперед стосовно малого, середнього бізнесу, який нині й так перебуває у скрутних умовах. Тому ми розраховуємо не на якісь міфічні фінансові вливання, а на те, що спільно ми зможемо відсторонити від влади Януковича, його команду і повернути Україну на демократичний, європейський шлях розвитку. Ми хочемо, щоб наші діти пишалися нашою країною, щоб вони жили в цивілізованій Європі. Це завдання, яке ми зобов’язані виконати, подобається це комусь чи ні».

Щодо ролі в об’єднанні опозиційних сил лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко
Олександр Турчинов: «В інтерв’ю, яке Тимошенко передала з-за ґрат, вона зазначила, що сьогодні найважливіше — це питання побудови єдиної і потужної демократичної партії. Партії, що працює не на вождів, а на власну країну, на людей… У всіх своїх зверненнях Юлія Володимирівна закликала опозиційні сили об’єднатись — це її позиція. Уже зараз зрозуміло, що вибори не будуть чесними. І не тільки з огляду на те, як вони формують штаб і які технології використовують — жорсткі, антиконституційні технології. Вибори не можуть бути чесними тому, що лідери опозиції Юлія Тимошенко, Юрій Луценко знаходяться за ґратами. Їх не допускають до виборів. Водночас у таких важких умовах ми не можемо ховатися від відповідальності. Ми не можемо сказати: ось бачите, наші побратими — за ґратами, ці вибори не є чесними, і ми не будемо брати в них участь. Ми повинні перемогти, незважаючи на складну ситуацію в Україні».

Щодо перспективи звільнення політв’язнів з-за ґрат
Олександр Турчинов: «Для того щоб звільнити Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, інших політв’язнів, є тільки один варіант — перемога на виборах, перемога над цією владою, яка перейшла і моральну, і юридичну межу. Іншого варіанту звільнення політв’язнів сьогодні немає…»

Щодо «тушок»
Олександр Турчинов: «Ви знаєте, чому не було «тушок» за нашого уряду, навіть коли ми мали меншість у парламенті, коли відчували дуже велику потребу у підтримці законодавчих ініціатив в умовах світової кризи? Тому що для нас це було неприйнятно. Ми ніколи не ставили перед собою завдання людей, які були в опозиції до нас, переманювати за гроші або силовим шляхом, підтримуючи у такий спосіб більшість у парламенті. Не було попиту на зраду! У Партії регіонів є попит на зраду, це її стратегія. Коли є попит, коли є терор, коли є тиск — слабкі не витримують цього. Партія регіонів сама створює передумови для цього процесу».Арсеній Яценюк: «Ми хочемо представити нову якість української опозиції. Саме тому наш список буде чесний, відкритий, відвертий. Саме тому ми боремося за найкращих людей в областях. Саме тому ми маємо право вето як з боку «Батьківщини», так і з боку «Фронту змін» на кожну особу, яка йде в список».

Щодо уникнення помилок минулого
Олександр Турчинов: «Ті конфліктні питання, які виникли вже після завершення виборчої кампанії, для відповідальних політиків повинні стати уроком, який належить не просто вивчити, а насамперед зробити з нього висновки. Ми висновки зробили. Перед «Фронтом змін» сьогодні не стоїть питання щодо проходження до парламенту — вони впевнено проходять. Але ж вони, як і ми, переступають через свої амбіції і єднають зусилля разом з нами, щоб отримати не голоси в парламенті, не мандати, не можливість ходити до парламентського буфету чи безкоштовно літати, а щоб перемогти! Це — завдання, яке ми реалізуємо». Арсеній Яценюк: «Ми вирішили боротися й перемагати. Для цього ми йдемо єдиним політичним списком на базі партії «Батьківщина». І ми переможемо. В мене немає сумнівів!»

Андрій ЗЛИЙ
"Вечерние Вести"
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (702)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области