ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Декабрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     

500 000 за депутатську душу

  500   0 09.02.2012, 09:53 | Статьи, Политика
500 000 за депутатську душу
Народний депутат України від фракції «БЮТ–Батьківщина» Роман Забзалюк провів спецоперацію у лавах Партії регіонів та дізнався, як і за скільки режим Януковича купує депутатські душі

8 лютого народний депутат Роман Забзалюк заявив, що його вихід із фракції «БЮТ–Батьківщина» був підпорядкований головній меті — провести розслідування планів провладної більшості та їх мотивів щодо утворення «тушкової метастази у Верховній Раді». Народний депутат на прес-конференції продемонстрував запис своєї розмови з одним із керівників депутатської групи «Реформи заради майбутнього» Ігорем Рибаковим, у якій йдеться про механізм купівлі опозиційних депутатів. Пропонуємо вашій увазі текст виступу Романа Забзалюка.

«Поскільки увага української і світової спільноти прикута до тих подій, що нині розгортаються в Україні, від мене очікують сенсаційної заяви. Тому я вирішив як громадянин і народний депутат України звернутися насамперед до журналістів, бо саме вони відіграють сьогодні одну з вирішальних ролей у побудові демократії в Україні, захисті цієї демократії та свободи слова, щоб вони подали цей матеріал у тому вигляді, в якому я буду зараз його викладати.

Із наближенням до виборчої парламентської кампанії Янукович та його оточення «якнайщиріше» запевняють представників західного світу про нібито прагнення до демократичних принципів і нібито розпочаті заходи з відновлення в Україні свободи слова та реставрації умов для вільного розвитку малого й середнього бізнесу, нібито відсутність в Україні політичних переслідувань і репресій, нібито палке бажання провести в Україні прозорі й чесні вибори. Вони розкручують чергову політичну байку про «покращення життя вже сьогодні» (але після того, як ви оберете для мене новий парламент). Фактично ж на цьому тлі нещирих обіцянок режим починає чергову хвилю брутальних провокацій проти опозиції та її лідерів — Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, Олександра Турчинова. І водночас підготовку до фальсифікацій на виборах до парламенту або, за можливості, створення усіх передумов, щоб виборів не було взагалі.

І доказ цього — та інформація, яку ми, команда партії «Батьківщина», отримали внаслідок проведеного депутатського розслідування, зокрема, особисто мною як члена Комітету ВР із питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією. Ви запитаєте, чому я зараз виступаю від імені «БЮТ Батьківщини»? Справа в тім, що ці неповних два з половиною місяці я формально перебував у так званій групі «Реформи заради майбутнього», але фактично ніколи не виходив з лав команди «Батьківщини» та її фракції. Більше того, тепер уже із зрозумілих для вас причин я як ніколи пишаюся нашою командою. Командою справжніх патріотів, які віддають усі свої сили, щоб захищати демократію, захищати незалежність України, боротися з тоталітарним режимом, який, на жаль, сьогодні стрімко розгортається на теренах нашої країни.

Нещодавно керівництву партії «Батьківщина» стало відомо про те, що діючий режим готується до фальсифікації на виборах і чергових спроб дискредитації та паралізації нашої політичної сили, яка є, безперечно, цементуючим стрижнем усіх демократичних і опозиційних сил країни. Йшлося не тільки про посилення спроб щодо фізичного, психологічного та політичного знищення Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, інших політичних в’язнів, а й про злочинну доктрину кримінальної кліки розколу партії «Батьківщина» та її фракції шляхом ламання, висмикування її членів через залякування, шантаж та підкупи.

Тому керівництво партії і фракції ухвалило рішення упередити провокації, унеможливити, наскільки це реально, такі корупційні злочини, а найголовніше — пролити світло на плани та мотиви утворення метастазів «тушок» у Верховній Раді України. Це відповідальне завдання було доручене безпосередньо мені. Власне кажучи, моїми партійними обов’язками як голови центральної контрольно-ревізійної комісії передбачено перейматися також питаннями недопущення розколу в партії. Я, звісно, важко переживав з приводу того, як мої побратими, соратники, прихильники сприймуть таку подію, але важливість та актуальність розслідування була очевидною.

Тому насамперед хочу подякувати тим соратникам і тим журналістам, які знали або здогадувалися про мету мого так званого «переходу», та вибачитися перед тими, кому ми не могли з певних причин розкрити справжню мету розслідування. Водночас хочу відразу спростувати ті маніпуляції та дезінформації, що миттєво були вкинуті та розкручені через ЗМІ представниками «груп тушок», — про начебто небажання моїх соратників допомогти мені з лікуванням. Я якраз вдячний Турчинову, Кожем’якіну, Кириленку, Дубелю, Триндюку, Пашинському та іншим моїм соратникам, котрі надали посильну допомогу, завдяки якій я зміг одужати для подальшої боротьби. Хочу вас запевнити, що жодного стосунку до цих питань група «тушок» апріорі не має. Втім, повертаючись до суті своєї заяви, зазначу, що ми досягли поставленої перед собою мети. Що я маю на увазі?

Перше. Цілковито зрозуміло, що головний удар реакційних, антиконституційних сил спрямований проти партії «Батьківщина» та її фракції у Верховній Раді України. Помста олігархів та їхнє прагнення ізолювати Юлію Тимошенко від народу України не дають бажаних для них результатів. Величезна кількість її послідовників, незважаючи ні на що, продовжують нести прапор боротьби за свободу та демократію. У країні стрімко визрівають процеси патріотично-визвольної боротьби, в авангарді якої стоїть наша політична сила — партія «Батьківщина». Причому зверніть увагу, як ієзуїтськи цинічно керівництво групи продажних «тушок» за вказівкою свого господаря на Банковій підганяє провокаційні топ-новини. Наприклад, мій вихід де-юре вони навмисне підтасували під день винесення чергового протизаконного вироку Юлії Тимошенко ураженим «кірєєвською проказою» Київським апеляційним судом. Цього самого дня вони планували проведення зрежисованого з’їзду УСДП під головуванням пані Королевської.

Друге. Арсенал антиконституційної та антиукраїнської зброї режиму поки що складається не тільки з верхівки підконтрольних силових структур, прокуратур, судів, а й з інтриг, брехні, шантажу та підкупів. Зокрема, під їх повним контролем в утвореній і окупованій режимом Верховній Раді України перебуває так звана «група тушок», що зорієнтована на роботу проти нардепів, які стоять на українських, демократичних, а відтак твердих позиціях…
Як саме діють найманці режиму, що в народі справедливо отримали назву «продажні тушки»? За зраду виборців та продаж своєї совісті пропонуються шалені гроші. Нині йдеться про суми в 500 тисяч доларів одразу. Потім — щомісячна зарплатня у 20–25 тисяч доларів плюс додаткові надбавки за активну брехню проти «Батьківщини» та опозиції. На завершення пропонується бонус за мерзотну службу Господарю у розмірі 500 тисяч доларів на «тушку»…
А тепер порахуйте, скільки «тушок», і запитайте себе, звідки такі кошти?

Здогадатися неважко, ланцюг так чи інакше приводить до кишень простих громадян — платників податків. Бо олігархи у нас економні, свої «чесно вкрадені» просто так не віддають. Водночас стає очевидним, що за всіма інсинуаціями, за виходами і переходами нібито з особистих чи політичних переконань стоїть одна проста річ — гроші, безсовісність та продажність.Тому навіть якщо серед депутатів з’явиться так званий правдошукач в іншому таборі, який візьметься лити бруд на партію «Батьківщина», знайте: цей бруд зварений та підігрітий на вкрадених грошах громадян.

Третє. Режим, безумовно, готує різні варіанти фальсифікації результатів виборів. Як у день голосування, з використанням адмінресурсу, підконтрольних йому ДВК і ЦВК, так і після, спробувавши сформувати в ВР нову стару так звану пропрезидентську більшість. Звісно, за рахунок заздалегідь підкуплених депутатів з різних таборів. Більше того, вождь режиму кримінальної олігархії та його оточення у своєму прагненні залишитися при владі за будь-яку ціну, ладен віддати на поталу навіть своє дітище — ПР, сповна використавши її.

Відтак і виношуються у «Межигір’ї» сценарії на кшталт тих, про які ви зараз чуєте… Я так розумію, що нині для них необхідно сформувати дільничні виборчі комісії виключно з підконтрольних та слухняних наймитів. Латентна підтримка регіональних депутатів з-поміж підставних опозиціонерів, повальний підкуп депутатів уже нової каденції… Розуміємо, що розпочалася гонитва за списками кандидатів у депутати, членів окружних і дільничних виборчих комісій. Хто і як буде намагатися підкупити цих людей? Поряд з залякуванням режим намагатиметься безпосередньо або через підставних новоявлених демагогів роздавати гроші, гречку, тощо, обіцяючи чергову нірвану. Тому як ніколи зараз актуальні слова Юлії Тимошенко: «Беріть, якщо ця кліка бандитів пропонує, але голосуйте, як підказує вам розум та серце. Адже ці гроші вкрадені режимом у кожного з вас, у кожної української родини».

Щодо грошей, що їх надав мені Рибаков, то я це сприймаю як прямий спонсорський внесок у справу боротьби з діючим режимом. Можу його і вас запевнити, що вони неодмінно будуть спрямовані на агітаційну, пропагандистську роботу серед мешканців однієї з областей на півдні України, на підготовку опозиційних сил регіону до участі у передвиборній боротьбі та на недопущення фальсифікацій виборів, які готує режим.

Зрозуміло, що внаслідок певних корупційних дій у Раді режимом створена так звана група «реформ заради зрад». Яка очевидно мотивовано за гроші брала участь у голосуванні за цілу низку антиконституційних рішень. Зокрема, за передачу фактично всіх владних повноважень президенту… Відтак подібні рішення неможливо сприймати як такі, що ухвалені у законодавчій площині. І, за великим рахунком, таку спаплюжену Верховну Раду треба негайно розпускати та проводити дострокові вибори. Водночас ми розуміємо, що коли суди та прокуратура перетворені на кишенькові бутафорні декорації, які діють виключно за принципом «чего изволите, Хозяин?», очікувати від них реакції не доводиться. Тому ця інформація буде передана мною і приєднана до тих чисельних справ, які принципово вивчатимуть новоутворена демократична більшість і загальнонаціональна державна комісія із розслідування злочинів чинного режиму, спрямованих на підрив незалежності та національної безпеки.

Переконаний, що народ спроможний захистити свої демократичні свободи і не дасть спаплюжити загальне волевиявлення на виборах до ВРУ. Важливо, що ми зараз знаємо, які плани виношує злочинний режим та як їм протистояти. Проінформований — означає озброєний. А наша зброя — це єдність, унеможливлення фальсифікацій на виборах. Адже кожен бюлетень виборця — це удар по режиму. Спільно ми зможемо конституційним способом усунути від влади цю ненажерливу кримінальну кліку, що узурпувала владу в країні і збагачується за рахунок бюджету. А отже, за рахунок зубожіння громадян.

На завершення хотів би підкреслити: небезпека, яка йде від чинного режиму, очевидна. Не менш небезпечним є намагання цієї кліки прищепити людям страх, зневіру в політиків та псевдомораль, нібито все на світі продається і купується. Це зовсім не так, адже купка пихатих нуворишів тремтить, бо розуміє, що народ повертає собі віру, що не все у цьому житті продається.

Нашу команду на чолі з Юлією Тимошенко та Олександром Турчиновим не зламати. Нас рекомендувала партія, люди нас делегували. Україна нас зобов’язала боронити соціальні права та свободи громадян України. Я вірю, що все це відбудеться. Слава Україні!»


"Вечерние Вести"
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Декабрь 2018 (606)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области