ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Декабрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Юлія ТИМОШЕНКО: «В Україну прийшов справжній льодовиковий період авторитаризму»

  383   0 09.02.2012, 09:22 | Статьи, Политика
Юлія ТИМОШЕНКО: «В Україну прийшов справжній льодовиковий період авторитаризму»
Лідер опозиції поставила партнерам у боротьбі з режимом Януковича пріоритетні завдання щодо повернення України на шлях до європейських демократичних цінностей

Дорогі мої колеги, соратники, друзі!
Перш за все — я дуже скучила за вами, за дорогими моєму серцю людьми, з якими я пройшла значну частину свого життя та всі етапи боротьби за становлення нашої держави.Ви знаєте, що бувають різні родини: буває, що рідні по крові люди ворогують, не вітаються, роками не ходять один до одного в гості, а буває, що люди готові життя віддати за своїх близьких, готові на будь-які самопожертвування.

І коли я бачила ваші рукопашні бої в Печерському суді, ваші очі під час винесення мені вироку, коли зараз спостерігаю, як ви піднімаєтеся та ідете в атаку в парламенті, як боретеся за країну та за мене на світовій політичній арені, я думаю, що, незважаючи на біду, в якій опинилася, я щаслива людина, бо мені дуже поталанило з вами — моєю родиною, людьми честі, моралі та віри.

Спасибі вам за те, що ви такі. Саме тому я не відчуваю страху та марноти тут, за бетонними стінами та ґратами. Навпаки, в мене є гордість, що ви є і що ви у важкій щоденній праці крок за кроком наближаєте перемогу.Я знаю, що деякі наші депутати ще переходять до провладної більшості. Нікого не вмовляйте залишитися та не зраджувати, нікого ні в чому не переконуйте і ні на кого з них не ображайтеся. Це слабкі люди, які не здатні тримати удар заради служіння Україні, не усвідомлюють своєї місії. Ми їх зараз побачили такими, якими вони є, — без мішури та політичного макіяжу.

Хай усі слабкі та зрадники йдуть до провладної більшості. Господь очищує нас від нікчемного баласту перед історичною роботою, яку ми мусимо зробити з відродження європейської України.Ми крок за кроком стаємо сильною, монолітною командою, яка варта довіри людей, яку підтримує демократичний світ. Командою, яка за кулісами політичних баталій не їсть з рук окупантів та не братається з ними в кулуарах, імітуючи опозиційність.Саме з вами, з людьми, які знесли всі випробування, я піду далі в майбутнє — у новий парламент та новий історичний етап становлення нашої незалежної, європейської, демократичної країни.

Не дивлячись на моє місцезнаходження та стан здоров’я, я відстежую усі процеси, що відбуваються в нашій країні. У мене достатньо інформації для глибокого аналізу та розуміння цих подій. Я повністю підтримую дії нашої фракції, дії керівних органів партії, підтримую все, що ви як народні депутати і партійні лідери робите в парламенті, регіонах та на своїх виборчих округах. Я цілком підтримую наші нові кадрові призначення, бо знаю, що 2012 рік мусить стати переломним для країни, а це залежатиме від того, наскільки сильно та фахово ми проведемо виборчу кампанію. У нашій команді немає іншої людини, яка б була більш фаховою, ніж Іван Григорович Кириленко, в організації виборів. Саме тому я схвалюю рішення про призначення його заступником Олександра Валентиновича Турчинова з організації виборчої кампанії та прошу всіх вас допомогти йому в цій надважливій роботі.

Я також вірю, що Андрій Анатолійович Кожем’якін на посаді керівника фракції продовжить консолідацію та ефективну роботу нашої команди в парламенті. Сьогодення вимагає від нас, від нашої фракції рішучих дій. Знаю, що під керівництвом Андрія Анатолійовича саме такою буде наша робота — лідерською, вона зупинить встановлення в Україні диктатури та спробу здачі наших національних інтересів. Хотіла би привітати вас з початком нової парламентської сесії та поставити перед вами кілька пріоритетних завдань.

Перше і головне
Усіма вашими силами та можливостями, на всіх рівнях переговорного процесу в центрі та регіонах ви мусите забезпечити повне, справжнє, щире об’єднання опозиційних сил у єдиний непоборний моноліт для участі в парламентських виборах 2012 року.Це потрібно зробити незалежно від того, який буде прохідний бар’єр до Верховної Ради.

Запам’ятайте: ключ до усунення режиму — в єдності опозиції, аж до єдиного партійного списку, в чіткому поділі політичного поля на чорне і біле, на добро і зло, на Україну та її окупантів. Тільки така організація боротьби на виборах дасть змогу мобілізувати всю націю на перемогу. Сьогодні питання стоїть не про те, яка партія переможе на парламентських виборах, а про те, чи зможемо ми зберегти незалежну Україну для нащадків! Дріб’язкове гетьманство опозиціонерів позбавить Україну навіть шансу! Об’єднання лише на мажоритарних округах недостатньо! Ви зобов’язані не декларувати, а реально захистити Україну від деградації!

По-друге
Візьміть під свій ретельний конт-роль усіх кандидатів на мажоритарних округах від нашої партії. Не допустіть висунення та обрання випадкових, не перевірених часом та боротьбою людей, а також підприємців, які планують використати політику для зміцнення свого бізнесу. Я наполягаю на тому, щоб кандидатури претендентів у депутати на мажоритарних округах від «Батьківщини» були публічно та принципово обговорені. Поставте надійний захист на мажоритарних округах від кон’юнктурників та людей без цінностей та принципів. У нашій команді більше не мусить бути щурів!

По-третє
Вам невідкладно треба бігти до людей в регіони та розповідати їм, у якій тяжкій небезпеці опинилася наша країна, в якій небезпеці життя кожного українця. Детально розкажіть людям, що вихід є, у чому він полягає і як діяти, щоби з цієї біди вийти.Кожну хвилину свого часу віддайте спілкуванню з людьми в селах, містах, на підприємствах, на подвір’ях. Не реклама по телебаченню та радіо, а розмова очі в очі з народом дасть вам шанс змінити ситуацію. Не змарнуйте час!

І, нарешті, четверте
Не дайте до парламентських виборів новітнім клептоманам забрати у країни стратегічні об’єкти власності — землю, газотранспортну систему, гідроелектроенергетику, «Енергоатом», «Укрзалізницю», музейні цінності та інше. Ви знаєте апетити новоявленої Сім’ї головного Господаря. Зробіть усе можливе, щоб країна протрималася до ліквідації режиму.Я, незважаючи на все, що зі мною відбувається, і далі постійно контактуватиму з вами. Я тримаю зв’язок з Олександром Турчиновим, Сергієм Власенком, Андрієм Кожем’якіним, Іваном Кириленком та Григорієм Немирею.Я буду разом з вами ухвалювати рішення, працювати щодня та наближати Перемогу.

В Україні настав такий час, коли непохитність нашої команди, наша принциповість і відданість ідеям справедливості, за які ми боремося впродовж довгих років, піддаються найважчим випробуванням, але я знаю, що ви здужаєте і врешті-решт повернете Україну в коло розвинутих європейських держав.
І хоч зараз на вулиці люті морози, а в Україну прийшов справжній льодовиковий період авторитаризму, тільки від нас із вами залежить, чи настане в Україні весна і чи переможе справедливість!

Я вірю, що це обов’язково станеться, бо, незважаючи на репресії, залякування, шантаж та спокуси, які до нас застосовують, ми з вами залишилися єдиною командою і у нас є непохитна віра, мужність та воля до Перемоги.

З повагою і вірою у вас, дорогі мої.
До скорої зустрічі
!

"Вечерние Вести"
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Декабрь 2018 (359)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области