ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

За долги ЖКХ сдирают шкуру, а крымские земли - отложили (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  333   0 13.01.2011, 15:00 | Новости, Политика

Народні обранці на сьогоднішньому засідання парламенту ухвалили низку законопроектів. Чинна владна більшість радо старалася якнайсильніше допомогти і без того бідолашному українцю, зобов’язавши платити «штрафні санкції» за борги ЖКХ. Це – приміром.  Готуйтеся – попереду ще не одна сесія, що пройде під гаслом провладної більшості і любого президента – «Все для народу», «Почую кожного».

За це - голосуємо, за це - голосуємо, а за це шеф наказав не голосувати

Опозиція готується до початку парламентського дня

"Летючка" перед відкриттям засідання. На порядку денному - важливий документ щодо доступу до публічної інофрмації

Верховна Рада Україна у ході ранкового засідання ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект «Про доступ до публічної інформації», що був ініційований народним депутатом від фракцію БЮТ-Батьківщина Андрієм Шевченком. Слід зауважити, згідно із законом, «публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом». А її надання здійснюється безкоштовно, за винятком видатків на оплату друку самих паперів.

Законопроект БЮТівця Андрія Шевченка дістав одноголосну підтримку у сесійній залі

"Регіонал" Мірошниченко, здається, радіє ухаленому документу. І невже не страшно?!

З цього приводу, народний депутат ПР Юрій Мірошниченко відзначив, що зміни до законодавства про доступ до публічної інформації передбачають три рівні відповідальності чиновників за обмеження доступу до публічної інформації. «Перший - це дисциплінарна відповідальність, яка буде застосовуватись в межах того відомства чи органу, де працює чиновник. Другий - адміністративна відповідальність, яка передбачає штраф у вигляді до 50 неоподаткованих прожиткових мінімумів громадян і третій рівень - коли діяльність чиновника стосовно ненадання інформації буде пов'язано з корупційними діями, а бо з намаганням приховати якісь оборудки, то буде передбачатись кримінальна відповідальність. Це може бути як ув'язнення, так і конфіскація майна», - наголосив парламентарій.

Але не всі раділи ухваленому документу. Є щоприховувати?!

І кого ж наш шеф тут по тюрмах посаджав?! Це ж прийде нова влада, то нам ще встократ це все повернеться! Он наші ж які фазенди повибудовували, заводи наприватизовували!

За Васю і Вову натиснув, а от за Наталку не дотягнуся вже!


Сьогодні також Верховна Рада Україна встановила плату за видачу дублікатів ліцензій на провадження окремих видів діяльності на ринку цінних паперів, потім відмовилась ухвалити та направила на повторне друге читання проект закону України «Про внесення змін до закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств про заборону приватизації приміщень, де розміщаються бібліотеки, книгарні та державні видавництва».

Під час сьогоднішнього засідання Верховна Рада Україна ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення в житлово-комунальному господарстві", а також ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо виконання військового обов'язку".

Розкажи мені, як святки ваші пройшли?! Чи ми на старий Новий рік сабантуйчик зробимо?!

Ех! Підемо святкувати в перерві?!

Побоялись парламентарі «кримських земель». Сьогодні Верховна Рада Україна не наважилась ухвалити в цілому та направила на повторне друге читання зміни до законодавства щодо удосконалення управління землями на території Криму.А тепер неоднозначний факт - Верховна Рада Україна ухвалила пропозиції президента України до законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо компетенції правоохоронних органів у питаннях охорони підводної культурної та археологічної спадщини».

Ну то що там шеф нам сказав - голосувати чи ні за позбавлення звання героя України оцього ... як його ... Ну, Бендери .. ой, Бандери. Тьху! Та як скажуть, так і голосуватимемо!

Знак "уповноваженого" головного. Долоня догори - всі тиснуть "за"

Ну там, ти знаєш, такі горби і пагорби, але ж території скільки - фазенду можна побудувати!

Голова обертом! Сміхота та й годі!

Жити, юначе, слід достойно! Так щоб прожив, і тебе вприклад ставили! А не ....

София Зарудна. ФОТО - Павел Довгань. INTV

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (827)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области