ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Волосы дыбом! Или как опозиция ужасалась Жилищного кодекса (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  521   0 13.01.2011, 16:59 | Новости, Политика

Чергове засідання опозиційного уряду міністри «тіньового» уряду присвятили одному з найгостріших питань, що сьогодні турбують українців – проекту Житлового кодексу України. Нашвидкуруч написаний проект руками дбайливих представників «регіоналів» шокує ще більшою мірою, аніж проект Податкового. І це все – лише початок. В той час як профільний парламентський комітет пропонує Верховній Раді України розглянути і прийняти проект Житлового кодексу в трьох читаннях (читати – ухвалить однозначно за три «підходи»), представники опозиції вже б’ють на сполох.Під час сьогоднішнього засідання опозиційного уряду прем’єр-міністр опозиційного уряду Сергій Соболєв оголосив присутнім Постанову опозиційного уряду щодо проекту Житлового кодексу України.

За його словами, заслухавши та обговоривши на засідання опозиційного уряду доповідь міністра регіонального розвитку Бондаренка В.Д. щодо проекту Житлового кодексу України, та, беручи до уваги його повну невідповідність Конституції України, опозиційний уряд постановив ПОВЕРНУТИ зазначений проект  Житлового кодексу України на доопрацювання для КОРІННОЇ ПЕРЕРОБКИ з врахуванням зауважень суб’єктів законодавчої ініціативи, науково-експертного управління Верховної Ради України у зв’язку із тим, що порушується низка статтей Конституції України, встановлюється порядок примусового виселення з житла придбаного в кредит, не забезпечується систематизація житлово-правових норм, уніфікація та системне регулювання житлових відносин.Він також закликав «звернути увагу парламентських фракцій, політичних сил та громадських організацій України на різке погіршення соціальних гарантій громадянам у житловій сфері у разі схвалення відповідного законопроекту». «Це стосується порядку забезпечення житлом з державного та комунального житлового фонду, права на приватизацію житлових приміщень, гарантій якісного надання житлово-комунальних послуг та захисту майнових інтересів громадян», - наголосив він.

Сергій Соболєв закликав звернути увагу уряду Азарова на неприпустимість порушення конституційних прав громадян України та погіршення соціальних стандартів їх життя в результаті схвалення законодавчих актів.


На засідання опозиційного уряду також виступив міністр регіональної політики та розвитку Володимир Бондаренко. За його словами, значна частина положень, включених до проекту під час підготовки до другого читання, призвели до зміни його структури, обсягу та змісту. Він зауважив, що поправки вносились до положень, які були відсутні у тексті законопроекту, який ухвалювали за основу.«Переважна більшість статтей законопроекту спрямована на регулювання правових відносин, які вже врегульовані Цивільним Кодексом України та іншими законопроектами», - наголосив політик і додав, що Проект не містить завершених правових механізмів регулювання багатьох внесених до нього положень.

За словами Володимира Бондаренка, Проект в разі його ухвалення ПРИЗВЕДЕ ДО ЗНИЖЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ СТАНДАРТІВ ДЛЯ ВЕЛИКОЇ КІЛЬКОСТІ ГРОМАДЯН, які перебувають на обліку для отримання житла.

Він наголосив, що передбачається, зокрема, житло з державного або комунального житлового фондів надавати тільки в строкове користування, а всі, хто отримував житло раніше, отримували його в безстрокове користування.

На думку парламентаря, право на приватизацію матимуть лише громадяни, які користуються житловим приміщенням у будинках державного та комунального житлових фондів, які були збудовані і введені в експлуатацію до набрання чинності зазначеним кодексом. Крім того, низка статтей прямо не відповідає Конституції України і не може бути ухвалена.Володимир Бондаренко повідомив, що Проект суттєво звужує права членів житлово-будівельних  кооперативів та членів їхніх сімей на отримання ними житлового приміщення, що звільняється в будинках кооперативу. Крім того, Кодекс також порушує права ЖКБ, примушуючи їх до ОБОВЯЗКОВОЇ РЕОРГАНІЗАЦІЇ, яка може здійснюватися лише за рішенням його учасників.

«Примусове виселення з житла, придбаного в кредит, в разі неповернення кредиту, суперечить Конституції України. Проект Житлового кодексу України не забезпечує паритетність прав і обов’язків надавачів та споживачів житлово-комунальних послуг, не гаранте їх якість та не забезпечує стимулювання енергозбереження у житловій сфері», - зачитав Володимир Бондаренко текст звернення і додав, що також Проект не стимулює розвиток житлового будівництва у сільській місцевості та регіонах депресивного розвитку і е забезпечує систематизації житлово-правових норм, уніфікації та системного регулювання житлових відносин, що і є основним завданням спеціалізованих Кодексі.


І про традиційні «діяння» чинної влади. В ході засідання опозиційного уряду також стало відомо, що з 1 березня 2010 року по 1 січня 2011 року з України в офшорні зони було вивезено 28,7 мільярдів доларів. Саме таку інформацію завив прем'єр-міністр опозиційного уряду Сергій Соболєв. «З 1 березня 2010 року по 1 січня 2011 року в офшорні зони або зоні прирівняні до офшорів з територіі України нашими резидентами було вивезено 28,7 мільярдів доларів, в тому числі з них в таку зону як Кіпр було вивезено 26,3 мільярдів доларів», - сказав політик і додав, що такі обставини дають підставу вважати, де український уряд шукає гроші для пенсійної, податкової, а тепер і реформи житлово-комунального господарства.

Народний депутат, прем'єр-міністр опозиційного уряду Сергій Соболєв також заявив, що виконання державного бюджету у 2010 році відбувалося завдяки емісії та випуску ОВДП.

«Ми щойно отримали інформацію із Національного банку України», відповідно до якої стає зрозуміло, чому відбувається зростання цін в Україні», - наголосив політик.


Також стало відомо, що в опозиції побоюються, що реформи президента Віктора Януковича згубно позначаться на психічному здоров'ї нації. Народний депутат БЮТ Сергій Шевчук повідомив, що останнім часом українці на роботі стикаються з загрозою скорочення або зниження заробітної плати. За його словами, тим самим середньостатистичний український громадянин опиняється в умовах хронічного стресу.

«Це стосується житла, це виражатиметься у тому, що український громадянин переживатиме, чи не виселять його за борги, чи не виселять його із соціального житла», - аргументував свою думку народний депутат і додав: «Здоров`я українців у психічному вимірі може бути істотно пошкоджене, а це призведе до загострення існуючих захворювань, до нових проявів антисоціальної поведінки».

 

 

София Зарудна. ФОТО - Павел Довгань. INTV

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (724)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области