ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Декабрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     

Комитет сопротивления диктатуре требует выполнить резолюцию ПАСЕ и освободить политзаключенных

  378   0 30.01.2012, 15:45 | Новости, Политика
Комитет сопротивления диктатуре требует выполнить резолюцию ПАСЕ и освободить политзаключенных
На сегодняшнем заседании Комитета сопротивления диктатуре все оппозиционные партии-участники единогласно приняли жесткое требование к власти выполнить резолюцию ПАСЕ в полном объеме.

Об этом сегодня сообщил Первый заместитель Председателя партии «Батьківщина» Александр Турчинов в своем комментарии.

По его словам, власть, понимая бесперспективность и нелепость своих обвинений, продолжает фабриковать дела против Юлии Тимошенко и других политзаключенных.

«Вместо выполнения резолюции ПАСЕ о политических репрессиях и требованиях освободить политзаключенных, которая была принята несколько дней тому назад, власть убыстряет маховик преследования лидеров оппозиции», - отметил политик.

Александр Турчинов сообщил, что КСД обратился к руководству всех европейских стран с просьбой не ставить знак равенства между украинской властью и всем украинским народом и «внедрить санкции исключительно относительно высокопоставленных должностных лиц, чиновников, судей, представителей правоохранительных органов, которые непосредственно отвечают за политические репрессии в Украине».

«Комитет требует от режима не делать всех украинцев заложниками их бессмысленной авантюрной политики», - отметил он.

«Мы требуем немедленно освободить Юлию Тимошенко, Юрия Луценко, всех политических узников, и прекратить в Украине политические репрессии», - резюмировал Александр Турчинов.

Заява Комітету опору диктатурі щодо негайного виконання резолюції ПАРЄ та звільнення Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших політв’язнів

Протягом останніх тижнів режим Януковича нарощує агресію проти опозиції та громадянського суспільства, намагається прискорити розправу над опозиційними політиками та громадськими діячами, посилює цензуру на телебаченні, практикує чорні списки заборонених до виходу в ефір осіб.

В очікуванні, що вже незабаром Європейський суд з прав людини визнає політичний характер сфальшованої проти Юлії Тимошенко «газової справи», влада струсила нафталін із кримінальних справ по ЄЕСУ, безпідставно сфабрикованих ще за вказівкою Кучми та аргументовано закритих спільним рішенням колегій двох палат Верховного Суду. Водночас режим продовжує застосовувати до Юлії Тимошенко фізичні та психологічні тортури. Їй свідомо відмовляють в кваліфікованій медичній допомозі. Вона знаходиться під цілодобовим незаконним відеоспостереженням. Режим переслідує її родину, включно із 75-річним тяжко хворим свекром, інвалідом першої групи.

З особливим цинізмом та жорстокістю триває розправа над Юрієм Луценком. Майже 90 свідків обвинувачення особисто в суді заявили про невинуватість Юрія Луценка. Саме через це режим дав вказівку суддям припинити подальший публічний допит свідків та зачитувати лише їхні покази, дані під явним тиском правоохоронців ще на стадії досудового слідства. Особливе занепокоєння викликає вкрай важкий стан здоров’я Юрія Луценка, який ставить під загрозу його життя.

Влада відновлює політику сталінізму, застосовує репресії не лише до опозиціонерів, а й до всіх, хто має сміливість діями, словами чи навіть віршами боротися із кримінальним окупаційним режимом Януковича. Як приклад: минулого року міліція цькувала відому письменницю, лауреата Шевченківської премії Марію Матіос, цьогоріч взялася за знаного письменника Юрія Винничука. Продовжуються переслідування активістів «податкового» майдану, патріотичної молоді, що виступила проти відновлення символів сталінізму у Запоріжжі.

Заяви влади про проведення парламентських виборів у жовтні 2012 року на демократичних засадах не відповідають дійсності, оскільки неучасть у виборах лідерів опозиції – Юлії Тимошенко та Юрія Луценка робить їх недемократичними ще до старту виборчої кампанії.

Така антидемократична політика практично призвела до міжнародної ізоляції Януковича, коли для лідерів інших країн саме спілкування з президентом-парією стає ознакою дурного тону і припускається лише у випадках крайньої необхідності. Минулого тижня Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) ухвалила безпрецедентно жорстку резолюцію щодо України, в якій дано максимально негативну оцінку політиці Януковича.

Комітет опору диктатурі вимагає від Януковича:

• негайно виконати резолюцію ПАРЄ «Функціонування демократичних інституцій в Україні»;
• не робити український народ заручником своєї безглуздої політики через можливе введення санкцій щодо України;
• припинити розправу над інакодумцями та політичними опонентами влади, невідкладно звільнити Юлію Тимошенко, Юрія Луценка та всіх інших політв’язнів;
• усвідомити, що світова демократична спільнота не визнає парламентські вибори 2012 легітимними та демократичними, якщо в них не матимуть змоги взяти участь Юлія Тимошенко та Юрій Луценко.

Комітет опору диктатурі звертається до країн ЄС та керівних органів Євросоюзу та до Ради Європи замість санкцій до України запровадити персональні санкції проти Януковича, ключових політичних та економічних фігур з його оточення, очільників адміністрації президента, Кабінету міністрів, Партії регіонів, суддів та інших правоохоронців, які виконують політичні замовлення на придушення прав та свобод громадян, на переслідування опозиційних політиків. Йдеться про заборону на в’їзд до ЄС, заморожування рахунків, арешт нерухомості та інших активів, які належать зазначеним особам напряму чи під прикриттям найближчих родичів чи підставних юридичних та фізичних осіб. Час довів, що лише такі дієві кроки здатні спонукати пануючий в Україні режим до зміни антидержавницької політики.
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Декабрь 2018 (359)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области