ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Август 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Олександр Турчинов: «Страх перед Тимошенко штовхає владу на страшний злочин»

  617   0 16.01.2012, 09:18 | Статьи, Политика
Олександр Турчинов: «Страх перед Тимошенко штовхає владу  на страшний злочин»
Перший заступник голови партії «Батьківщина» на телеканалі ТВі дав інтерв’ю Мустафі Найєму, в якому розповів про тяжкий стан Юлії Тимошенко та об’єднання опозиції.

— Коли ви бачили Юлію Тимошенко востаннє?

— Коли їй винесли вирок в Печерському суді. Потім можливість спілкуватись отримали тільки адвокат Сергій Власенко і донька Женя. Але й ця комунікація достатньо проблематична: Жені дозволяють побачитись з Юлією Володимирівною лише два рази на тиждень, а Сергію Власенку тільки під час слідчих дій.

— Андрій Кожем’якін тепер захисник і, я так розумію, теж має право на відвідування?

— Ми просимо надати йому такий дозвіл, щоб ми теж мали можливість спілкуватися. Треба розуміти, що Тимошенко спеціально перевели до Качанівської колонії Харкова, щоб ще більше ускладнити комунікацію. Від Києва до Харкова їхати приблизно шість годин! Тобто Юлію Володимирівну не тільки ізолювали від політичної діяльності, але навіть від спілкування із захисниками. Це й була головна мета її переведення до Качанівської колонії.

— Ви перший оприлюднили інформацію про те, що Юлія Володимирівна на дві години втратила свідомість. Звідки вона у вас?

— Ми не мали можливості спілкуватися з Тимошенко протягом свят, адже колонію повністю зачинили і нікого не допустили. В той же час всі здивувалися, що саме 7 січня зранку її повезли до лікарні. В результаті тільки 10 січня, коли Сергій Власенко зміг потрапити до колонії, з’ясувалась правда. Людина від ліків, що дають їй медпрацівники колонії, втрачає свідомість, і 20 хвилин, незважаючи на цілодобове відеоспостереження, ніхто не відчиняє двері… Це свідчить про те, що Юлію Володимирівну не просто хотіли ізолювати від суспільства, бо вони не можуть її зламати й відвернути від партії людей. Тому мета — фізичне знищення. Страх перед Тимошенко штовхає їх на страшний злочин.

— Ви хочете створити у Верховній Раді комісію, яка займеться цим інцидентом. Можете сказати, яку мету ви переслідуєте?

— Головна наша мета — не дати цій злочинній групі вбити Тимошенко. Справа в тому, що слідча комісія за регламентом повинна мати доступ до всіх матеріалів, зокрема й до відео-зйомки. Ви ж розумієте, вони ведуть зйомку і десь чотири–п’ять днів зберігають ці матеріали. В той же час, коли в парламенті почали вимагати від керівників пенітенціарної служби ці матеріали, вони сказали, що якраз ці записи втратили. Зрозуміло, що це брехня. Адже, якщо отримати первинні матеріали, можна побачити, як все відбувалось і що це була свідома відсутність реакції. Наша головна мета — захистити Юлю від її фізичного знищення.

— Багато людей зараз кажуть, що блок і лідери спекулюють на питанні здоров’я Юлії Тимошенко. З цього приводу була пропозиція від влади зробити аналіз крові в трьох незалежних лабораторіях. В тому числі й в тих, на яких ви наполягаєте. Ви підете на такий крок, щоб поставити крапку?

— Проблема не тільки в аналізі крові. Проблема в тому, що людина понад три місяці не отримує ніякого лікування. Їй дають знеболювальні ін’єкції. Якщо держава позбавляє людину можливості самостійно звертатися до лікарні, вона має забезпечити лікування. Цього не відбувається. Керівництво країни, яке відбудовує тоталітарний режим, хоче знищити свого головного опонента. Аналіз крові — це ж не лікування.

— Але ж треба визначити діагноз.

— Один діагноз уже поставлений. І коли 7 січня проводили обстеження, лікарі просто перелякались. Уявіть собі: у людини тиск 60 на 40. Тобто дві години медичні працівники фактично займалися реанімацією. Вони змушені були провести повторне МРТ, КТ. Тоді ж і зробили загальний аналіз крові. В результаті було підтверджено погіршення ситуації з хребтом. Незважаючи на заяви, що стан здоров’я Тимошенко стабільний, МРТ показало, що ситуація погіршилась. Це реальний факт. Головна проблема — відсутність лікування. Нелікування хребтової грижі може призвести тільки до операції. А операція на хребті — дуже небезпечна річ. Проблема не в аналізах, а в тому, що вони свідомо не лікують Юлію Володимирівну, свідомо ізолюють. І роблять все, щоб не тільки позбавити її можливості займатися політикою, а позбавити життя! Саме на це ми звертаємо увагу в парламенті. Ми блокували трибуну, намагаючись створити слідчу комісію.

Юлія Тимошенко не скоїла жодного злочину. Сьогодні суддівська влада знищена, у нас нема правосуддя. Є контрольовані органи, які видають те, що вони називають вироком. Цей вирок не визнає опозиція, патріоти України, не визнає цивілізоване суспільство. Сьогодні всім зрозуміло, що це політична розправа. Її треба зупинити! Це єдиний крок, який може відновити наше спілкування з Європою. Між іншим, Юлія Тимошенко просить: «Не треба говорити про моє здоров’я».

— Давайте перейдемо до парламентської діяльності блоку. Пролунала заява, ніби трьом депутатам фракції було оголошено догану за те, що вони не з’явились на засідання фракції. Скажіть, що це за нові методи роботи?

— Сьогодні ми говоримо про партію «Батьківщина», яка разом з нашим лідером протистоїть цій навалі та є головним опонентом чинної влади. Безумовно, ми працюємо в дуже важких умовах. Це не тільки терор на рівні керівників партії. Подивіться на регіональні структури. Тимо-шенко перевели в Харків, щоб, як вони вважали, зняти напругу в Києві. В Харкові наші активісти почали ставити намети, які щодня збивають, ламають, б’ють людей. Вони, щоб залякати харківських активістів, відкрили кримінальну справу щодо керівника обласної організації «Батьківщина» Арсена Авакова.

В умовах, коли наша політична сила знаходиться в стані реальної вій-ни за країну проти цієї кримінальної влади, вимога до дисципліни всіх — і партійців, і народних депутатів — дуже висока. І коли деякі парламентарі під час сесійних засідань, в час, коли лідеру загрожує небезпека, їдуть відпочивати…

— Ви не їздили відпочивати?

— У нас практично всі керівники партій і депутати працювали. І на свята теж. Ми вважаємо, що зараз не час відпочивати.

— Ви можете пояснити, що зараз відбувається в блоці, в який входить три партії — «Батьківщина», «Реформи і порядок» і УСДП? Як підете на вибори?

— Сьогодні відбуваються процеси інтеграції та єднання опозиції. Ви читали лист Юлії Володимирівни, в якому вона закликала всіх об’єднатися в єдину політичну силу? Це не можна зробити штучно. Скоріше за все, ми зможемо домовитися про єдину опозицію на мажоритарних округах. Що стосується єдиного списку, то тут є питання. Ми робимо ті кроки, які саме й свідчать про позицію нашого лідера. І пропонуємо реальне об’єднання. Ви знаєте, що перед новорічними святами ми з партією «Народна самооборона» оголосили про об’єднання. Такі ж переговори відбулись і з партією «Реформи і порядок». Є всі підстави говорити про те, що ми підемо єдиним списком із «Народним рухом України».

— А Анатолій Гриценко буде з вами?

— Після його демаршу, коли він вийшов з Комітету опору диктатурі, у нас не було консультацій на цю тему.

— Поясніть позицію щодо Наталії Королевської, яка очолила УСДП. Вона говорила, що це було погоджено з Юлією Тимошенко.

— Це рішення ні з ким не погоджене. Це вибір Наталії Королевської. Безумовно, її дії — це є дисонанс, коли відбуваються процеси єднання, входження до «Батьківщини». Такий крок, я вважаю, не посилить нашу політичну силу, в той же час і не послабить. Кожна людина робить свій вибір. Перебувати в нашій партії небезпечно. Тому кожен обирає свій шлях, а той, хто нездатний тримати удар, відходить в бік.

— Ці слова стосуються й народного депутата Романа Забзалюка, який пішов від вас? Пролунала заява про те, що він приєднався до позафракційних депутатів. Ви знаєте причини його виходу з фракції?

— Витримати ті навантаження, яких зазнають наші депутати, дуже важко. Жодного разу Забзалюк публічно нічого не заявляв. Була оголошена письмова заява. В той же час, наскільки мені відомо, десь місяць тому він поїхав за кордон на лікування і більше зв’язку із Забзалюком не було. Тому, мені здається, потрібно дочекатися, поки він повернеться і сам пояснить свою позицію.

— Євгенія Тимошенко змінила своє прізвище. Дуже багато людей пророкують, ніби вона на виборах буде в лавах «Батьківщини».

— Женя Тимошенко повернула своє прізвище, для того щоб підтримати свою маму. Я вважаю, що вона має пишатися прізвищем, яке носить. Женя дуже допомагає своїй мамі. Вона бездоганно знає англійську мову. Коли відбувався з’їзд всіх провідних політиків Європи в Марселі, їй після виступу аплодували стоячи. Це серйозна підтримка.

— Вона буде в лавах партії?

— Я вважаю, що це рішення має приймати сама Євгенія. Та допомога, яку вона надає, дуже цінна. Женя сьогодні є членом нашої команди. Вона гідно витримує всі навантаження, всі небезпеки. Я знаю Женю ще з часів її навчання в школі. Вона дуже сильна й мужня.

— Ви анонсували, що 22 січня на Софійській площі відбудеться велика подія.

— Так, в День соборності України. Ця подія свідчить про єднання країни. Традиційно ми збираємось на Софійській площі, проводимо мітинги, публічне спілкування, молебень. Я переконаний, що опозиція продемонструє злуку. Запрошую 22 січня всіх на 12.30. Продемонструємо владі, що ми її не боїмося.

— З’являється багато інформації, що до парламентських виборів можуть звільнити Юрія Луценка. Якою ви бачите його участь у «Батьківщині»? Чи може він очолить список?

— Першим номером в списку має бути Юлія Тимошенко. Що стосується Юрія Луценка, то він повинен посісти гідне місце в перших лавах нашого політичного списку. Він мужньо тримається, проходить випробування. Ви знаєте, що у нього також проблеми зі здоров’ям. А влада ставиться до всіх політв’язнів однаково — тобто не надає ніякого лікування. В той же час ми з ним підтримуємо спілкування через захисників.

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Август 2019 (365)
Июль 2019 (1051)
Июнь 2019 (1026)
Май 2019 (1058)
Апрель 2019 (1008)
Март 2019 (1069)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области