ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Октябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     

У Азарова в «Укранафте» наведут марафет и займутся инвалидами (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  605   0 19.01.2011, 13:40 | Новости, Политика

Енергетична галузь – те місце в економіці України, де справно можна погріти руки – як у прямому, так і перенесеному смислі. От тому, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів України, прем’єр Азаров першим питанням не розглядав соціальні гарантії, чи інші соціальні питання, а відразу з розумом і толком підійшов до питання зміни керівництва «Укранафти».

Післяноворічний Кабмін. Справ чимало, а от діла - чортма

Чергові посиденьки міністрів. Кабмін традиційно щосереди проводить планові засідання

Міністр МВС Могильов знайомиться з комп`ютером. "І що ж це про мене тут "накатали"?! Ото ж бо дам розгін усім"

Міністр оборони Михайло Єжель - чи то голова від Аззарова гуде, чи то від Могильова, що поруч сидить

Хто жуйку поклав на стілець? Могильов, це ти так глузуєш?!

Так, кореспонденту INTV стало відомо, прем‘єр-міністр України Микола Азаров звернувся з вимогою до міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка змінити (!) керівництво "Укрнафти". За його словами, в минулому році зменшився видобуток нафти та вугілля порівняно з 2009 роком (і кивнув у бік колишньої влади), а тому, на його думку, роботу держави в цих галузях можна вважати незадовільною. Крім того, прем‘єр-міністр відмітив, що в минулому році зменшилось видобування коксу та нафтопереробка. А це, мовляв, призвело до збільшення імпорту бензину і, як наслідок, зростанню цін у роздрібній торгівлі. З огляду на вище перераховане прем’єром можна лише з іронією згадати відоме прислів’я, що поганому танцівнику *** заважають. «Вимагаю від міністра енергетики і вугільної промисловості Юрія Бойко, замінити на ефективних менеджерів, які допустили відставання базової галузі, зокрема це стосується керівництва «Укрнафти», - сказав, потираючи руки пан Янович. От і в енергетичній галузі і без того сотню «ставлеників», Азаров додасть ще з кількох десятків нових.

Микола Азаров не соромиться - зміну "Укранафти" аж бігом, а от соціальні питання - не дуже прибуткові для уряду

Крім того, Микола Азаров доручив міністру енергетики та вугільної промисловості Юрію Бойко, міністру інфраструктури Борису Колесникову і першому віце-прем'єр-міністру Андрію Клюєву простежити за тим, щоб до кінця січня поточного року всі фінансові плани низки підприємств держсектора економіки пройшли всі необхідні процедури, передбачені регламентом Кабінету міністрів України. Себто провести типу «переоблік», відшукати неугідних і щось в цій галузі «порішать».

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв отримав низку завдань від Азарова, та ще й напару з Колесніковим. Ну то що, "сообразім на троїх"?

Для підтримки великоблагородного обличчя, пан Азаров тут же кинувся наводити лад у соціальній сфері. От, мовляв, розмір державної допомоги при народженні дитини до кінця 2011 року зросте майже на 60%. Але видання Вечерние Вести ще у вчорашньому номері повідомляли, сума виплат при народжені дитини зменшиться, так як Віктор Федорович запропонував урізати щомісячні виплати на кожну дитину на суми від 210 до 605 грн. «Як випливає з тексту документа і пояснювальної записки, підписаній першим заступником глави президентської адміністрації Іриною Акімової, при вступі в силу цього документа, сума витрат держави на допомогу при народженні дитини в 2011 році буде зменшена на 1 млрд 451 млн грн.,» - зауважив Павловський виданню Вечерние Вести і додав: «Тобто, виходить, виконання передвиборних обіцянок Віктора Януковича і Партії регіонів навпаки. Клялися, що збільшать допомогу у два рази: з 12,5 тис. грн. до 25 тис. грн. - на першу дитину, з 25 до 50 тис. грн. - На другу, з 50 до 100 тисяч грн. - На третю. А що маємо в реальності? Економію бюджету на матерях і новонароджених дітей».

Кабмін сьогодні займався "Укранафтою", а от соціальні питання залишив "напотім"

Ідемо далі. Пенсійний фонд, який вже лихо радить не перший місяць. Азаров на цьому засіданні все божився, що уряд повністю виконав зобов’язання перед пенсійним фондом у січні 2011 року. При цьому, за словами Азарова, виплата пенсій відбувається вчасно та в повному обсязі. А ми вже публікували що Кабінет міністрів України постановив здійснити починаючи з 1 січня 2010 перерахунок пенсій, щомісячного довічного грошового утримання, державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, втратили працездатність, встановленого законом України "Про Державний бюджет України на 2010 рік".

А ще раніше, прем'єр-міністр України Микола Азаров поінформував президента Віктора Януковича про наявність "певних проблем " з наповненням Пенсійного фонду. Крім того, ми вже повідомляли, що протягом січня-травня 2010 року заборгованість платників зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду постійно збільшувалася.

Вважай, новий месія українського народу


Наступна «невдача» Азарова – будівельна галузь. Про яку він говорить вже не перший рік. В ході засідання Кабміну стало відомо, що рецесія у будівельній галузі та несприятливі умови у сільському господарстві завадили зростанню валового внутрішньго продукту (ВВП) у 2010 році до 8%. Мовляв, ми ж так старалися, але будівництво одним роком не відновиш – то звісно, у нас тут величезна «діра».

Наступне питання порядку денного – видача нагаїв. Цього разу «по шиї» від Азарова отримали губернатор Сумської області Юрій Чмирь та губернатор Чернігівської області Володимир Хоменко. Така «роздача» дісталася чиновникам від того, що обсяг промислового виробництва у цих регіонах у 2010 році виявився меншим, ніж у кризовий 2009 рік. Бач. Вже й заговорив про кризовий 2009 рік, коли при владі була Юлія Тимошенко. Фактично. Сьогодні Азаров визнав, що «тимошенківські» губернатори у кризовий 2009 рік спрацювали краще (!), аніж у після кризовий 2010!

«Разюче відрізняються показники промислового виробництва в регіональному розрізі. Якщо Дніпропетровська, Донецька, Рівненська, Черкаська та Закарпатська області продемонстрували темпи зростання від 14% до 42%, то в Сумській і Чернігівській областях обсяг промислового виробництва виявився навіть меншим, ніж у 2009 році. Таке відставання - серйозна претензія до керівників регіонів», - сказав Азаров і додав: «Звертаю увагу Чмиря та Хоменка, що з такими результатами роботи уряд миритися не буде».

Ну і на завершення – ще одне соціальне питання. Кабінет міністрів запропонував передбачити безкоштовне паркування для інвалідів. Про це після засідання Кабінету міністрів заявив віце-прем'єр міністр і міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господартсва Віктор Тихонов. Хоч щось сьогодні Кабмін зробив для людей. І на тому – спасибі. Міністри, Вам за роботу.

А це, так би мовити, "фуршет". Чиновники ведуть бесіду

Хлопці, привіт! З Пенсійним фондом повна ***!

Мені цей Тігіпко не дуже подобається. Він щось геть вибивається із загального плану

Це Вам не хіхоньки-хаханьки! Це Вам засідання Кабміну, де вирішується доля мільйонів громадян!

Підручник з історії України на російський манер - супер!

Оце, Вам Могильов, від відомства МНС погодні умови на 22 січня. Видимість - не дуже

Міністр МНС Віктор Балога запросив чималу суму. На функціонування Міністерства надзвичайних ситуацій в 2011 знадобиться додаткові 825 мільйонів гривень. Так міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога пояснив необхідність виділення коштів

Так-так, більше ще на пару мільйончиків теж можна!

Ви тут гроші ділите, а мені віддуватися в Раді треба за укранську бібліотеку у Москві

Побачення?! Та Ви що!

Бойко завжди на старті. До кінця березня він вже готовий змінити керівництво "Укрнафти"

А мені шматочок?!

Інші грошові питання - вже на наступному засіданні. Всім дякую, всім - допобачення!

София Зарудная. Павель Довгань. INTV

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Октябрь 2018 (516)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области