ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Октябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Юрий Стець: Власть боится большого количества людей на улицы

  415   0 19.01.2011, 13:58 | Новости, Политика

 

Пропонуємо вашій увазі розшифровку відеочату на INTV із депутатом від "Народної Самооборони", серетарем комітету з питань свободи слова та інформації, членом наглядової ради "5 каналу" Юрієм Стецем, який відбувся 17 січня
 
Ksenya 
Нардепи Олесь  Доній та Володимир Ар'єв  заявляють, що на них готується замах. Що вам про це відомо? Вадим Колісніченко, депутат від ПР наполягає, щоб їм дали охорону і паралельно розслідували правда це чи провокація.  
 
Якщо дивитись на дії цієї влади,то можливо все.  Не хотілося б про це говорити, оскільки слова мають властивість матеріалізуватись. Стосовно запиту Колісніченка про охорону, ми знаємо, що відбулося з Курочкіним під час суду. Якщо буде таке бажання в певних калічних ідіотів від нинішньої влади, то жодна охорона не убезпечить. Є тільки одна річ, яка може убезпечити – це повна публічність. Про це треба говорити. Про це мають знати в світі. Це спрацює, як запобіжний захід. Хоча дії нинішньої влади говорять про те, що в них немає тормозів – немає мозку - відповідно може бути все. Кучма – це просто щирий, красивий лебідь в порівняні з владою Януковича.
 
Sunny 
Що вас найбільше обурює і радує, на сьогодні, як політика, як звичайну людину і, як працівника ЗМІ.  
 
Про обурення можна говорити багато. Радує те, що був прийнятий закон «Про доступ до публічної інформації». Радує те, що є багато колег журналістів, які по-факту не забули, не загубили стержень, людяність, совість, честь. Таких людей в Україні більшість і це дуже тішить, насправді . Радує те, що громадських діячів, моральних авторитетів є достатня кількість і я думаю, що рано чи пізно це дасть свій вихлоп,  коли буде консолідація цих категорій людей.
 
Стосовно негативу. Обурює те, що й всіх громадян. Ми бачимо згортання всіх конституційних норм і прав людини, і свободи зібрання, і свободи слова. Це відбувається, хоча президент і його оточення постійно говорять, що нічого такого не знають. На прес-конференції президентові кажуть, от дивіться побили ваші охоронці журналіста СТБ, а він закриває на це очі і каже дайте мені свідчення. Це - розмова німого з глухим, чи сліпого зі зрячим. Коли журналісти кажуть – дивіться, Беркут побив журналіста Нового каналу в Українському домі президент знову каже - я нічого не знаю, я нічого не бачив. Так відбувається постійно. Зник журналіст, його не можуть знайти, по-факту , його, напевно, нема вже в живих.- Я нічого не знаю. 
 
Стосовно права зібрання. Організатори  Податковим майдану підприємців знаходяться за гратами- це  в нашій країні тепер називається свобода зібрання. Це нагадує таку Бєларусь класичну!. Просто жах всесвітній. Стосовно прав людини всі ми знаємо, що відбувається із затриманням колишніх урядовців Тимошенко - з Луценком, Корнійчуком, Макаренком, Діденком. В жодній нормальній цивілізованій країні цього просто  не відбувалося б.  Мене дивує, коли президент каже Могильову, що я тобі даю жовту, синю, зелену картку, якщо ти не знищиш таке явище, як техогляд, тоді я тебе вижену з роботи. Тобто у нас за знищення чи не знищення техогляду готові виганяти з роботи, а за журналістські трупи, за порушення прав людини не готові. Це говорить про те, що ми повністю паплюжимо основи демократії, які були здобуті в цій країні, це говорить про те, що ми рухаємось в бік  якоїсь Латинської Америки , Африки, але не в бік Європи. Було б, напевно по-чесному, якби президент вийшов би і сказав - друзі давайте разом будемо з азіопами, мені це подобається, будьте зі мною, а не говорив про європейські засади. 
 
Ведуча
Нещодавно ВР ухвалила закон «Про доступ до публічної інформації» Наскільки він може змінити ситуацію в країні і чи готові  люди користуватися цим законом. 
 
 Я переконаний, що закон потрібен, він є хорошим, якісним.  Будь-який закон – це краще, ніж відсутність закону.  Інша справа, що можновладці, просто плюють на Конституцію. Класичний приклад : в Парламенті,за потрібний законопроект,  народні обранці  дають 400 голосів, а після цього через п»ять хвилин депутат від ПР посилає журналіста від Української правди! і пояснює йому, що він  не хоче, щоб його знімали. Якщо він є у публічному місці і він є публічною людиною, що прописано законом, то він зобов»язаний цим законом давати коментарі. Інша справа, якби він знаходився в себе в будинку, то тоді журналіст не мав би права домагатися цього коментаря. А тут, абсолютне порушення цього закону, через 20 хвилин після його голосування. Чим більше люди від влади порушують закон, тим більше наростає суспільний гнів і рано , чи пізно він може зробити з цією владою все що завгодно. Якщо ми дійдемо, до Азіопії, то, очевидно від того ніхто не виграє. В першу чергу , наші діти й онуки не виграють. Це має прийти в усвідомлення нинішньої влади, а вся ситуація, яка відбувається зараз в країні показує, що щось усвідомити  вони в принципі не можуть, тому, що в них відбувається , або когнітивний дисонанс,  навряд чи вони знають такий термін, або деградація деградованих деградантів. Цього вони точно не зрозуміють, нажаль.
Ведуча.Нещодавно члени Народної Самооборони зустрічалися з представниками дипломатичного корпусу. Донесли інформацію в яких умовах зараз перебувають ув»яз нені в СІЗО, як при цьому порушуються права людини. Чи відома вже якась реакція зі сторони дипкорпусу?
 
Реакція була очевидною: це спонукало Євросоюз, частиною якого є Чехія, надати політичний притулок Данилишину. . Захід не розуміє  політичних репресій, що відбуваються в Україні. Чим більше буде таких зустрічей, спілкування з представниками інших країн, тим більше, сподіваюсь, буде тиск на нинішню владу. Ну і , очевидно, що в нинішній владі знаходиться дуже багато бізнесменів, які  розуміють , що через подібні політичні репресії у них може бути повністю закрита дорога до Європи, до Америки. Тоді , вони відповідно, будуть втрачати свої прибутки. Сподіваюсь, що саме ця любов, до свого гаманця , дасть якісь плоди і вони зрозуміють, що таким чином діяти не можна.
 
Заява про те, що є бажання фізично вплинути на депутатів Народної Самооборони,  з»явилася саме після  зустрічі з дипломатами. Це свідчить, що влада не боїться зрозумілих їм речей, влада боїться НЕ зрозумілих речей, вона боїться великої кількості людей на вулиці  тому, що вони не знають чим це може закінчитися. Влада не розуміє, що таке негатив по відношенню до України в геополітичному напрямку і боїться цих наслідків . У владі є лише декілька людей, яких можна назвати професіоналами зі стосунків зі світом , і з виконання демократичних засад . Це міністр закордонних справ і ще можна говорити про Анну Герман, яка багато прожила в Європі і чітко розуміє, що таке демократичні засади і як до них ставляться на Заході,  і як Захід ставиться до тих країн, які їх не виконують.
 
Ведуча
Чому тоді Ганна Герман заперечує зауваги Європи та Америки, що в Україні порушуються права людини, чиниться тиск на журналістів…
 
Для мене є зрозумілим, що вона працює в команді, де є чіткі , проговорені правила гри, вона просто не може їх порушити, оскільки , вона тоді не буде членом команди. Це як у футболі і хокеї, або ти граєш за цю команду, або за іншу. Якщо граєш за цю, то грай по правилам і по схемам,  які тобі дав тренер. Це моя суб»єктивна думка. Вона є одним з найбільших  моїх опонентів, але вона, правду-кажучи,  не найгірший представник нинішньої влади, принаймні, що стосується освіти. Бо там є стільки представників не закінченої середньої освіти, які по-факту не знають елементарних норм законодавства, що це просто лякає. Люди керують країно, не розуміючи, простих понять, як макроекономіка, або геополітика. Це лякає. Я говорю про Цушко, про Могильова, пів кабінету міністрів.  Людей з хорошою освітою, з якісним чистим розумом , які б розуміли  куди їм треба рухати країну там - дуже мало. На приклад Юра Мірошниченко , при тому всьому, що він є моїм політичним опонентом, він є людиною, яка вміє слухати, яка готова до якихось компромісних рішень, які є на користь країни.  Коли він пробує переконати свою фракцію - давайте за щось потрібне голосувати там стоїть Чечетов, великий дєятель семафорів і каже, про те, щоб не голосувати тому, що це опозиція запропонувала, хоча закон дуже потрібний. Це говорить про те, що в Партії Регіонів готові кон»юктурно підходити до будь-яких законопроектів, а не послуговуватись здоровим глуздом. Наразі консенсус між владою і опозицією не можливий і найближчим часом не буде можливим, бо існує чітка полярність, це комерційні речі, в розумінні того куди має рухатись країна у одного табору і у іншого. Одні хочуть, щоб це була європейська, красива держава, а ті, що на сході, хочуть , щоб у нас була Московія, де люди б зранку до ночі напивалися і лупцювали своїх жінок. Мені хочеться, щоб Європа в цьому плані перемогла. 

 

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Октябрь 2018 (614)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области