ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Июнь 2021    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
     

Юлія Тимошенко: «Вони можуть вбити мене, але ніколи не вб’ють моєї гордої країни!»

  507   0 26.12.2011, 09:01 | Статьи, Политика
Юлія Тимошенко: «Вони можуть вбити мене, але ніколи  не вб’ють моєї гордої країни!»
Минулого тижня лідер опозиції прийняла концептуальне рішення — більше не витрачати часу на участь у судовому фарсі корумпованої влади заради свого звільнення.

Юлія Володимирівна та партія «Батьківщина» закликали українців консолідуватися навколо конкретних дій із порятунку країни, яку влада Януковича підвела до краю прірви, цинічно зруйнувавши національні досягнення двадцяти років незалежності держави. До вашої уваги — офіційні заяви Юлії Тимошенко та ВО «Батьківщина».

«Ні, це не 37-й рік. Це другий рік перебування їх при владі»

Спостерігаючи з-за ґрат Лук’янівського СІЗО за виставою жаху, безглуздя та абсурду, на яку перетворився судовий процес, пов’язаний з моїм іменем, я вирішила відмовитися від будь-якої участі в цьому ганебному процесі та від подання касації на рішення судів першої і другої інстанцій.

Сьогодні в Україні повністю відсутні судова система і правосуддя як таке. Шукати в українських судах правди та справедливості — абсолютно марна справа.

Чинна влада, режим Януковича знищили судову владу вщент. Замість людей, основне професійне покликання яких — шукати істину та вершити праведний і чесний суд, в суддівські мантії одягнулися перевертні та кати, що виконають будь-яку команду влади. Немає в судах ні честі, ні справедливості, ні істини, а лише підлість, залицяння з режимом та знущання над людьми.

Вважаю, що так буде доти, доки в країні при владі перебуває Янукович. І рівно до того часу немає жодного сенсу чекати від українських суддів правосуддя.

Та й про який чесний суд може йтися, коли на очах у всього світу ці судді, не криючись і не соромлячись, постійно кажуть неправду, перекручують факти, фальсифікують справу? Коли із вже закінченої справи раптом зникають докази про невинуватість? Коли суд не хоче чути свідків з боку захисту, а покази на твою користь записує у звинувачення?

Про який пошук правди може йтися, коли тебе, прикуту до ліжка, раптом хапає спецназ і волоком тягне до медчастини, аби довести, що ти можеш ходити? Коли до тебе в камеру вриваються якісь люди з фото- й кінотехнікою, безсоромно проводять зйомку, скориставшись твоєю безпорадністю, а потім монтують туди «плазми» та «душові кабіни»? Коли тобі колють знеболювальне через кожні дві години, при цьому стверджуючи, що ти — найздоровіша на планеті? Коли суд засідає в камері біля «параші» по 12 годин, хоча текст рішення вони принесли готовим ще зранку? Коли, нарешті, тебе в камері, за ґратами й прикуту до ліжка, ще раз, повторно арештовують, обґрунтовуючи це рішення тим, що я перебуваю на волі…

Як можна вірити тому суду, до якого ти, під час розгляду твоєї ж справи, навіть не можеш потрапити, незважаючи на всі твої вимоги, протести та заяви? Про яку справедливість можна говорити, коли аргументи звинувачення прокуратури зводяться до «каблуків» на домашньому взутті, сфотографованих спецслужбівськими папараці?

Ні, це не 37-й рік. Це другий рік перебування їх при владі, що вже відкинув країну за межі нашої ери — ери елементарної людяності та порядності. Це первісний лад і печерна епоха у своїх найгірших проявах…

У цих умовах я не вбачаю ані доцільності, ані необхідності й далі підтримувати фарс в українських судах. Я не буду в них шукати правди, бо там її немає. Якщо хочуть, нехай бавляться у своє кривосуддя, демонструючи всьому світу свою аморальність та підступність.

Вірю, що Європейський суд з прав людини дасть оцінку тому абсурду та злочину, який українська влада називає судом.

Водночас я хочу зазначити, що, попри всі тортури, катування та знущання, їм не вдалося мене зламати. І ніколи не вдасться. Я продовжую свою боротьбу, бо навіть тут, за ґратами, почуваюся більш вільною людиною, аніж усі януковичі разом узяті за можновладними парканами.

Я продовжую свою боротьбу за вільну, щасливу і демократичну Україну. Вони можуть вбити мене, але ніколи не вб’ють моєї гордої країни і мого великого народу.

Правда все одно переможе! А вільна Україна вже зовсім скоро постане у світі. Та темна доба, що триває зараз, невдовзі мине. І зійде сонце над країною. Це буде скоро, я впевнена. І не 31 квітня, як було написано в одному із сфальсифікованих протоколів моєї справи, а значно раніше!
Тримайтеся, вірте, боріться!

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Июнь 2021 (357)
Май 2021 (806)
Апрель 2021 (682)
Март 2021 (715)
Февраль 2021 (653)
Январь 2021 (784)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области