ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Август 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Оппозиция объединяется!

  1573   0 13.10.2011, 11:00 | Новости, Политика
Оппозиция объединяется! Позорный суд над Юлией Тимошенко созвал под общее знамя борьбы с диктатурой оппозиционные движения Украины Заява політради партії «Батьківщина»

11 жовтня Янукович виніс «звинувачувальний вирок» своєму головному політичному опоненту — Юлії Тимошенко. Зробив він це всупереч Конституції, законам України, власним обіцянкам, даним керівникам Євросоюзу, наперекір здоровому глузду та навіть інстинкту власного самозбереження.

Від першої і до останньої літери так звану кримінальну справу проти Юлії Тимошенко було цинічно сфальсифіковано за особистим дорученням Януковича.

Під його особисту диктовку написано і «вирок», за яким до позбавлення волі безпідставно та незаконно засуджена людина, яка не здійснювала жодних протиправних дій і чия невинуватість стала очевидною навіть у ході такого упередженого та замовного «суду». Не доведено вини Юлії Тимошенко, у суді не наведено навіть жодного документу, в якому би містився склад злочину чи особиста матеріальна вигода.

Юлія Тимошенко не порушувала законів. В її діях на посаді глави уряду не було криміналу, а процес проти неї носить політичний характер. Саме тому невинуватість Юлії Тимошенко буде доведена в Європейському суді з прав людини.

Рано чи пізно відповідальність понесуть замовники, організатори і виконавці фальшованих справ проти опозиції.

Янукович, криміналізувавши країну, знищуючи свободи та демократію, проводить політику, яка суперечить європейській політичній культурі. Він ставить під загрозу європейську інтеграцію і саму історичну перспективу України. Його більше цікавлять золоті унітази, межигірське лігвище та сухолуцькі мисливські угіддя. Українцям така влада не потрібна. Вже сьогодні чути, як біля Печерського суду по режиму Януковича калатають дзвони.

Янукович перейшов межу, за якою вже не діють ані Конституція, ані закони, межу, за якою влада тримається лише на багнетах силових структур. Сьогодні вони почали з де-факто військового стану на Хрещатику, а надалі в такому стані хочуть тримати всю країну.

Політичні репресії не змусять нашого лідера і нашу партію зректися своїх принципів, відмовитися від боротьби. Із сурових випробувань 2010–11 років, які обрушив на нас режим, партія «Батьківщина» виходить сильнішою.

Тепер ще тісніше згуртуємося навколо свого лідера, якою ми пишаємося як сильним, мужнім, незламним європейським політиком.
Настав час об’єднуватися не лише політикам, а всьому суспільству, всім патріотам — і разом звільнити країну від політичного та кримінального терору.
11 жовтня стрімко наблизило кінець режиму Януковича.

Заява політичної партії «Фронт Змін»
Вирок колишньому прем’єр-міністру Юлії Тимошенко — це вирок цієї влади надіям мільйонів українців, які хочуть жити у вільній країні. Цей вирок — діагноз владі. Вона не змогла подолати страх перед своїми політичними опонентами і тому вирішила закрити цей страх у тюрму.

Сьогодні влада довела свою слабкість. Вона заховалася за спинами озброєної міліції під Печерським судом у Києві.

Юлія Тимошенко буде на свободі! Ми пройдемо всі судові інстанції в Україні, ми доб’ємося правди в Європейському суді. Усі, хто влаштували сьогоднішнє судилище, нестимуть відповідальність!

Юлія Тимошенко братиме участь у виборах до Верховної Ради. За інших обставин усі без винятку опозиційні сили України повинні бойкотувати вибори. А демократичних виборів без опозиції не буває.

Сьогодні влада остаточно стала режимом. І цей режим обов’язково впаде!

Заява партії «Наша Україна»
Вироком проти Юлії Тимошенко, який був винесений 11 жовтня, владний режим на чолі з Віктором Януковичем остаточно встановив в Україні авторитаризм.
«Наша Україна» категорично засуджує протиправний вирок проти Юлії Тимошенко і розцінює його як акт політичних репресій режиму проти одного з лідерів опозиції. Сьогодні відбулася розправа не з конкретною особою. Вчинено замах на українську демократію і кожного з нас.

Судилище проти Юлії Тимошенко не має нічого спільного з правосуддям і бажанням встановити істину в обставинах укладання московських газових угод.
Процес проти Юлії Тимошенко був проведений упереджено, несправедливо, непрофесійно, з явним наміром засудити обвинувачену. Таке вибіркове застосування правосуддя не залишає жодних сумнівів, що рішення суду було продиктоване владою, а сам процес був політично вмотивованим, аби прибрати з політичного поля одного з найсильніших конкурентів нинішнього режиму.

Ми солідарні з нашими політичними партнерами і представниками європейської і євроатлантичної спільноти, які засуджують протиправні методи, застосовані проти Юлії Тимошенко, і вирок проти неї.

Жодні декоративні фрази влади про незалежність суду не викликають найменшої довіри, і вони є блюзнірськими. Своїм зухвальством влада перейшла межу, за якою особисті політичні порахунки справжніх злочинців у владі зробили заручником усю нашу країну і її європейську перспективу.
Більше того, режим, який сам скористався демократичними свободами, зупинив демократичний розвиток України і розвернув назад до авторитаризму, переслідування опозиції і придушення людських прав.

Для цього режиму точку неповернення пройдено. Нинішня влада приготувала собі таку ж долю, яку вона призначила Юлії Тимошенко. Жодні авторитарні дії не дадуть владі уникнути відповідальності за свою діяльність.

«Наша Україна» висловлює підтримку політичним партнерам з Блоку Юлії Тимошенко та інших опозиційних сил і висловлює свою готовність до спільних дій опору в нових політичних обставинах.

Заява Комітету опору диктатурі
Сьогодні організоване злочинне угруповання, яке перебуває при владі в Україні, скоїло тяжкий злочин. Нахабно і зухвало, без будь-яких юридичних підстав правлячий режим виголосив незаконний «вирок» опозиційному лідеру Юлії Тимошенко.

Ганебна вистава у Печерському районному суді, яку три з половиною місяці розігрувала влада та перевертень у мантії, завершилася цинічною розправою режиму з політичним опонентом.

Сьогоднішній вирок Юлії Тимошенко — це спроба знищити опозицію, це виклик усьому демократичному світу.

— І в Україні, і в світі ніхто не має ілюзій щодо природи і суті Печерського судилища — всім зрозуміло, що це був не кримінальний процес, а політичний. І ніхто — ні український народ, ні світова спільнота — ніколи не повірять у непричетність до цього дійства Віктора Януковича. Саме він та його олігархічно-мафіозний клан ініціювали розправу над лідером опозиції та безпосередньо нею керували. А тому злочинний вирок Юлії Тимошенко — це, насправді, вирок самому Януковичу і Ко. Місця в цивілізованому світі їм більше немає.

Співвітчизники! Сьогодні кожного громадянина України позбавляють права на вільне слово і незалежну думку, сьогодні разом із Юлією Тимошенко свободу відбирають у кожного з нас. Але це не повинно нас залякати, посіяти зневіру чи апатію. Ми мусимо гуртуватися, вистояти і перемогти. Брутальний наступ режиму Януковича має наштовхнутися на громадянський спротив усього українського суспільства. У цієї влади немає майбутнього, вона повинна піти геть!
Свободу Юлії Тимошенко!
Україні — волю!

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Август 2019 (307)
Июль 2019 (1051)
Июнь 2019 (1026)
Май 2019 (1058)
Апрель 2019 (1008)
Март 2019 (1069)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области