ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Месяц со дня ареста Тимошенко: лидер БЮТ проводит в суде по 10-12 часов

  543   1 05.09.2011, 09:57 | Новости, Политика
Месяц со дня ареста Тимошенко: лидер БЮТ проводит в суде по 10-12 часов "Дело против Тимошенко не имеет ничего общего с уголовным правом"

5 сентября, исполняется месяц со дня ареста лидера партии ВО "Батьківщина" Юлии Тимошенко.

"Партия "Батькіщина" также обращается к странам мира с просьбой не лишать Украину демократического европейского будущего из-за действий Януковича и его команды", - говорится в заявлении обнародованном партией.

Приводим текст полностью:

"Рівно місяць лідер партії «Батьківщина» та найбільш рейтинговий опозиційний політик Юлія Тимошенко незаконно перебуває у СІЗО.

Весь світ – і на схід, і на захід від України – визнав справу проти Тимошенко політичною. Щотижня все нові й нові держави наголошують на відсутності складу злочину у справі та вимагають звільнити екс-прем’єр-міністра з-під варти.

Україна ще не бачила таких різких заяв від держав світу, жорстку тональність яких уже не приховують за хитросплетіннями дипломатичної мови.

Однак українська влада в гірших традиціях стійкого авторитаризму не тільки не звертає уваги на світову реакцію, але й робить все навпаки.

Останнім часом суд, керований адміністрацією президента, форсував темпи розгляду справи проти Юлії Тимошенко. Лідер нашої партії щодня проводить у суді по 10-12 годин, не маючи можливості ані детально підготуватися до процесу зі своїми адвокатами, ані нормально харчуватися та відпочивати. При цьому суд не звертає уваги на критичний стан її здоров’я і вже три тижні не дозволяє її лікарю провести медичне обстеження.

Суд відмовляє стороні захисту у долученні до справи ключових матеріалів, які чітко свідчать на користь невинуватості Юлії Тимошенко та повністю перекреслюють сфальшовану справу. Йдеться, зокрема, про аудит діяльності «Нафтогазу України», проведений компанією «Ернст&Янг». Слід зазначити, що цей документ є єдиним висновком у справі з боку авторитетних міжнародних організацій.

Крім того, суд не визнає «належно оформленими» навіть ті документи, які завірені печатками на кожній сторінці - зокрема, угоди між НАК «Нафтогаз України» та «Укртрансгазом». При цьому найабсурдніші пропозиції сторони обвинувачення - будь то роздруківки з Твіттера чи випуски телевізійних ток-шоу – суд без обговорення долучає до матеріалів справи.

У порушення норм Кримінально-процесуального кодексу суд відмовляє у задоволенні практично всіх клопотань, які заявляє сторона захисту Юлії Тимошенко. Судом допущені тільки 2 свідка з заявлених адвокатами понад 30, при цьому сторона обвинувачення допитала усіх 39 заявлених свідків. Анекдотичною є ситуація, коли щодо обставин укладання газових угод допитують міністра молоді і спорту та міністра освіти, натомість відмовляючи у допиті міністру Кабінету міністрів України, який є відповідальним за діловодство уряду.

І на тлі цих очевидних правопорушень з боку суду, на тлі заборони на належний захист Юлії Тимошенко влада вдається до відверто антиконституційного публічного тиску на суд, вже не приховуючи його залежність від команд вищих керівників держави.

Так, упродовж кількох днів про нібито доведену винуватість Юлії Тимошенко двічі заявив прем’єр-міністр Азаров та Генеральний прокурор Пшонка. Апофеозом маніпулювання громадською думкою стала заява президента України Віктора Януковича на саміті країн СНД, який назвав підписані Юлією Тимошенко угоди протизаконними та запевнив, що цю думку скоро доведе і суд.

Усі вищенаведені факти дозволяють зробити однозначний висновок про те, що справа проти Юлії Тимошенко не має нічого спільного з кримінальним правом, а лежить винятково у політичній площині. Янукович знищує головного політичного опонента, незважаючи на Конституцію, закон, громадську думку і реакцію світу.

Президія Політради партії «Батьківщина» вимагає від президента Януковича як реального замовника справи негайного звільнення Юлії Тимошенко з-під варти та закриття кримінальної справи проти неї через відсутність складу злочину.

Партія «Батьківщина» також звертається до країн світу з проханням не позбавляти Україну демократичного європейського майбутнього через дії Януковича і його команди, але дати йому відповідь, адекватну дикунській, несумісній з демократичними стандартами поведінці диктатора."

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (649)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области