ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
         

Депутаты отмечали годовщину власти (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  334   0 15.02.2011, 12:29 | Новости, Политика

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, відкривши ранкове засідання, поінформував про підсумки роботи Верховної Ради на пленарних засіданнях 1-4 лютого 2011 року.

Із заявами, повідомленнями, пропозиціями виступили уповноважені представники депутатських фракцій.

Народні депутати привітали воїнів-інтернаціоналістів з 22-ю річницею виведення радянських військ з Афганістану та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів.

Присягу народного депутата України перед Верховною Радою склали Сергій Андрос, Анатолій Степаненко, Володимир Литвинов, Василь Євтухов, Павло Солтус, Ігор Зварич, Станіслав Березкін та Володимир Лещенко.

Головуючий оголосив про входження народного депутата В.Лещенка до складу фракції КПУ, а народних депутатів С.Андроса, А.Степаненка, В.Литвинова, В.Євтухова, П.Солтуса, І.Зварича - до складу фракції Партії регіонів.

Парламентарії включили до порядку денного восьмої сесії проекти постанов: про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про відзначення 140-річчя з дня народження видатної української поетеси, громадського діяча Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки)" і про вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди 25-х роковин Чорнобильської катастрофи.

Приступивши до розгляду питань ратифікації, народні депутати обговорили проект закону про ратифікацію Європейської конвенції про усиновлення дітей (переглянутої). Законопроект доповіла Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Валерія Лутковська. В.Лутковська нагадала, що свого часу Україна вже була стороною попередньої Європейської конвенції. Зараз пропонується приєднатися до її нової редакції.Доповідачка зазначила, що ця конвенція містить норми і стандарти стосовно матеріального права у сфері усиновлення, зокрема, вона покликана уніфікувати законодавство держав - членів цієї конвенції в частині усиновлення, в частині вимог до усиновлювачів, в частині права усиновленого на те, щоб надати згоду на усиновлення, в частині права усиновленого на те, щоб знати про своє походження, а також стосовно законодавства про наслідки усиновлення.

За словами Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, міждержавне співробітництво в рамках цієї конвенції виключно застосовується в частині надання інформації про особу дитини, а також про особу усиновлювачів. "Приєднання України до цієї конвенції сприятиме тому, що наше законодавство відповідатиме європейським стандартам в цій сфері, полегшить питання усиновлення і приведе його у відповідність до європейських стандартів. Ця конвенція не вимагає внесення змін до чинного законодавства України", - наголосила В.Лутковська.

Перший заступник голови Комітету у закордонних справах Тарас Чорновіл доповів рішення Комітету рекомендувати Верховній Раді дати згоду на обов'язковість Європейської конвенції про усиновлення дітей (переглянутої). Т.Чорновіл також зазначив, що цей документ закладає базові основні права дитини, зобов'язання держави, усиновлювачів і органів опіки тощо.

Народні депутати підтримали рішення профільного Комітету 288-ма голосами.Верховна Рада прийняла закони: "Про внесення змін до Закону України "Про приєднання України до Протоколу про внесення змін до Міжнародної конвенції про спрощення та гармонізацію митних процедур"; "Про приєднання України до Схеми сортової сертифікації насіння зернових культур, Схеми сортової сертифікації насіння кукурудзи та сорго Організації економічного співробітництва та розвитку".

Ратифіковано було низку міжнародних актів: Конвенцію Міжнародної організації праці №174 1993 року про запобігання великим промисловим аваріям; Конвенцію Міжнародної організації праці №176 1995 року про безпеку та гігієну праці в шахтах; Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Хорватія про морське торговельне судноплавство; Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія про повітряне сполучення.

На прохання Комітету у закордонних справах було перенесено розгляд Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Молдова про взаємне визнання прав та регулювання відносин власності від 11 серпня 1994 року.

Під час розгляду питань ратифікації головуючий Перший заступник Голови Верховної Ради України А.Мартинюк оголосив про вихід народного депутата Івана Плюща зі складу фракції "Наша Україна-Народна Самооборона".

Народні депутати розглянули поправки до підготовленого до другого читання проекту закону про внесення змін до деяких законів України (щодо регулювання діяльності банків).

Секретар Комітету з питань фінансів і банківської діяльності Юрій Полунєєв обумовив необхідність прийняття цього закону низкою важливих причин. Зокрема, необхідністю привести Закон "Про банки і банківську діяльність" у відповідність до законодавства Євросоюзу та інших законів України. Крім того, прийняття змін до Закону "Про банки і банківську діяльність" з питань забезпечення розкриття інформації про реальних власників банків є одним із зобов'язань української сторони, передбачених Меморандумом про економічну та фінансову політику, укладеним в рамках спільної з Міжнародним валютним фондом Програми "Стенд-бай".

Ю.Полунєєв констатував: текст підготовленого до другого читання законопроекту повністю узгоджений з положеннями базельських принципів та Директиви ЄС про кредитні установи, враховує коментарі та рекомендації Міжнародного валютного фонду і Світового банку, та погоджений із фаховими експертами.

За словами доповідача, проектом передбачається запровадити механізм та процедуру виявлення реальних власників банків, до них встановлюються конкретні спеціальні вимоги. Проектом також пропонується розширити обсяг інформації про власників істотною участю в банку, яка має надаватися клієнтам, посилити відповідальність власників за приховування інформації про себе. Законопроект передбачає зміну порядку набуття та збільшення істотної участі у банку. Згідно з цим особа, яка має намір здобути істотну участь в банку, за три місяці до набуття або збільшення істотної участі у банку зобов'язана повідомити про це Національний банк України. Пропонується, що разом із повідомленням подається повний пакет документів, що дає змогу ідентифікувати заявника і зробити висновок про його ділову репутацію та фінансовий стан.

Проектом також передбачається встановити розмір мінімального статутного капіталу банків, що викликано, в першу чергу, необхідністю захистити споживачів фінансових послуг і клієнтів банку.

Ю.Полунєєв повідомив, що Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроект у другому читанні та в цілому.

Під час голосувань не були підтримані кілька поправок до законопроекту. Натомість народні депутати запропонували повернутися до деяких врахованих поправок, які визначали розмір мінімального статутного капіталу банків та термін, у який банки зобов'язані привести розмір статутного капіталу у відповідність з вимогами закону.

Народний депутат Ю.Воропаєв запропонував встановити вимоги щодо мінімального розміру статутного капіталу банку у розмірі 120 млн. грн.. Він аргументував пропозицію необхідністю підвищити рівень капіталізації банків та знизити ризики для вкладників і клієнтів банків.

Народний депутат С.Аржевітін запропонував у Прикінцевих положеннях закону передбачити, що банки, створені до набрання чинності цим законом, зобов'язані протягом п'яти років з дня набрання ним чинності привести розмір статутного капіталу у відповідність з вимогами закону.

Народні депутати підтримали ці пропозиції.

За результатами голосування законопроект про внесення змін до деяких законів України (щодо регулювання діяльності банків) був прийнятий в цілому 230-ма голосами.Проект закону про внесення змін до статті 9 Закону "Про порядок направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав" (щодо комплектування складу підрозділів) доповів Міністр оборони Михайло Єжель. М.Єжель зазначив, що цим проектом передбачається замінити контракт про умови і порядок проходження військової служби у складі військового підрозділу, що направляється до іншої держави, додатком до контракту про проходження громадянами України військової служби у Збройних силах України.

Міністр оборони нагадав, що відповідно до чинної нормативно-правової бази військовослужбовці, які направляються за кордон у складі військових підрозділів, окрім контракту про проходження громадянами України військової служби у Збройних силах України, укладають контракт про умови і порядок проходження військової служби у складі військового підрозділу, що направляється до іншої держави. Проектом пропонується, що з військовослужбовцем, який проходить службу за контрактом та направляється до іншої держави для участі в міжнародних миротворчих операціях у складі миротворчих контингентів, підписується додаток до укладеного з ним контракту про проходження військової служби, в якому зазначаються умови та порядок проходження військової служби у складі підрозділу, що направляється до іншої держави, і який є невід'ємною частиною даного контракту. Проектом також передбачається, що безперервний строк служби осіб військового і роботи цивільного персоналу у складі підрозділів Збройних Сил України, направлених до іншої держави, не може перевищувати одного року.

Голова Комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко доповів рішення Комітету рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроект за основу та в цілому.

Народні депутати підтримали рішення профільного Комітету і прийняли законопроект за основу та в цілому 295-ма голосами.
 

По материалам официального портала Верховной Рады Украины

София Зарудная. Павель Довгань. INTV

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (810)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области